Yargıtay binası önünde şüpheli valiz paniği

Yargıtay binası önünde şüpheli valiz paniği

Ankara'da Yargıtay binasının önündeki üst geçidin yanına bırakılan valiz paniğe neden oldu. Çok sayıda polis ekibini harekete geçiren valizin bir taksici tarafından bırakıldığı ortaya çıktı.

Ankara Kızılay'da Yargıtay binasının önüne bırakılan şüpheli valiz paniğe neden oldu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Şüpheli valiz için olay yerine bomba imha ekibi çağırıldı.

Üst geçidin kenarındaki valizin etrafını güvenlik şeridiyle çeviren ekipler vatandaşları da uzaklaştırarak geçişlere izin vermedi.Şüpheli valiz nedeniyle Kızılay'da büyük hareketlilik yaşanırken olay yerine taksiyle gelen bir kişi valizin kendisine ait olduğunu söyledi. Mert Kocaman isimli vatandaş valizi kısa süreliğine simitçinin yanına bıraktığını ve kendi kullandığı taksiyi almaya gittiğini belirtti.

Simitçi ise kendisinin olmadığı esnada bırakıldığı için sahibini görmediğini söyledi. Bir polis, valiz sahibi Kocaman'a "Burası Yargıtay'ın, bakanlıkların yanı buraya valiz bırakılır mı? Büyük paniğe neden oldunuz" dedi. 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Soruyorum sayacağınız 10 tane proje var mı? Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Soruyorum sayacağınız 10 tane proje var mı?

Bursa Kestel'de ''Büyük Sanayi Sitesi'' inşaatı yükseliyor Bursa Kestel'de "Büyük Sanayi Sitesi" inşaatı yükseliyor

Bursa'da ziyarete açıldı denilen müze kapalı çıktı Bursa'da ziyarete açıldı denilen müze kapalı çıktı

Bursa'da evlerinde Öcalan kitapları çıkan DGH üyelerinin sorgusu sürüyor Bursa'da evlerinde Öcalan kitapları çıkan DGH üyelerinin sorgusu sürüyor

Öpücük attığı adamın kendisini darp ettiğini iddia etti Öpücük attığı adamın kendisini darp ettiğini iddia etti

Bursa'da kanlı park kavgası: 3 yaralı Bursa'da kanlı park kavgası: 3 yaralı

Uçakta yetişkin film izleyen yolcu gözaltına alındı Uçakta yetişkin film izleyen yolcu gözaltına alındı

Zincir marketlere tanzim satış ürünleri sevkiyatı başladı Zincir marketlere tanzim satış ürünleri sevkiyatı başladı

MHP'li Büyükataman: ''Kılıçdaroğlu raydan çıktı'' MHP'li Büyükataman: "Kılıçdaroğlu raydan çıktı"

Dağ ilçeleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'ı bağrına bastı Dağ ilçeleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'ı bağrına bastı

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'ya kaybolan değerini yeniden kazandıracağız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'ya kaybolan değerini yeniden kazandıracağız

Şırnak'tan acı haber geldi Şırnak'tan acı haber geldi