Vivo X21s sessiz sedasız satışa sunuldu

Vivo X21s sessiz sedasız satışa sunuldu

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Vivo, orta segmente hitap eden yeni modelini sessiz sedasız satışa sundu. İşte Vivo X21s hakkındaki tüm detaylar.

Hali hazırda akıllı telefon sektörünün en çok telefon satan 5 üreticisinden biri olan Vivo, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Yalnız, Vivo sektördeki rakiplerine oranla hayli değişik bir model yelpazesine sahip. Zira Çinli üreticinin model yelpazesi genel olarak  farklı isimlerle satışa sunulmuş olan aynı modellerden oluşuyor.

Aslına bakılırsa bu durum tüm Çinli üreticilerde mevcut. Örneğin Xiaomi'nin global pazardaki popüler modeli Mi A2, iç pazarda 6X ismiyle satılmakta. Fakat Vivo bu durumu biraz abarttı diyebiliriz. Keza Çinli üretici neredeyse aynı modele her ülkede farklı bir isim verecek duruma geldi.

Geçtiğimiz gün iç pazarda sessiz sedasız satışa sunulan Vivo X21s, aslında V11 modelinin birebir aynısı. Ayrıca bu model Hindistan'da da V11 Pro ismiyle satışa sunulmuştu.

Vivo X21s gücünü Qualcomm tarafından üretilmiş olan Snapdragon 660 yonga setinden alıyor. Sistemini 6GB RAM ile destekleyen model 128GB dahili depolama alanına sahip.

Ekran altı parmak izi okuyucusu özelliğiyle gelen Vivo X21s, 6.41 inçlik AMOLED ekranıyla beklentileri karşılamayı başarıyor.

FunTouchs OS 4.5 destekli Android 8.1 Oreo ile kutudan çıkan telefon, 3400 mAh kapasitesine sahip ortalamanın üzerinde bir bataryadan beslenecek. Hızlı şarj desteğine de sahip olan telefonun Çin'deki satış fiyatı ise 360 dolar.

Bursa Uludağ'da kar kalınlığı 7 santimetre Bursa Uludağ'da kar kalınlığı 7 santimetre

Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam

500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi 500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi

Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü

Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti

Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak?

Bursa'da ahşap ev alevlere teslim! Bursa'da ahşap ev alevlere teslim!

Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk

Cesedi çamaşır makinesinin içine koymuşlardı... Korkunç ifadeler! Cesedi çamaşır makinesinin içine koymuşlardı... Korkunç ifadeler!

Mesut Demir; <br /> Emirsultan siyasi arenaya döndü Mesut Demir;
Emirsultan siyasi arenaya döndü

Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL

Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi

Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı

Aysın Komitgan; <br /> Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur? Aysın Komitgan;
Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur?

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe)