Yoldan geçerken kazayı gördü yumrukla saldırdı!

Yoldan geçerken kazayı gördü yumrukla saldırdı!

İstanbul Esenyurt'ta yaşanan trafik kazası sonrası yabancı uyruklu vatandaşların Türk vatandaşıyla kaza yaptığını ve tartıştığını gören bir adam, yumrukla kavgaya daldı. Yaşanan anlar araç kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kaza, Esenyurt Üçevler Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre; cadde üzerinde aracıyla eşiyle birlikte işe giden bir Türk vatandaşı, yabancı uyruklu vatandaşların kullandığı araçla kazaya karıştı. Kaza sonrası, tutanak tutulmasını isteyen Erdal G. isimli vatandaş, karşı tarafı araçtan inmeye davet etti.

Araçtan inmeyen yabancı uyruklu kişiler kaçmaya kalktı.

Birkaç metre Erdal G. ve eşinin peşlerinden de sürükleyen yabancı uyruklu adamın kullandığı araç, trafik ışıklarında ilerleyemedi ve durdu. Araç sürücüleri arasında tartışma başladı ve olay yerine çevredeki vatandaşlar tarafından polis ekibi çağrıldı. Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kısa sürede olay yerine ulaşarak tarafları sakinleştirdi.

YOLDAN GEÇERKEN KAZAYI GÖRDÜ, YUMRUKLA KAVGAYA DALDI

Polis ekipleri ortalığı sakinleştirdikten kısa süre sonra kazayı gören başka bir vatandaş da olayın içine girdi. Kaza taraflarından yabancı uyruklu vatandaşlarla bir süre sonra tartışma başladı. İddiaya göre tartışma sonrası, yabancı uyruklu vatandaşların kaçacağını düşünen yoldan geçen vatandaş, yumrukla yabancı uyruklu vatandaşlara saldırdı. Olayı da kazaya karışan Türk vatandaşı olan sürücü ayırdı.

YAŞANAN ANLAR ARAÇ KAMERASINDA

Yaşanan olay anı ise araç kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, vatandaşların bir süre tartıştıktan sonra yumruklu kavga ve polislerin olayı ayırması görülüyor.

Öte yandan, tarafların kaza raporu dışında darp konusunda birbirlerinden şikayetçi olmadıkları öğrenildi.

Timsah ateşe düştü Timsah ateşe düştü

Çok büyük fırsat kaçırdık Çok büyük fırsat kaçırdık

Kars'ta arazi kavgası: 4 ölü, 7 yaralı Kars'ta arazi kavgası: 4 ölü, 7 yaralı

Mehmet Ali Ekmekçi; <br /> Bir ihtimal daha var... Mehmet Ali Ekmekçi;
Bir ihtimal daha var...

Erdoğan Samsun'da konuştu: ''Güvenlik ve ekonomide saldırı dalgası bitmiş değil'' Erdoğan Samsun'da konuştu: "Güvenlik ve ekonomide saldırı dalgası bitmiş değil"

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi açıklandı Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi açıklandı

Doktor koca dehşeti! Avukat eşine kurşun yağdırdı Doktor koca dehşeti! Avukat eşine kurşun yağdırdı

Sakarya'da silahlı kavga! 4 kişi hayatını kaybetti Sakarya'da silahlı kavga! 4 kişi hayatını kaybetti

Bursa'da belediye pazarı kamyonlarla kapattı, esnaf mallarını yaktı Bursa'da belediye pazarı kamyonlarla kapattı, esnaf mallarını yaktı

8 gündür aranan küçük Nurcan'dan acı haber 8 gündür aranan küçük Nurcan'dan acı haber

Çocukları izleyip mastürbasyon yaparken yakalandı Çocukları izleyip mastürbasyon yaparken yakalandı

Bursa'da 19 Mayıs coşkusu Bursa'da 19 Mayıs coşkusu

Bursa'da doğalgaz sızıntısı! Kükürtlü Caddesi trafiğe kapatıldı Bursa'da doğalgaz sızıntısı! Kükürtlü Caddesi trafiğe kapatıldı

Bursa'da 200 kişi seferber oldu, drone ile arandı, bulunduğu yer herkesi şok etti Bursa'da 200 kişi seferber oldu, drone ile arandı, bulunduğu yer herkesi şok etti

Bakan Varank'tan gençlere müjde! Bakan Varank'tan gençlere müjde!