Futbolda haftanın programı
Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, 21. hafta mücadeleleriyle devam edecek.
2019.02.08 09:42 - Son Güncellenme: 2019.02.08 09:42 - Spor - HABER MERKEZİTürkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Spor Toto Süper Lig
Bugün:
20.30 İstikbal Mobilya Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
Yarın:
16.00 Medipol Başakşehir-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Çaykur Rizespor-Antalyaspor (Çaykur Didi)
19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Park)
10 Şubat Pazar:
13.30 Atiker Konyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)
16.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Bornova)
19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom)
11 Şubat Pazartesi:
20.00 MKE Ankaragücü-Kasımpaşa (Eryaman)
20.00 Demir Grup Sivasspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)
- Spor Toto 1. Lig
Yarın:
13.30 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Eryaman)
10 Şubat Pazar:
13.30 Balıkesirspor Baltok-Tetiş Yapı Elazığspor (Balıkesir Atatürk)
13.30 Boluspor-Afjet Afyonspor (Bolu Atatürk)
16.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)
11 Şubat Pazartesi:
19.00 Gazişehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep)
19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)
- TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Yarın:
13.30 Pendikspor-BAK Spor (Pendik)
10 Şubat Pazar:
13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP)
13.30 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor (Atatürk Olimpiyat)
13.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Menemen Belediyespor (Tarsus İlçe)
13.30 Bandırmaspor Baltok-Kırklarelispor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Sivas Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Fethiyespor (Darıca İlçe)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
Beyaz Grup
Yarın:
13.30 Keçiörengücü-Sancaktepe Belediyespor (Ankara Aktepe)
13.30 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş)
10 Şubat Pazar:
13.30 Hacettepe-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara OSTİM)
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gaziantepspor (Bodrum İlçe)
13.30 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
13.30 UTAŞ Uşakspor-Sakaryaspor (Uşak 1 Eylül)
13.30 Niğde Anadolu-Manisaspor (Niğde 5 Şubat)
13.30 Bayrampaşa-Ankara Demirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Kastamonuspor 1966-İnegölspor (Gazi)
- TFF 3. Lig
1. Grup
Yarın:
13.00 Hekimoğlu Trabzon-Erbaaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Şenol Güneş)
10 Şubat Pazar:
13.00 Batman Petrolspor-Ergene Velimeşespor (Batman Yeni Şehir)
13.00 Artvin Hopaspor-Kozan Belediyespor (Hopa İlçe)
13.00 Erzin Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
13.00 Yomraspor-Gebzespor (Yomra İlçe)
13.30 Nazilli Belediyespor-Tire 1922 (Nazilli İlçe)
13.30 Körfezspor-Nevşehir Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
2. Grup
Yarın:
13.30 Karşıyaka-Alibeyköyspor (İzmir Atatürk)
13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Ofspor (Ziya Altınoğlu)
10 Şubat Pazar:
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Esenler Erokspor (Van Atatürk)
13.00 Adıyaman 1954-Kızılcabölükspor (Adıyaman Atatürk)
13.00 Elaziz Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)
13.00 Yeni Orduspor-Osmaniyespor (Ordu 19 Eylül)
13.30 Düzcespor-Kemerspor 2003 (Düzce 18 Temmuz)
13.30 Bergama Belediyespor-Pazarspor (Bergama 14 Eylül)
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Altındağ Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
3. Grup
Yarın:
13.30 Ankara Adliyespor-1461 Trabzon (Ankara OSTİM)
13.30 Bağcılarspor-Payasspor (Bağcılar Mahmutbey)
10 Şubat Pazar:
13.00 Bayburt İl Özel İdare-Turgutluspor (Bayburt Genç Osman)
13.00 Cizrespor-Muğlaspor (Cizre İlçe)
13.00 Diyarbekirspor-Anagold 24 Erzincanspor (Diyarbakır)
13.30 Karacabey Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
13.30 Serik Belediyespor-Bucaspor (Serik İsmail Oğan)
13.30 Kocaelispor-Halide Edip Adıvarspor (Kocaeli)
13.30 Yeni Çorumspor-Gölcükspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
Öne Çıkan Galeriler
Öne Çıkan Videolar
-
03:13
-
02:12
-
00:18
-
06:50
-
01:43
En Çok Okunanlar
- Zincir marketten alınan kavrulmuş çekirdek...
- Bursa'da iflas eden fabrikanın...
- Bursa'da gece yarısı feci kaza! Duvara...
- Bursa'da 14 yaşındaki çocuk, kız...
- Elazığ'da deprem!
- Sırbistan'da yeni hükümet kuruldu!
- Apple'ın geliri düştü!
- İngiltere'de göçmenlerin nakli ortalığı...
- Survivor All Star'da Nagihan'dan çarpıcı...
- Beşiktaş hakkında olay yaratan iddia!
- Panathinaikos-Maccabi Tel Aviv serisi 5....
- UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları
- Adana'daki fabrika yangını kontrol altına...
- Olympiakos-Aston Villa'yı mağlup etti
- Özel servis kiralayan üniversite...