Yeni AirPods ve iPad bu etkinlikte tanıtılmayabilir!

Yeni AirPods ve iPad bu etkinlikte tanıtılmayabilir!

Apple'ın merakla beklenen ürünleri hakkında, bazı yeni gelişmeler bulunuyor. Bazı yeni sızıntılar, Apple'ın yeni AirPods ve iPad üzerinde çalıştığını doğruluyor. Raporlar yeni ürünlerin tanıtımı için 25 Mart tarihindeki etkinliği işaret etse de, bazı önemli kaynaklar bu ürünlerin daha sonraki başka etkinliklerde tanıtılacağını ifade ediyor.

Yeni AirPods ve iPad WWDC 2019'da tanıtılabilir!

Bazı önemli kaynaklar, Apple'ın 25 Mart tarihinde yapacağı etkinliği yalnızca yeni abonelik servisine ayıracağını belirtiyor. Ancak geçtiğimiz gün yeni etkinliği için afiş yayınlayan Apple, afişte 'Şov Zamanı' sloganına yer vermişti. Bu da yalnızca abonelik servisinin lansmanı için iddialı bir slogan olabilir. Bu nedenle bazı yeni ürünleri görmeyi beklediğimizi söyleyebiliriz.

Bu iddiaların dışında, yeni ürünler hakkında da bazı gelişmeler bulunuyor. DigiTimes, Apple'ın yeni ürünlerinin üretimine başlandığına yönelik bazı bilgileri aktardı. Apple'ın yeni ürünlerini üreten şirketler, parça tedarikleri için adımları atmış bulunuyor.

Apple yaklaşan etkinlikte hangi ürünleri tanıtıp tanıtmayacağına yönelik hiçbir açıklamada bulunmadı. Ancak iddialar doğru ise, yeni ürünleri en geç WWDC2019 etkinliğinde görebiliriz. 3-7 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik, aynı zamanda Apple'ın en büyük etkinliklerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Gençler tıp dünyasında iddialı Gençler tıp dünyasında iddialı

7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı 7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)

Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı

Bursa'da turizmde tanıtım atağı Bursa'da turizmde tanıtım atağı

Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: ''Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız'' Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: "Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız"

 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest! 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest!

Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! ''Gel beni buradan al'' Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! "Gel beni buradan al"

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: ''Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: "Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan"

Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış

Ucuz konutta sıra emeklide Ucuz konutta sıra emeklide

12 saat uçuş yok 12 saat uçuş yok

Deprem haritası değişti! Deprem haritası değişti!

TikTok Türkiye için iş ilanı verdi TikTok Türkiye için iş ilanı verdi

''Birden büyük bir gürültü oldu'' Saniyelerle kurtuldular "Birden büyük bir gürültü oldu" Saniyelerle kurtuldular