Yazar Cem Küçük: Hep benim 'manevi terör"üm yüzünden bunlar oluyor değil mi Nagehan?

Yazar Cem Küçük: Hep benim 'manevi terör''üm yüzünden bunlar oluyor değil mi Nagehan?

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, kendisine yönelik olarak "Ortalığı çöle çeviren biri, şimdi çıkmış kuraklıktan şikayet ediyor. Pes doğrusu" diyen Habertürk yazarı Nagehan Alçı'ya yanıt verdi. "Esas ben sana pes doğrusu diyorum Nagehan" diyen Küçük, "Hep benim 'manevi terör"üm yüzünden bunlar oluyor değil mi Nagehan?" ifadesini kullandı.

 

Cem Küçük, "Medyanın sonunu ben mi getirdim?" başlığıyla yayımlanan yazısında "Eğer sen 'Cem Küçük Türk medyasını ve köşe yazarlarını bitirdi' diye beni suçluyorsan o zaman birileri de 'Nagehan ve kocası da TSK'yı ve generalleri bitirdi' derse de haklı olurlar. Benim bugüne kadar tanıdığım tüm emekli generaller bana sizinle ilgili mealen hep bu cümleyi kurdu" görüşünü dile getirdi.

Sözlerine "Eminim hemen 'Biz TSK'yı değil askerî vesayeti ve darbeci zihniyeti bitirdik' diye savunmaya geçeceksin" diye devam eden Küçük, şunları kaydetti:

"Her Allah'ın günü anaakım kanala saatlerce çıkan ama akrabaları dışında 1 kişinin bile tanımadığı büyük ekran starlarını da ben bitirdim! Programları yayınlanmadığında fark eden bir kişi bile olmamasının da sebebi benim! Ben olmasam bu starlar reyting rekoru kıracak ve onlarla resim çektirmek için insanlar kuyruğa girecekti! Bizim tarafın medyasında tiraj ve reyting patlaması olacaktı, ah şu Cem Küçük ahhhh! Hep benim "manevi terör"üm yüzünden bunlar oluyor değil mi Nagehan? Zaten iki gün önce yönetimi değişen Cumhuriyet'in Marksist yazarlarının bir zerre yankı uyandırmamasının da sebebi benim! Kaç senedir yazıyorlar, yaşayıp yaşamadıkları belli değil. Şimdi gazeteden kovuluyorlar ve gönderilmeleriyle de kimse ilgilenmiyor. Ben olmasam bu Marksistlerin hepsi yazılarıyla ortalığı yıkacaktı aslında ama zorla yeteneklerini ben engelliyorum. Şimdi Cumhuriyet gazetesinin yönetimi olması gerektiği gibi Atatürkçülere, diğer bir deyimle Kemalistlere geçiyor ama göreceksiniz Cumhuriyet'ten kovulan Marksistler bunun sebebini de tıpkı Nagehan gibi bana bağlayacaklar."

'KİMSE O GAZETENİN ÇIKIP ÇIKMADIĞININ BİLE FARKINDA DEĞİL'

Küçük, Alçı'nın "Onun ısrarıyla kaç kişi medyadan tasfiye olmadı mı? Kovdurduğu kimi yazarlar ayrı gazete kurmak durumunda kalmadı mı? ifadesine de tepki gösterdi. "Karar gazetesini kastediyor. Birincisi onları ben kovmadım ama sonuç olarak eğer bu isimler etkili ve güçlü kalemler olsaydı en azından bir manşetleri etkili olurdu" diyen Küçük, şöyle devam etti:

"Kimse o gazetenin çıkıp çıkmadığının bile farkında değil. Bir tane bile hatırlanan manşetleri yok. Varsa sen bana söyle. Bu da mı benim suçum Nagehan? Onlar çok etkili ve yankı uyandıran işler yaptı da gece yarısı zorla ben mi manşet değiştirdim? Bunlar bizim tarafın medyasının başında olduğu ve astronomik maaşlar aldıkları dönemde kasım kasım kasılıyorlardı. Herkese tepeden bakıyorlardı. Ama güçleri kalemlerinden değil ilişki ve yalakalık ağlarından geliyordu. Şimdi suratlarına bakan yok. Çünkü yetenekleri yok. Ayrıca ben şu an bizim tarafta olan ve yetenek-zekâ olarak Karar'cılardan farkı olmayanları da çok ağır eleştirebilen dürüst bir kalemim. İşte geçen haftaki iki yazım bunu çırılçıplak ortaya koymaktadır. Ben inandığımı ve gördüğümü yazarım."

Bursa'da Tır devrildi tonlarca zeytinyağı yola saçıldı Bursa'da Tır devrildi tonlarca zeytinyağı yola saçıldı

Sri Lanka'da kilise ve otellerde patlama Sri Lanka'da kilise ve otellerde patlama

Oğlunun acısını unutamayan Eşref Kolçak, 3 aydır Bursa'da tedavi görüyor Oğlunun acısını unutamayan Eşref Kolçak, 3 aydır Bursa'da tedavi görüyor

Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar! Avukatlar artık ''Ödemezsen evine haciz gelecek'' diyemeyecek Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar! Avukatlar artık "Ödemezsen evine haciz gelecek" diyemeyecek

Bursa'da düğün yapan aileye hırsız şoku Bursa'da düğün yapan aileye hırsız şoku

Bursa'da muhtarı bıçaklayan şahıs tutuklandı Bursa'da muhtarı bıçaklayan şahıs tutuklandı

Bursa'da hayal sattı, buna inanan 1 kişi öldü, 6 kişi de zehirlendi Bursa'da hayal sattı, buna inanan 1 kişi öldü, 6 kişi de zehirlendi

Bursa'da yerli tohum almak için birbirleriyle yarıştılar Bursa'da yerli tohum almak için birbirleriyle yarıştılar

Bursa'da her gün 10 kilometre yürümekten bıktı, öyle bir yöntem buldu ki! Bursa'da her gün 10 kilometre yürümekten bıktı, öyle bir yöntem buldu ki!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Metroyu biraz daha ucuzlatacağız Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Metroyu biraz daha ucuzlatacağız

Taksiye binen genç kadına tecavüz şoku! Taksiye binen genç kadına tecavüz şoku!

Kız arkadaşına mesaj attı diye dehşet saçtı! Kız arkadaşına mesaj attı diye dehşet saçtı!

Bursa'da kazadan kurtulanlara arkadan gelen otomobil çarptı Bursa'da kazadan kurtulanlara arkadan gelen otomobil çarptı

''Einstein'ın Görelilik Teorisi'ni 103 yıl sonra ispatladık'' "Einstein'ın Görelilik Teorisi'ni 103 yıl sonra ispatladık"

Bursa'da seyir halindeki kamyona arkadan çarptı Bursa'da seyir halindeki kamyona arkadan çarptı

İşte Adli Tıp raporu: Ölümü trafik kazasına bağlı değil İşte Adli Tıp raporu: Ölümü trafik kazasına bağlı değil