Yan dönen rögar kapağı araçları yolda bıraktı

Yan dönen rögar kapağı araçları yolda bıraktı

İstanbul Şişli Sıracevizler Caddesinde yan dönen rögar kapağına çarpan bazı araçların lastikleri patladı, bazı araçlarda ise maddi hasar oluştu. Tehlike oluşturan kapak nedeniyle vatandaşlar yolda kalırken, polis, rögar çevresini dubalarla çevirerek önlem aldı.

Olay, saat 19.00 sularından Şişli Sıracevizler Caddesi'nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye, cadde üzerinde bulunan rögarın kapağı henüz bilinmeyen bir nedenle yan döndü. Caddede ilerleyen bazı araçların lastiği rögara düştü, bazıları ise kapağa çarparak yolda kaldı. Tehlike oluşturan kapak nedeniyle Ömer Yapacan idaresindeki 34 UU603 plakalı otomobilin arka tekeri patlarken, Özgür Kurt idaresindeki 34 JG 6685 plakalı otomobilde ise hasar oluştu. Yolda kalan bazı araçlar ise kendi imkanlarıyla ayrılırken, sürücüler polis ekiplerini arayıp yardım istedi. Bölgeye gelen polis ekibi rögar çevresine dubalar yerleştirerek önlem alırken, caddede trafik tek şeritten sağlandı. "Rögar kapağı açık bir şekilde duruyordu, yoldan geçerken çarptım" 

Aracı rögara giren ve yolda aracı yolda kalan Özgür Kurt, "Yol ortasındaki rögar kapağı açık bir şekilde duruyordu. Yoldan geçerken çarptım, şuan aracım ilerlemiyor, benden sonra birkaç araç daha çarptı. Bilmiyorum onlar ne durumdadır, onlar ilerledi. Ancak benim aracım ilerlemiyor, çekici bekliyorum. Ana yol çok araç gelip geçiyor. Gelen araçlar da çarptı, onlar ilerledi" dedi. "Rögar kapağına girdim, lastik tamamen yamuldu" 

Otomobilinin tekerinin patladığını belirten sürücü Ömer Yapacan ise, "Normal yolda gidiyorduk, normal hızla geliyorduk, rögar kapağı açıkmış. İkinci olarak rögar kapağına giren benim, lastik tamamen yamuldu. Şuan çekici bekliyorum, 4 tane araç girdi. İki tanesine bir şey olmadı gitti, bir tanesi de orada bekliyor" diye konuştu. 


 

Gece yarısı korkunç kaza! Gece yarısı korkunç kaza!

Otomobil, akaryakıt istasyonuna daldı; faciadan dönüldü Otomobil, akaryakıt istasyonuna daldı; faciadan dönüldü

Korkutan olay! 'Tek tek kapılara vurup herkesi dışarı çıkardım' Korkutan olay! 'Tek tek kapılara vurup herkesi dışarı çıkardım'

Beyaz Saray'dan Erdoğan-Trump görüşmesi için açıklama: İki lider anlaştı Beyaz Saray'dan Erdoğan-Trump görüşmesi için açıklama: İki lider anlaştı

Genç çifti korkunç kaza ayırdı Genç çifti korkunç kaza ayırdı

Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp... Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp...

Kömür kavgasında kan aktı! Kömür kavgasında kan aktı!

İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı

Birlikte çay içti, sonrası korkunç! Birlikte çay içti, sonrası korkunç!

2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı 2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı

Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim? Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim?

Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı

İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde... İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde...

Vitesleri karıştırdı, markete daldı! Vitesleri karıştırdı, markete daldı!

Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı