'Yaşamayanlar'ın avcıları vampirlere meydan okudu!

'Yaşamayanlar'ın avcıları vampirlere meydan okudu!

BluTV'nin merakla beklenen dizisi 'Yaşamayanlar'ın başlamasına günler kaldı.

'Masum' ve '7Yüz' gibi hafızalardan çıkmayacak yapımlara imza atan BluTV'nin yeni dizisi 'Yaşamayanlar', 6 Eylül Perşembe günü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu veSelma Ergeç'in paylaştığı dizide, vampirler ve avcılar arasında amansız bir mücadele yaşanacak. 

Efecan Şenolsun, Türkü Turan, Edip Tepeli, Erdeniz Kurucan, Selahattin Ergün, Birce Kirkova ve Beril Acar'ın hayat verdiği avcılar, "çürük" olarak adlandırdıkları vampirlere rap yaparak meydan okudu. Aynı zamanda Kadıköy Acil'den olan Selahattin Ergün'ün, arkadaşlarıyla birlikte rap yaptığı sahneler, dizinin unutulmaz anları arasındaki yerini alacak. 

"Sen yaşamadığın sürece avlanırsın" sözleriyle vampirlere hodri meydan diyen avcıların gözü hedeflerinden başka hiçbir şeyi görmeyecek. Adrenalin dozunun bir an bile düşmeyeceği bu müthiş kovalamaca, izleyicileri soluksuz bırakacak. 

Senaryosunu Şamil Yılmaz'ın kaleme aldığı; yapımcılığını ise Bubi Film, Ran Film, Braveborn ve İstanbul '74'ün üstlendiği dizi, 6 Eylül Perşembe günü BluTV'de başlıyor!

İşte TÜSİAD'ın yeni başkanı: Simone Kaslowski İşte TÜSİAD'ın yeni başkanı: Simone Kaslowski

Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu

Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak

Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci

Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz

Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı

Sokak köpeğine yumruklu işkence Sokak köpeğine yumruklu işkence

Bursa'da okulda eşek şakası Bursa'da okulda eşek şakası

Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi

Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! ''Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum'' Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! "Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum"

Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi

''Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu...'' "Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu..."

Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu