Vivo X21s sessiz sedasız satışa sunuldu

Vivo X21s sessiz sedasız satışa sunuldu

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Vivo, orta segmente hitap eden yeni modelini sessiz sedasız satışa sundu. İşte Vivo X21s hakkındaki tüm detaylar.

Hali hazırda akıllı telefon sektörünün en çok telefon satan 5 üreticisinden biri olan Vivo, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Yalnız, Vivo sektördeki rakiplerine oranla hayli değişik bir model yelpazesine sahip. Zira Çinli üreticinin model yelpazesi genel olarak  farklı isimlerle satışa sunulmuş olan aynı modellerden oluşuyor.

Aslına bakılırsa bu durum tüm Çinli üreticilerde mevcut. Örneğin Xiaomi'nin global pazardaki popüler modeli Mi A2, iç pazarda 6X ismiyle satılmakta. Fakat Vivo bu durumu biraz abarttı diyebiliriz. Keza Çinli üretici neredeyse aynı modele her ülkede farklı bir isim verecek duruma geldi.

Geçtiğimiz gün iç pazarda sessiz sedasız satışa sunulan Vivo X21s, aslında V11 modelinin birebir aynısı. Ayrıca bu model Hindistan'da da V11 Pro ismiyle satışa sunulmuştu.

Vivo X21s gücünü Qualcomm tarafından üretilmiş olan Snapdragon 660 yonga setinden alıyor. Sistemini 6GB RAM ile destekleyen model 128GB dahili depolama alanına sahip.

Ekran altı parmak izi okuyucusu özelliğiyle gelen Vivo X21s, 6.41 inçlik AMOLED ekranıyla beklentileri karşılamayı başarıyor.

FunTouchs OS 4.5 destekli Android 8.1 Oreo ile kutudan çıkan telefon, 3400 mAh kapasitesine sahip ortalamanın üzerinde bir bataryadan beslenecek. Hızlı şarj desteğine de sahip olan telefonun Çin'deki satış fiyatı ise 360 dolar.

Türkiye'nin devinden rekor tahmin Türkiye'nin devinden rekor tahmin

Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı! Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı!

Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası

Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi

Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat

Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu

Aysın Komitgan; <br /> Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere.. Aysın Komitgan;
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere..

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba)

Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası

Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi

5 milyon emekliye 300 TL! 5 milyon emekliye 300 TL!

Giyim devi konkordato ilan etti! Giyim devi konkordato ilan etti!