Bursa'da hastanelerde kullanılan cihazlar için kritik ihale! Tarihi belli oldu

Bursa Bölge, 2026.08.31 13:40

Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi, tıbbi cihaz kalibrasyonu için 17 Eylül 2026'da açık ihale yapacak. EKAP üzerinden alınacak ihalede hizmet 6 ay sürecek, kalite ve iş deneyimi şartı aranacak.

Bursa'da sağlık hizmetlerinin teknik altyapısını doğrudan ilgilendiren yeni bir ihale düzenlenecek. Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bünyesinde kullanılan tıbbi cihazların kalibrasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla hizmet alımı ihalesine çıkıyor.

Kamu İhale Kanunu kapsamında açık ihale usulüyle gerçekleştirilecek ihalenin tarihi ve yeri belli olurken, işi üstlenecek firmanın hastanedeki kalibrasyon hizmetlerini sözleşme kapsamında yürütmesi planlanıyor. İhale kapsamında teknik yeterlilik, iş deneyimi ve kalite standartlarına ilişkin çeşitli şartlar da aranacak.

Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi tıbbi cihaz kalibrasyonu için ihaleye çıkıyor

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği tarafından gerçekleştirilecek ihalenin konusu "Tıbbi Cihaz Kalibrasyon İşi" olarak belirlendi.

Hizmet alımı, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19. maddesinde düzenlenen açık ihale usulüyle yapılacak. İhalenin kayıt numarası ise 2026/1589731 olarak duyuruldu.

Kalibrasyon hizmetinin Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Çalışmanın, hastanede kullanılan tıbbi cihazların belirlenen teknik standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi ve ölçüm doğruluğunun sağlanmasına yönelik olarak yürütülmesi öngörülüyor.

İhale 17 Eylül'de yapılacak

İhaleye ilişkin süreçte en önemli tarih de belli oldu. Tıbbi cihaz kalibrasyon hizmeti ihalesi 17 Eylül 2026 Perşembe günü saat 11.00'de gerçekleştirilecek.

E-tekliflerin açılacağı toplantı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası Satınalma Birimi'nde yapılacak.

İhaleye katılmak isteyen firmaların tekliflerini elektronik ortamda hazırlayarak ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden göndermesi gerekiyor. Tekliflerin elektronik imza kullanılarak sunulması şartı bulunuyor.

Hizmetin süresi 6 ay olacak

İhaleyi kazanacak yüklenici firma tarafından yürütülecek hizmetin süresi işe başlama tarihinden itibaren 6 ay olarak belirlendi.

Sözleşmenin imzalanmasının ardından idarenin talimatıyla en geç 5 gün içerisinde işe başlanması gerekiyor. Böylece ihale sürecinin tamamlanmasının ardından kalibrasyon çalışmalarının kısa süre içerisinde devreye alınması planlanıyor.

İhale kapsamında işin tamamı için teklif verilmesi gerekiyor. İhale sonucunda seçilecek yükleniciyle birim fiyat sözleşmesi imzalanacak.

İhaleye katılacak firmalar için önemli şartlar

Tıbbi cihaz kalibrasyon hizmetini üstlenmek isteyen firmaların yalnızca fiyat teklifi sunması yeterli olmayacak. İhale dokümanında mesleki ve teknik yeterlilik, iş deneyimi ve kalite standartlarına ilişkin çeşitli kriterlere yer verildi.

İsteklilerden son beş yıl içerisinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında tamamlanmış işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler istenecek. Bu kapsamda sunulacak iş deneyiminin, teklif edilen bedelin en az yüzde 25'i oranında olması şartı bulunuyor.

Ayrıca firmaların belirli kalite belgelerine sahip olması gerekiyor. İhale kapsamında TS-EN-ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesi ile TÜRKAK onaylı TS-EN-ISO/IEC 17025 belgesi aranıyor.

Bu şartlarla birlikte hizmetin teknik standartlara uygun şekilde gerçekleştirilebilmesi ve kalibrasyon işlemlerinin yetkin kuruluşlar tarafından yürütülmesi amaçlanıyor.

Personel ve UTS kaydı şartı aranıyor

İhale şartnamesinde hizmeti gerçekleştirecek firmaların personel yapısına ilişkin de kriterler bulunuyor.

İsteklinin, gerekli eğitimleri almış personelleri bünyesinde çalıştırdığına ilişkin kayıtları sunması gerekiyor. Bunun yanında firmanın UTS sistemine "Tıbbi Cihaz İstasyonu" olarak kayıtlı olduğunu gösteren belgeye sahip olması şartı da yer alıyor.

Kamu veya özel sektörde daha önce gerçekleştirilmiş kalibrasyon hizmetleri alımı işleri ise bu ihale bakımından benzer iş olarak kabul edilecek.

İhalede yüzde 15 yerli istekliler avantajı uygulanacak

İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olacak. Bununla birlikte şartnamede yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacağı belirtildi.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklifin belirlenmesinde ise yalnızca fiyat esas alınacak. İhaleye katılacak firmaların teklif ettikleri bedelin en az yüzde 3'ü oranında, kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat sunmaları gerekecek.

Tekliflerin geçerlilik süresi ise ihale tarihinden itibaren 90 takvim günü olacak.

Elektronik eksiltme yapılmayacak

İhale sürecinde teklifler EKAP üzerinden elektronik olarak alınacak. Ancak ihale kapsamında elektronik eksiltme uygulanmayacak.

İsteklilerin ihale dokümanını EKAP hesaplarına giriş yaparak indirmeleri ve tekliflerini yine sistem üzerinden elektronik imzayla göndermeleri gerekiyor. Konsorsiyumların ise ihaleye teklif vermesine izin verilmeyecek.

İhale kapsamında ekonomik ve mali yeterliliğe ilişkin ayrıca bir kriter belirlenmedi. Buna karşılık teknik yeterlilik, kalite belgeleri, iş deneyimi ve personel şartları öne çıkan başlıklar arasında yer aldı.

Bursa'daki sağlık hizmetlerinin teknik altyapısı açısından önemli

Tıbbi cihazlar, hastanelerde tanı, takip, ölçüm ve tedavi süreçlerinin önemli parçaları arasında bulunuyor. Bu cihazların doğru ölçüm yapabilmesi için belirli aralıklarla teknik kontrollerinin ve kalibrasyonlarının gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından açılan ihale de bu kapsamda hastanedeki tıbbi cihazların kalibrasyon hizmetlerinin belirlenen standartlar doğrultusunda yürütülmesini hedefliyor.

17 Eylül 2026 tarihinde gerçekleştirilecek ihale sonrasında belirlenecek yüklenici firma, sözleşmenin imzalanmasının ardından idarenin talimatıyla çalışmalara başlayacak ve hizmeti 6 aylık süre boyunca sürdürecek.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Bursa Bölge, 2026.08.31 13:40

Bursa'da kaza sonrası ortalık gerildi! Basın mensupları...

Bursa'da sabah işe gidenler dikkat! Trafiğin en çok sık...

Bursa'da korkutan ev yangını! Alevler dakikalar içinde ...

Samsung Galaxy S26 FE tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellik...

Bursa'da balıkçıları nefes nefese bırakan anlar! Suyun ...

Bursa'da 30 Ağustos alarmı! Bazı yollar trafiğe kapatıl...

Bursa'da korkutan yangın! Ev alev alev yandı

Bursa'da bölge müdürlüğü bulunan dev firma hakkında sor...

Ev sahibi ve kiracılar dikkat! Kira sözleşmelerinde yen...

Silüeti görünce tetiğe bastı! Gerçeği fark ettiğinde ço...

Netanyahu'dan Türkiye ile çatışma riskine ilişkin ilk s...

1999 öncesi ve sonrası SGK'lılar arasında büyük fark! E...

Fidan Hoca tutuklandı

Bursaspor, Kayseri'de 3 puan peşinde!

İETT otobüsü duvara çarptı: Ölü ve yaralılar var

BURULAŞ duyurdu: Ulaşım ücretsiz...Tek şart var

Bursa'da saniyelik kararsızlık kazayla bitti! Otomobil ...

Bursaspor Başkanı Çelik'ten önemli mesajlar! "Eksikleri...

Bursa'da trafik kazasında vefat eden gencin tabutunu ar...

12 Dev Adam Dünya Kupası yoluna namağlup devam ediyor! ...

Cem Küçük'ü yakacak isim teslim oldu: "Bildiklerimi anl...

7 gizli kamera, 14 bin video: Güzellik merkezindeki ska...

Kan donduran olay! Annesini öldürüp çöpe attı

Bursa'da bu güzergahı kullanacaklar dikkat!

Alabora olan geminin kaptanından ilk ifade!

Bursa'da feci kaza! Kamyonet motosikleti böyle biçti, o...

Yıllar sonra bile araca el konulabilir: Fark etmesi zor...

Bursa'da nişanlanan kızın başkasına attığı mesaj vahşet...

Şahin Biba'dan Bursaspor'a Kayseri deplasmanı öncesi de...

Bursa'da cadde savaş alanına döndü! Çok sayıda yaralı var

Üniversite öğrencilerini ilgilendiriyor! Artık o ücret ...

Bursa'da ilginç kaza! Köpekten kaçarken devrildi, köpek...

Bursa'da düğün yemeği sonrası rahatsızlananlarla ilgili...

Yeni dönemin 7 altın kuralı! Velilerin dert yandığı uyg...

Babasının kullandığı minibüsün altında kalan 1,5 yaşınd...

Bursa'da yaşamak için en çok tercih edilen ilçeler bell...

Ehliyet alacaklar dikkat! Sınav sistemi değişiyor, ezbe...

Manifest'in kurucusu Tolga Akış'a tutuklama talebi! İfa...

Cem Yılmaz hastaneye kaldırıldı

Bursa'nın "Şampiyon"u milyonluk rekorun ardından ilk ku...

Bursa'da geceyi hareketlendiren 'Huzur' uygulaması! 3 a...

Bursa haftaya bunaltıcı başlayacak! İşte 5 günlük rapor...

İsrail ateşle oynuyor! Başkente önce topçu ateşi, ardın...

Bursaspor'dan muhteşem geri dönüş! 3 puanı aldık...

Bursaspor'a aile dostundan dev destek!

BTSO'da seçim tarihi belli oldu: Burkay 1 Ekim'i işaret...

Bursa'da üniversite okuyanları ilgilendiriyor! Eğitim v...

Milyonları ilgilendiriyordu! Emeklilikte yeni dönem çık...

Bir tartışma iki can aldı! Olayın detayları ortaya çıktı

Bursa'nın unutulan ipek mirası yeniden hayat bulacak mı...

Türk marketlerinde satılan yağda kanserojen madde tespi...

Şahin Biba'dan 30 Ağustos'ta güçlü mesaj: "Bu millet es...

Çocuğunu okula götüren anneyi çıldırtan olay: "Yarı çıp...

Bursa'da üretiliyor! Togg'un yeni modeli yarı fiyatına ...

Bursa'da kırmızı ışık kazası kamerada! Ehliyetine 2 ay ...

Bursa'da maaşlar ne kadar? 2026'da en çok kazandıran me...

Bursa'da odun keserken dehşeti yaşadı: 3 parmağı koptu

Bursa yolunda korkutan kaza! Otomobil bariyerlere saplandı

Batman'da spor salonunda yangın: Ölü ve yaralılar var...

Bursa'da binlerce çiftçiyi ilgilendiren değişiklik! ÇKS...

Kanadalı turist Karaköy'de taksiye bindi, dehşeti yaşadı!

Bursa'nın 153 yıllık düğün modası gün yüzüne çıktı!

Bursa'da feci kaza! İki otomobil çarpıştı, 9 kişi yaral...

8 yıldır bindiği Mercedes'le ilgili gerçeği öğrenince ş...

Bursa'da sünnet düğünü kabusa döndü! Çok sayıda kişi ha...

Altın yatırımcısı bugün bu saati bekliyor! Yön değişebilir

Bir anda saldırabilirler! Kabus başladı: Görürseniz yak...

Erhan Çelik'ten Özlem Gültekin'in ölümüyle ilgili dikka...

Girne açıklarında gemi faciası: Kaptan ve 7 görevli göz...

İstanbul'da tramvaylar kafa kafaya çarpıştı! Yaralılar var

Acun Ilıcalı'dan yıllar sonra gelen itiraf!

8 can gitti, 18 kişi hala kayıp! Şirketin yaptığı tepki...

Otlatmak için araziye çıkardı! Hepsini birden kaybetti...

Bursa'da 2 milyon TL'ye bu mahallelerde hala ev var!

Bulgaristan'da pasaport krizi! 10 yıllık pasaport başvu...

Bursaspor'dan kardeş kulüp Ankaragücü'ne anlamlı kutlama

Kredi çekeceklere müjde! Bankalardan haber geldi

Bursa'da faciadan dönüldü! Tır ile otomobil kafa kafaya...

Gülistan Doku soruşturmasının seyrini değiştirecek bulgu!

Türkiye'yi ayağa kaldıran video! Herkes Bakan Çiftçi'yi...

Çalışanları da işvereni de ilgilendiriyor! Bildirmeyene...

Bursa'da feci motosiklet kazası: 20 yaşındaki sürücü ku...

Gemi faciasında acı bekleyiş! Anne, kayıp çocuklarının ...

Manifest soruşturmasında yeni detay! Tolga Akış'ın aylı...

Süresiz nafakada yeni dönem kapıda! Boşananları ilgilen...

Bursa'da ilk kez düzenlendi! Herkes başını gökyüzüne çe...

Bursaspor'da önemli isim maç kadrosuna alınmadı!

469 kişi öldü, şimdi de baraj patladı! Halka "kaçın" uy...

Bursa'da milyonluk araziler satışa çıkıyor! 3 ilçede di...

Bursa'da 5 gün sürecek su kesintisi! BUSKİ saat verdi

Nikah şahidi Bilal Erdoğan'dan genç çifte dikkat çeken ...

Milyonluk kariyeri bırakıp tarlaya gittiler! Nedeni çok...

Yaptığı manevrayla otobüsteki 2 kişinin ölümüne sebep o...

Caminin yanında bambaşka bir atölye! Bursa'da imam çocu...

Mustafa Er'e PFDK'dan ağır ceza!

Gece yarısı facia! 600 metrelik uçuruma yuvarlandı: Çok...

TOGG'da ortaklık yapısı sil baştan! Yüzde 46'lık pay iç...

3 kişilik ailenin felaketin ortasında kaldığı an!

Bursa'da trafik kurnazlığı! Bir tek onun aklına geldi...

Bursa'da yatırım bahanesiyle vatandaşı böyle kandırdılar!

Kartlar yeniden dağıtılıyor: Trump "Dünya tarihinin en ...

Bursa'da gören bir daha bakıyor! Kirli araçları sahiple...

Bursa'da 103 şehidin ismi Şehitler Anıtı'nda ölümsüzleş...

28 Ağustos fındık fiyatları belli oldu! Giresun, Ordu, ...

"Masöz aranıyor" diyerek kadınları fuhuş ağına çekmişle...

BTSO Başkan adayı Özer Matlı duyurdu! Şehrin doğusu bat...

Bursa'da esnaf odası başkanı ölümden döndü! Meyve yüklü...

Batman'da spor salonunda yangın! Bakan Şimşek'in yeğeni...

Bursa'da sıcaklıklar yükseliyor! Pazar günü plan yapark...

Alevleri gören telefona koştu! Bursa'da korku dolu gece...

Bursa'da yol kenarında başlayan tartışma bir anda kavga...

Emekliliğine yıllar kalanlar dikkat! Bu detay çok öneml...

Nuh'un Gemisi bulundu mu? Gözler Ağrı Dağı'nda

Bursa'da toplu ulaşımda yeni dönem! O uygulama kaldırıl...

Bir garip olay! Benzin aldı sonra sızdı: Uyandığında ce...

Bursaspor'dan ayrılmaya hazırlanan futbolcu için flaş i...

Bursa'da acil servis doldu taştı! Hastanelik olanların ...

Bursa'da ev yangını: Dumanda mahsur kalan 2 kişi itfaiy...

Freni patlayan tır dehşet saçtı! 2 kişi hayatını kaybetti

Bursa'da 9 arsa satışa çıkıyor! En ucuzu 120 bin TL

İznik Gölü'nde can pazarı! Bottan suya düşen 3 kişiyi v...

Bursa'da sokak ortasında pompalı tüfekli saldırı! 1 kiş...

Bursa'da araç alım satımı silahlı kavgaya dönüştü! Yara...

Bursa'da hafta sonu 'Bu ne soğuk' dedirtecek hava geliyor!

Ağustos'ta kış sürprizi! Geçit bir anda beyaza büründü

Bursa ekibinin dönüşü kabusa döndü! Arazöz devrildi, 5 ...

Askeri araç ve polis aracı zincirleme kazaya karıştı! Y...

Bursa'da o hizmet geçici olarak duruyor! Tarihi belli oldu

Ziraat Bankası'ndan Serdar Ortaç açıklaması

Bursaspor, Kayseri deplasmanında 3 puan arayacak!

Alabora olan gemiden dehşet verici görüntüler! Batıyoru...

Manifest'in kurucusu Tolga Akış gözaltına alındı!

İki ilimizde orman yangını! Alevler evlere sıçradı

Bursa'da dehşet! Kiracısını balkondan vurdu, nedeni ort...

Acilen tahliye istendi! O ilimizde alarm verildi: "Bölg...

Mehmet Akif Ersoy'dan "tahliye ve beraat" vaadiyle para...

Bursa'da 5 mahalleyi ilgilendiriyor! 7 bin 600 metrelik...

Şehir dışında çalışırken eşini arayan adam hayatının şo...

Bursa Uludağ Üniversitesi'nde büyük değişiklik! Araç gi...

Mustafa Er'den eleştirilere net yanıt: "Bu takım günün ...

Bursa'da kaybolan minik, polislerin oyuncak sürpriziyle...

Mersin'de trafikte gerilim: Tırın çarptığı sürücü camı ...

Özer Matlı'dan Bursaspor için dikkat çeken model: "Üyey...

Bursa'nın 58 yıllık meyve suyu şirketi için kritik tari...

Bursa'da Kurtuluş Savaşı'ndan kalma el bombaları bulundu!

Girne açıklarında batan gemiden kurtulan yolcudan vahim...

Bursa'daki orman yangınından sevindiren haber! Kontrol ...

Sosyal medya fenomeni 'müstehcenlik' suçlamasıyla gözal...

Günlerdir konuşuluyordu resmen açıklandı! Her şey değişti

Fethiye'de yerleşim yerine yakın orman yangını: Ekipler...

Bursa'da şaşırtan tabela: Etkinlik yapmak yasak

Trabzon'da kaydedilen bu görüntü büyük tartışma yarattı!

Güzellik merkezinde büyük skandal! 14 bin gizli kayıt b...

Bursa'da yakıtı biten sürücünün acı ölümü!

Çeşmeye yaklaştı, gördüğüne inanamadı!

Nepal'de felaket büyüyor: Selde can kaybı 389 oldu

Bursa'da kayıp kadın bulundu!

Bursa'da 3,5 milyon liralık hırsızlık! 250 saatlik görü...

Eşinin cebinde bulduğu kağıdın hesabını soran kadın ald...

Bursa'da 30 Ağustos Ulaşım Kararı: BursaRay Bedava mı, ...

Bursa'da evden 13 kişi çıktı! Polis kontrolünde şoke ed...

Kiraya çıkacaklar dikkat! 'Kentsel Dönüşüm' tuzağı başladı

Bursa'da 1 kovanla başladı, şimdi 1 milyon 200 bin arıy...

Ölümün kıyısından döndü! FSM Köprüsü'nden Boğaz'a atladı

Bursa'da kaza 'geliyorum' dedi! Yan yoldan öyle bir çık...

Bursa'da tamirhaneye giren adam böyle hırsızlık yaptı! ...

Görüntüler kutsal topraklardan! Kaçacak yer aradılar...

Araç sahiplerine kötü haber! Akaryakıt tabelaları yine ...

Ömer Koç'un evinden çalınmıştı! Bursa toprağından çıkan...

Bursa'da iki araç çarpıştı! Trafik yoğunluğu yaşandı..

Sağanak İstanbul'u etkisi altına aldı! Peş peşe zincirl...

Bursa metrosunda ağızları açık bırakan görüntü!

Karadeniz'de tansiyonu yükselten saldırılar! Ukrayna Bü...

Çalıntı araçla Orhangazi'ye geldi, ikinci aracı çalıp k...

Bursa'da gece yarısı kaza! İki otomobil çarpıştı, 4 kiş...

Bursa'da bir seçim ateşi daha yakıldı! Yönetimdeki isim...

Alacak verecek kavgasında ortalık savaş alanına döndü! ...

Bursa'da sürücüler dikkat! O yolda 15 günlük düzenleme

Bursa'da yangın alarmı! Keles yolunda ormandan dumanlar...

Bursa'da yolculuk kabusa döndü! Kamyonet saniyeler için...

Kilitli kapıyı kırıp içeri girdi! Hepsi tek gecede tele...

28 Ağustos günlük tarot falı: 28 Ağustos Cuma günü seni...

Bakan Yumaklı'dan uyarı geldi! Orman yangınları için k...

Bursa'da çalıntı araç kovalamacası! Kilometrelerce kaçt...

Bursa'da hava tepetaklak oluyor! Hafta sonu etkisini hi...

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi rakipler...

KKTC'deki gemi faciasında ihmal zinciri! Felaket göz gö...

Bakan Gürlek duyurdu! "Alo Adalet 135" dönemi başlıyor

iPhone için kritik viraj! Katlanabilir versiyonu geliyo...

Bursa'da barınak iddiaları karşı karşıya getirdi! "Bu y...

"Vatandaşlık" itirafı: Düsseldorf'taki bina mercek alt...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 30 Ağustos mesajı: "Türkiye C...

Baraj kenarında aracı bulundu, ardından acı gerçek orta...

Marmara'daki 185 deprem için dikkat çeken analiz!

"Haksız yere ihraç edildim" diyen eski hakimin dosyasın...

Trabzonspor'da Fatih Tekke dönemi sona erdi!

Aile vahşeti! 72 yaşındaki baba, eşini ve kızını katlet...

Bursa'da 46 yıllık gelenek! Hırsızların bile almadığı k...

Trafikte yeni dönem yarın başlıyor: Tüm araç sahiplerin...

Bursa'da bir yangın daha! Müdahale sürüyor...

Milyonlarca vatandaş için kritik saatler! Bugün sona er...

Bursa'nın merakla beklediği lise için tarih belli oldu!...

Bursa'da 9,5 milyon liralık geri dönüşüm yatırımı: Tesi...

Masum görünen mesaj büyük şok yaşattı! Kredi kartından ...

Salah Trabzon'u karıştırdı!

Bir milletin zaferi! Bursa sokaklarında 30 Ağustos coşk...

O ülkede isyan çıktı! Rusya'dan yardım istediler, Türki...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Girne'deki gemi faciasına ili...

Yarın 3 ilde başlıyor! Telefonunuza SMS gönderilecek...

Aralarında muhtarlar da var! Devlet malına çöken 10 har...

Nilüfer'de ücretsiz sağlık günleri başlıyor: Taramalard...

Bursa'da mahallenin sevilen muhtarı hayatını kaybetti!

Savaştan kaçan gemiler Trabzon'a sığındı!

Bursa'da 1 Eylül akşamı için özel program! Tarihi İpek ...

Hollanda'da Türk çalışanın başına gelenler pes dedirtti

Bursa'da yolun karşısına geçmeye çalışan kadın can verdi!

Bursa'da yerleşim yerinin dibinde orman yangını! Alevle...

Bursa'da ormana sıçrayan yangın kontrol altına alındı

Cinsel saldırıya uğradı borçlu çıktı

Bursa'da 30 Ağustos'ta ulaşım ücretsiz mi?

Ankara Polatlı'da yem karma makinesine düşen işçi hayat...

Bursa'da kentsel dönüşüm hangi mahallelerde yapılacak? ...

Bursalılar 30 Ağustos'u kutluyor! Bayraklar sokakları b...

Rojin dosyasında yeni detay! Ailenin avukatı "hocam" de...

Bursa basınının acı kaybı! Ömer Demiral hayatını kaybetti

Ortalığı karıştıran Torreira paylaşımı! İşin aslı çok b...

Bursa'da akılalmaz sigara hırsızlığı! 440 paketi çantas...

Bursa'da mahalleliye uykuyu zehir eden olay! Yatağından...

Bursa'da Suriyeli şahsın protez bacağından yüklü miktar...

Bakan Bayraktar BTSO Meclisi'nde: Bursa sanayicisine en...

Bursa'da takvimler 10 Eylül'ü gösteriyor! Bakın neler h...

Bursalılar Heykel'de buluştu! 30 Ağustos'ta duygu dolu ...

Vatandaşlık maaşında tarih belli oldu! Geliri düşük ola...

Mustafa Er'in cezasıyla ilgili flaş gelişme! Tahkim Kur...

Bursa'nın bu sokağı Türkiye'nin gündeminde!

Bursa'da genç şahıs canına kıymaya kalktı! Ekipler olay...

Kiracılar dikkat! Evden çıkarken paranızın erimemesi iç...

Bursa'da üretiliyor, 2028'de bambaşka olacak!

Bursa'da Ne Yenir? İşte En Meşhur 10 Bursa Yemeği

Girne açıklarında korku dolu anlar! Mersin'e giden, 270...

Son 3 yılın rekoru kırıldı! Milyonlarca gurbetçi giriş ...

Bursa'da hayvan bakımevi iddiaları tartışılıyor! "Kesin...

Bursa'da bir anlık dalgınlık faciaya dönüştü! İki kişi ...

Bu görüntü Bursa'dan! Binalar kırmızı beyaz bayraklar i...

Kayınpederi tarafından dolandırıldı!

Melih Gökçek hakkında soruşturma açıldı!

Batan gemiden acı haber! Can kayıpları var...

Bursa'da ölümden döndüler! Viraja böyle girdi, kaza kaç...

Popüler özellik başa bela oldu! Milyonlarca araç geri ç...

3 kişiyi kurtarmak için denize giren emekli imam canınd...

Bursa'da bir sektör kan ağlıyor! Esnaf çıkış yolu arıyor

Memurlara yeni eğitim yılı öncesi izin müjdesi

Bu nasıl bir rezillik! Tesettürlü genç kızdan infial ya...

Garsonların bahşiş hesabını değiştirecek karar! Yargıta...

Bursa'da hafta sonu planı yapanlar dikkat! Meteoroloji ...

Dilara Aksüyek bikinili pozlarıyla sosyal medyayı salladı!

Yağmura hazırlıksız yakalandılar

Bursa'da ormanlık alanda yangın! Dumanlar sardı...

Yeni felaket riski kapıda! Hastane önlerinde acı bekley...

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkanı Anıtkabir'de! At...

Bursa'da ormanda yürüyüş kabusa döndü! Kayalıklardan de...

Mağaraya ibadet için girdi, çıkamayınca ekipler hareket...

Vicdanları yaralayan görüntü! Neyse ki gereken yapıldı

Girne'deki gemi faciası ile ilgili flaş gelişme! 3 günl...

Beşiktaş Avrupa Ligi'nde! Deplasmanda avantajı korudu...

Cem Yılmaz yoğun bakımda! Doktorundan sağlık durumuna i...

Bursa tehlikede mi? Barajlardaki rakam her şeyi anlattı!

Özen Gross'ta "Bugünü Kaçıran Yarın Arar" kampanyası ba...

Bursa'nın otomotiv devinden müjde! Yarı fiyatına geliyo...

Bursa'da binlerce kişiyi ilgilendiriyor! 8 saat su kesi...

FETÖ'nün darbe planlayıcılarından Kemal Batmaz'ın kızı ...