Ushakov: Erdoğan, Putin, Merkel ve Macron görüşebilir!

Ushakov: Erdoğan, Putin, Merkel ve Macron görüşebilir!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Danışmanı Yuri Ushakov, "Putin, Türkiye, Almanya ve Fransa ile Suriye hakkında görüşebilir" dedi.

Kremlin'den yapılan açıklamaya göre Türkiye, Rusya, Almanya ve Fransa, Suriyekonusunu görüşmek için yeni bir zirve gerçekleştirebilir. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Danışmanı Yuri Ushakov, bugün yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı RecepTayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Suriye meselesini görüşmek için bir araya gelebileceklerini duyurdu.

"Liderler her zaman İstanbul'da görüşmek istemeyebilirler" 

"Erdoğan ve Merkel ile eğer gerekirse Suriye konusunda Putin, Erdoğan, Merkel ve Macron'un katılımıyla yeni bir zirve gerçekleştirmek konusunda anlaştık" diyen Ushakov toplantının gerçekleştirileceği yerin İstanbul dışında başka bir yer olabileceğini söylerken, "Liderler her zaman İstanbul'da görüşmek istemeyebilirler" ifadelerini kullandı. Ushakov, bu toplantı için liderlerin sadece ön hazırlıklarının olduğunu, toplantının yeri ve zamanının eş zamanlı olarak belirleneceğini bildirdi.  

Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı

Yaşar Alptekin: Sokakta sigara içen kadın ucuzdur Yaşar Alptekin: Sokakta sigara içen kadın ucuzdur

El freni çekilmeyen kamyon, hareket ederek yayayı ezdi El freni çekilmeyen kamyon, hareket ederek yayayı ezdi

Bursa'da korkutan yangın Bursa'da korkutan yangın

Havaya rastgele ateş açtı! Havaya rastgele ateş açtı!

Çin'de 518 milyon yıllık binlerce fosil bulundu Çin'de 518 milyon yıllık binlerce fosil bulundu

Kocasını 3 haftalık bebeğinden kıskanıp, bebeğinin boğazını kesti Kocasını 3 haftalık bebeğinden kıskanıp, bebeğinin boğazını kesti

Skandal kararı yarın imzalıyor Skandal kararı yarın imzalıyor

Bursa'da bir araya geldiler: ''Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız'' Bursa'da bir araya geldiler: "Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız"

Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı

İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı

91 yıllık okul alevlere teslim oldu 91 yıllık okul alevlere teslim oldu