Üç arka kameralı Xperia XZ4'ün tasarımı sızdırıldı!

Üç arka kameralı Xperia XZ4'ün tasarımı sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarında rakiplerinin gerisinde kalan Sony, yeni amiral gemisi Xperia XZ4 için çalışmalara başladığı ortaya çıktı. Sony, yeni amiral gemisi ile özlediği başarıya yeniden ulaşmayı hedefliyor.

Sony'nin yeni amiral gemisi, Xperia XZ4 tasarımı sızdırılan kılıflar ile birlikte yeniden gözler önüne serildi

Üç kameralı Sony Xperia XZ4 tasarımı ortaya çıktı!

Sony'nin yeni amiral gemisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde yaşanılan gelişme ile birlikte, merakla beklenen Sony Xperia XZ4 tasarımı sızdırılan kılıflar ile birlikte bir kez daha gün yüzüne çıkartıldı.

Şimdi ise Xperia XZ4 modeline ait olduğu belirtilen silikon kılıflar ile birlikte merakla beklenen telefonun tasarımı büyük ölçüde doğrulandı. Şöyle bir baktığımızda ise, bugün paylaşılan görsellerin daha önceki yapılan sızıntılarla örtüştüğünü görmekteyiz.

Böylece, Sony'nin yeni amiral gemisi telefonun tam ortasına dikey bir şekilde konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu ile birlikte bizleri karşılayacağı bir kez daha doğrulandı.

Ayrıca paylaşılan görselde ki diğer ayrıntılara da şöyle bir göz attığımız da ise, Xperia XZ3 modelinde olduğu gibi bu model de ne yazık ki kulaklık girişine yer verilmediğini görmekteyiz.

En son teknolojileri kullanıcılar ile buluşturacak olan Sony'nin yeni amiral gemisi ayrıca, yeni bağlantı hızı olan 5G teknolojisini de destekleyecek.

Özlediği başarılı günlere geri dönmek adına ince eleyip sık dokuyan Sony'nin geliştirmekte olduğu Xperia XZ4'ün konsept resimlerinde de görebileceğiniz üzere, çift arka kamera kurulumuyla bizleri karşılıyor. Bu kameraların teknik özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak, arka tarafta 24 ve 16 Megapiksel olmak üzere iki adet kamera sensörü yer alıyor.

Bunun haricinde ise yine önceki modellerde olduğu tek ön kamera kurulumuna devam eden Sony, bu kısımda ise 24 Megapiksel değerindeki bir ön kamera sensörüyle bizleri karşılıyor.

Bursa Uluabat Gölü artık daha temiz Bursa Uluabat Gölü artık daha temiz

Bursa'da ayakkabı hırsızlığı güvenlik kamerasına takıldı Bursa'da ayakkabı hırsızlığı güvenlik kamerasına takıldı

''Milyonlarca kişi muaf ama kimse bilmiyor'' "Milyonlarca kişi muaf ama kimse bilmiyor"

Mehmet Özhseki: İlçe adayları önümüzdeki günlerde açıklanacak Mehmet Özhseki: İlçe adayları önümüzdeki günlerde açıklanacak

Bursa'daki yeşil alanlara ne oluyor? (ÖZEL HABER) Bursa'daki yeşil alanlara ne oluyor? (ÖZEL HABER)

Bursa'da kumar operasyonu! 3 iş yeri mühürlendi Bursa'da kumar operasyonu! 3 iş yeri mühürlendi

Türk Telekom kotasız internet tarifelerini açıkladı! Fiyatlar şaşırttı
Türk Telekom kotasız internet tarifelerini açıkladı! Fiyatlar şaşırttı

Bursaspor'un yıkılan eski stadyumu 'Millet Bahçesi' yapılacak Bursaspor'un yıkılan eski stadyumu 'Millet Bahçesi' yapılacak

Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı mı? Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı mı?

25 bin personel ataması yapılacak 25 bin personel ataması yapılacak

Şehit Emniyet Müdürü için Rize'de tören düzenlendi Şehit Emniyet Müdürü için Rize'de tören düzenlendi

Piramidin tepesinde cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen fotoğrafçı konuştu Piramidin tepesinde cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen fotoğrafçı konuştu

Gece yarısı Bursa Uludağ'da eksi 15 derecede şok evlilik teklifi Gece yarısı Bursa Uludağ'da eksi 15 derecede şok evlilik teklifi

Aysın Komitgan; <br /> Gemlik'in başına UĞURLU gelecek mi? Aysın Komitgan;
Gemlik'in başına UĞURLU gelecek mi?

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (12 Aralık 2018 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (12 Aralık 2018 Çarşamba)

İşte illere göre trafik sigortası fiyat tarifesi İşte illere göre trafik sigortası fiyat tarifesi