Zorbalığa maruz kalan çocuk intihar etti

Zorbalığa maruz kalan çocuk intihar etti

ABD'nin Colorado eyaletinde 9 yaşındaki bir çocuk eşcinsel olduğunu açıkladıktan sonra arkadaşlarının zorbalığına maruz kalan çocuk intihar etti.

Denver kentinde yaşanan olayda, 9 yaşındaki Jamel Myles'ın annesi Leia Pierce'ın aktardığı bilgilere göre, küçük James bu yaz eşcinsel olduğunu açıklayarak küçük çocuğun Eşcinselliğimden gurur duyorum. Okul başladığında arkadaşlarıma da söyleyeceğim' dediğini idade etti.

Geçtiğimiz pazartesi günü okula başlayan Jamel'in cesedi ise perşembe günü odasında ölü bulundu.

"BANA 'KENDİNİ ÖLDÜRMELİSİN' DEDİLER"

Küçük çocuğun annesi Pierce'ın aktardığına göre ise Jamel ablasına, "Okuldaki çocuklar bana kendimi öldürmem gerektiğini söyledi.

Oğlunun eşcinsel olduğunu açıklarken büyük bir korku içinde olduğunu belirten Leia Pierce, "Ona, onu çok sevdiğimi söyledim. Umuyorum ki Jamel'in ölümü okuldaki zorbalığın trajik sonuçları konusunda insanların farkındalığının artmasını sağlar" dedi.

9 yaşındaki çocuğun intiharından sonra, Jamel'in okuduğu okulda pedagoglar görevlendirildi. Dahası, ailelelere mektup göndererek yardım önerisinde bulunuldu ve dördüncü ile beşinci sınıftaki öğrencilerin ebeveynleriyle görüşülmesine karar verildi.

Serkan Yetişmişoğlu; <br /> Kurtuluş için en güzel örnek! Serkan Yetişmişoğlu;
Kurtuluş için en güzel örnek!

Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı

Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER) Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER)

YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması

Mesut Demir; <br /> Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor... Mesut Demir;
Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor...

Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi)

Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı! Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı!

Kadın polise taciz! ''Güzelim rakının yanında güzel gidersin'' Kadın polise taciz! "Güzelim rakının yanında güzel gidersin"

Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi

Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor

'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim 'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim

Alevler kısa sürede yayıldı! Alevler kısa sürede yayıldı!

Kanser tedavisinde yeni yöntem Kanser tedavisinde yeni yöntem