Üç arka kameralı Xperia XZ4'ün tasarımı sızdırıldı!

Üç arka kameralı Xperia XZ4'ün tasarımı sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarında rakiplerinin gerisinde kalan Sony, yeni amiral gemisi Xperia XZ4 için çalışmalara başladığı ortaya çıktı. Sony, yeni amiral gemisi ile özlediği başarıya yeniden ulaşmayı hedefliyor.

Sony'nin yeni amiral gemisi, Xperia XZ4 tasarımı sızdırılan kılıflar ile birlikte yeniden gözler önüne serildi

Üç kameralı Sony Xperia XZ4 tasarımı ortaya çıktı!

Sony'nin yeni amiral gemisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde yaşanılan gelişme ile birlikte, merakla beklenen Sony Xperia XZ4 tasarımı sızdırılan kılıflar ile birlikte bir kez daha gün yüzüne çıkartıldı.

Şimdi ise Xperia XZ4 modeline ait olduğu belirtilen silikon kılıflar ile birlikte merakla beklenen telefonun tasarımı büyük ölçüde doğrulandı. Şöyle bir baktığımızda ise, bugün paylaşılan görsellerin daha önceki yapılan sızıntılarla örtüştüğünü görmekteyiz.

Böylece, Sony'nin yeni amiral gemisi telefonun tam ortasına dikey bir şekilde konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu ile birlikte bizleri karşılayacağı bir kez daha doğrulandı.

Ayrıca paylaşılan görselde ki diğer ayrıntılara da şöyle bir göz attığımız da ise, Xperia XZ3 modelinde olduğu gibi bu model de ne yazık ki kulaklık girişine yer verilmediğini görmekteyiz.

En son teknolojileri kullanıcılar ile buluşturacak olan Sony'nin yeni amiral gemisi ayrıca, yeni bağlantı hızı olan 5G teknolojisini de destekleyecek.

Özlediği başarılı günlere geri dönmek adına ince eleyip sık dokuyan Sony'nin geliştirmekte olduğu Xperia XZ4'ün konsept resimlerinde de görebileceğiniz üzere, çift arka kamera kurulumuyla bizleri karşılıyor. Bu kameraların teknik özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak, arka tarafta 24 ve 16 Megapiksel olmak üzere iki adet kamera sensörü yer alıyor.

Bunun haricinde ise yine önceki modellerde olduğu tek ön kamera kurulumuna devam eden Sony, bu kısımda ise 24 Megapiksel değerindeki bir ön kamera sensörüyle bizleri karşılıyor.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Soruyorum sayacağınız 10 tane proje var mı? Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Soruyorum sayacağınız 10 tane proje var mı?

Bursa Kestel'de ''Büyük Sanayi Sitesi'' inşaatı yükseliyor Bursa Kestel'de "Büyük Sanayi Sitesi" inşaatı yükseliyor

Bursa'da ziyarete açıldı denilen müze kapalı çıktı Bursa'da ziyarete açıldı denilen müze kapalı çıktı

Bursa'da evlerinde Öcalan kitapları çıkan DGH üyelerinin sorgusu sürüyor Bursa'da evlerinde Öcalan kitapları çıkan DGH üyelerinin sorgusu sürüyor

Öpücük attığı adamın kendisini darp ettiğini iddia etti Öpücük attığı adamın kendisini darp ettiğini iddia etti

Bursa'da kanlı park kavgası: 3 yaralı Bursa'da kanlı park kavgası: 3 yaralı

Uçakta yetişkin film izleyen yolcu gözaltına alındı Uçakta yetişkin film izleyen yolcu gözaltına alındı

Zincir marketlere tanzim satış ürünleri sevkiyatı başladı Zincir marketlere tanzim satış ürünleri sevkiyatı başladı

MHP'li Büyükataman: ''Kılıçdaroğlu raydan çıktı'' MHP'li Büyükataman: "Kılıçdaroğlu raydan çıktı"

Dağ ilçeleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'ı bağrına bastı Dağ ilçeleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'ı bağrına bastı

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'ya kaybolan değerini yeniden kazandıracağız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'ya kaybolan değerini yeniden kazandıracağız

Şırnak'tan acı haber geldi Şırnak'tan acı haber geldi