ZTE Nubia X adeta yok sattı!

ZTE Nubia X adeta yok sattı!

ZTE'nin hem ön, hem de arka tarafında ekrana sahip olan yeni amiral gemisi modeli Nubia X, satışa sunulduktan sadece 57 saniye sonra tükendi. İşte detaylar.

ZTE'nin çift ekranlı yeni amiral gemisi modeli ilk olarak geçtiğimiz ay ortaya çıkmıştı. Ön tarafı uçtan uca ekranla kaplı olan Nubia X'te selfie kamerası ya da kızaklı bir sistem yer almıyordu. Bu durumun temel nedeni ise telefonun arka kısmında da bir ekranın yer almasıydı. ZTE'nin yeni amiral gemisi modeli arkada yer alan ikinci ekranı sayesinde, ana kamerasını, selfie çekimleri için kullanabiliyordu.

Geçtiğimiz hafta resmiyet kazanan ve dün Çin'de online olarak satışa sunulan Nubia X stokları sadece 57 saniye içerisinde tükendi.

ZTE, yeni amiral gemisi modeli için ilk etapta 100.000 adetlik stok ayırmıştı. Nubia X'e olan ilgi, beklentilerin çok ötesinde olunca, stokların tükenmesi sadece 57 saniye sürdü. Yani basit şekilde, ZTE'nin yeni amiral gemisi modelinin bir dakikadan az bir süre içerisinde 100.000 adet sattığını söyleyebiliriz.

Çinli üretici bir sonraki partinin 11 Kasım'da satışa sunulacağını açıkladı. Bu arada ZTE'nin yeni amiral gemisi modeli 473 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştu. Çatı model olan 8GB RAM ve 256GB dahili depolama alanına sahip olan versiyon ise 602 dolardan alıcı buldu.

İngiltere: Kaşıkçı cinayetinin sorumlularından hesap sorulmalı İngiltere: Kaşıkçı cinayetinin sorumlularından hesap sorulmalı

Boğazı kesilerek öldürüldü Boğazı kesilerek öldürüldü

İsrail jetleri El Aksa televizyonunu vurdu İsrail jetleri El Aksa televizyonunu vurdu

8. kattan düşen 12 yaşındaki çocuk öldü 8. kattan düşen 12 yaşındaki çocuk öldü

Stan Lee hayatını kaybetti Stan Lee hayatını kaybetti

Afyonkarahisar'da trafik kazası: 1 ölü, 5 yaralı Afyonkarahisar'da trafik kazası: 1 ölü, 5 yaralı

Eski eş cinayetinde şok ses kaydı ortaya çıktı  Eski eş cinayetinde şok ses kaydı ortaya çıktı

Cem Yılmaz Emanet'in çekimlerine başladı, oyuncuları duyurdu Cem Yılmaz Emanet'in çekimlerine başladı, oyuncuları duyurdu

2017'de 6 bin 18 kişi göç esnasında hayatını kaybetti 2017'de 6 bin 18 kişi göç esnasında hayatını kaybetti

Bakan Varank açıkladı: FETÖ üyesi bin 289 TÜBİTAK personelinin işine son verildi Bakan Varank açıkladı: FETÖ üyesi bin 289 TÜBİTAK personelinin işine son verildi

Bursa'da tapu vurgun soruşturmasında 4 kişi tutuklandı Bursa'da tapu vurgun soruşturmasında 4 kişi tutuklandı

CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti

5 yıllık faiz 5 ayın dibinde 5 yıllık faiz 5 ayın dibinde

Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL! Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: ''Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez'' Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez"