TFF 2 ve 3'ncü ligde heyecan başlıyor
Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 2. hafta müsabakaları oynanacak. Temsilcilerimiz İnegölspor ve Karacebey Belediyespor da sahne alacak.
2018.09.07 09:25 - Son Güncellenme: 2018.09.07 09:27 - Spor - HABER MERKEZİTürkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın maç programı şu şekilde:
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Yarın:
15.30 Sivas Belediyespor-Bandırmaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
16.00 Tokatspor-Tarsus İdmanyurdu (Tokat Gaziosmanpaşa)
16.00 Zonguldak Kömürspor-Pendikspor (Karaelmas Kemal Köksal)
16. 00 BUGSAŞ Spor-Etimesgut Belediyespor (OSTİM)
16.30 Tuzlaspor-Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye)
16.30 Kırklarelispor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
19.00 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Fethiye İlçe)
19.00 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Menemen İlçe)
19.00 Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
Beyaz Grup
Yarın:
15.30 Ankara Demirspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (TCDD Ankara Demirspor)
15.30 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.30 Gümüşhanespor-Samsunspor (Gümüşhane Yenişehir)
16.30 İnegölspor-Gaziantepspor (İnegöl İlçe)
16.30 UTAŞ Uşakspor-Niğde Anadolu (Uşak 1 Eylül)
16.30 Eyüpspor-Kastamonuspor 1966 (Atatürk Olimpiyat)
16.30 Sancaktepe Belediyespor-Bayrampaşa (Sancaktepe 15 Temmuz)
19.00 Manisaspor-Hacettepe (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk)
- TFF 3. Lig
1. Grup
Yarın:
15.30 Ergene Velimeşespor-Şile Yıldızspor (Stat henüz açıklanmadı)
15.30 Artvin Hopaspor-Nazilli Belediyespor (Hopa İlçe)
15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yomraspor (Şanlıurfa GAP)
16.00 Nevşehir Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Nevşehir Gazi)
16.00 Kozan Belediyespor-Körfezspor (İsmet Atlı)
16.30 Silivrispor-Batman Petrolspor (Stat henüz açıklanmadı)
16.30 Gebzespor-Hekimoğlu Trabzon (Alaettin Kurt)
19.00 Tire 1922-Erzin Belediyespor (Tayfur Çiçek)
2. Grup
Yarın:
15.00 Kızılcabölükspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Kızılcabölük Semt Sahası)
15.30 Osmaniyespor-Bergama Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)
15.30 Ofspor-Pazarspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
16.00 Kırşehir Belediyespor-Adıyaman 1954 (Kırşehir Ahi)
16.00 Altındağ Belediyespor-Yeni Orduspor (Aktepe)
16.30 Esenler Erokspor-Sultanbeyli Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
16.30 Kemerspor 2003-Van Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)
16.30 Karşıyaka-Düzcespor (İzmir Atatürk)
16.30 Alibeyköyspor-Elaziz Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)
3. Grup
Bugün:
16.00 Ankara Adliyespor-Cizrespor (OSTİM)
Yarın:
15.30 Fatsa Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare (Fatsa İlçe)
15.30 1461 Trabzon-Çorum Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.30 Anagold 24 Erzincanspor-Serik Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
15.30 Payasspor-Bucaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
16.30 Halide Edip Adıvarspor-Bağcılarspor (Yusuf Ziya Öniş)
16.30 Turgutluspor-Diyarbekirspor (Turgutlu 7 Eylül)
16.30 Muğlaspor-Karacabey Belediyespor (Muğla Atatürk)
16.30 Gölcükspor-Kocaelispor (Gölcük)
Öne Çıkan Galeriler
Öne Çıkan Videolar
-
03:05
-
01:26
-
06:51
-
00:54
-
01:42
En Çok Okunanlar
- Bursa'da futbol turnuvasında bıçaklı...
- İki aile arasındaki kavgada silahlar konuştu!
- İlk bölümden beri vardı: The Simpsons...
- Manisa'da vahşet: Eşini av tüfeğiyle...
- Araç alacak herkesi ilgilendiriyor! Sıfır...
- Burdur sallandı!
- Ege Denizi'nde deprem!
- Ne altın ne dolar, işte bu yılın en çok...
- Meteoroloji'den 15 il için sarı kodlu...
- Elebaşılığını Sezai Gülmez'in yaptığı...
- Meclis'te bu hafta gündem yoğun!
- Yunus Emre'nin eşi Beria Özden, Aleyna'ya...
- Mahsun Kırmızıgül, beyaz perdeye tövbe etti
- Modanın yeni tartışma konusu! İdrar lekeli...
- Bursa sallandı