Yılın futbolcusu Modric

Yılın futbolcusu Modric

2017-2018 sezonu "UEFA Avrupa'da Yılın En İyi Futbolcusu" ödülünü, Real Madrid'in Hırvat futbolcusu Luka Modric kazandı.

Monaco'daki Grimaldi Forum'da gerçekleştirilen UEFA Şampiyonlar Ligi  grup kura çekiminin ardından, Real Madrid'den Cristiano Ronaldo, takım arkadaşı  Luka Modric ile Liverpool'un Mısırlı yıldızı Muhammed Salah'ın aday gösterildiği  ödül, sahibini buldu.

UEFA'ya üye 55 ülkeden gazetecilerin ve 2017-2018 sezonunda UEFA  Şampiyonlar Ligi ile Avrupa Ligi gruplarındaki takımların başında yer alan 80  teknik direktörün katıldığı oylama sonrasında rakiplerini geride bırakan Modric,  Avrupa'da 2017-2018 sezonunun en iyi futbolcusu seçildi.

2012 yılından bu yana formasını giydiği Real Madrid ile UEFA  Şampiyonlar Ligi'nde 4, ligde de 1 kez şampiyonluk sevinci yaşayan 32 yaşındaki  Modric, Rusya'da düzenlenen 2018 FIFA Dünya Kupası'nda Hırvatistan Milli Takımı  ile final oynama başarısı gösterdi.

Öte yandan, UEFA Şampiyonlar Ligi 2017-2018 sezonunun en iyi kalecisi  Real Madrid'den Keylor Navas, en iyi defansı Real Madrid'den Sergio Ramos, en iyi  orta sahası aynı takımdan Luka Modric ve en iyi forveti Cristiano Ronaldo olarak  açıklandı.

 

Devriye gezen polisler tacizciyi suçüstü yakaladı Devriye gezen polisler tacizciyi suçüstü yakaladı

Belediye Başkanı çileden çıktı! ''Alın bunu görevden'' Belediye Başkanı çileden çıktı! "Alın bunu görevden"

Bursa'da 15 bin dolarlık tespih serginin gözdesi oldu Bursa'da 15 bin dolarlık tespih serginin gözdesi oldu

Mesleğine başlayacağı gün feci şekilde can verdi! Mesleğine başlayacağı gün feci şekilde can verdi!

Bursa'da iş yeri yangını otobüsün sürücü bölümünden başlamış Bursa'da iş yeri yangını otobüsün sürücü bölümünden başlamış

Mehmet Ali Ekmekçi; <br /> Vali Canbolat hangi kritik soruyu sordu? Mehmet Ali Ekmekçi;
Vali Canbolat hangi kritik soruyu sordu?

Hastanedeki 115 hamile çocuk davasında tanık dinlendi Hastanedeki 115 hamile çocuk davasında tanık dinlendi

IKEA 7 bin 500 kişiyi işten çıkaracak IKEA 7 bin 500 kişiyi işten çıkaracak

Marmaris'te çifte hortum paniği! Marmaris'te çifte hortum paniği!

Müslüm Gürses'in babasının annesini öldürdüğü olayın belgeleri ortaya çıktı Müslüm Gürses'in babasının annesini öldürdüğü olayın belgeleri ortaya çıktı