Türk avukatı ve Cezayirli boksörü ölüm Phuket'te yakaladı

Türk avukatı ve Cezayirli boksörü ölüm Phuket'te yakaladı

Hollanda Radboud Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu 28 yaşındaki Zehra Yalçınkaya, tatil için gittiği Tayland'ın Phuket Adası'nda, Muay Thai boksörü Cezayirli Amine Halimi ile birlikte motosiklet kazasında yaşamını yitirdi.

Trabzon'lu baba ile Hollandalı annenin 2 çocuğundan biri olan, Hollanda'da dünyaya gelen Zehra Yalçınkaya'nın sık sık Phuket Adası'na gittiğini söyleyen halası Leyla Yalçınkaya, "Orada, ünlü bir eğitmen olan Amine Halimi'den Muay Thai dersi alıyordu" dedi. 30 Kasım gecesi Amine Halimi, terkisinde Yalçınkaya olduğu halde motosikletiyle seyrederken, U dönüşü yapan bir otomobile çarptı. Her ikisi de olay yerinde hayatını kaybetti. Tayland polisi kazanın ardından Zehra Yalçınkaya'nın yakınlarına ulaşmaya çalıştı. Olayı sosyal medyadan öğrenen Zehra Yalçınkaya'nın halası Leyla Yalçınkaya, Dışişleri Bakanlığı ve Türk Büyükelçiği'ne haber verdi. Zehra'nın babası Mahmut Çebi Yalçınkaya ve annesi apar topar Tayland'a gitti. İşlemleri tamamlanan Zehra Yalçınkaya'nın cenazesi yarın uçakla Türkiye'ye getirilecek ve Trabzon'un Of ilçesi Uğurlu köyünde aile mezarlığında toprağa verilecek. 

Son dakika haberi... Bursa'da deprem oldu! Son dakika haberi... Bursa'da deprem oldu!

Prof. Dr. Akşit Bursa'da açıkladı: Sigara haramdır Prof. Dr. Akşit Bursa'da açıkladı: Sigara haramdır

Burhanettin Kocamaz: ''Demokrat Parti'den adaylığım yarın akşama kadar belli olur'' Burhanettin Kocamaz: "Demokrat Parti'den adaylığım yarın akşama kadar belli olur"

Sürücü çocuğa çarpmamak için kamyonetle bahçeye uçtu Sürücü çocuğa çarpmamak için kamyonetle bahçeye uçtu

6 günde 3 yeni obruk oluştu 6 günde 3 yeni obruk oluştu

Ankara'da kışlada patlama Ankara'da kışlada patlama

Şanlıurfa'da çarptığı TIR'ın altında kalan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı Şanlıurfa'da çarptığı TIR'ın altında kalan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

Evinde başından vurulmuş halde ölü bulundu Evinde başından vurulmuş halde ölü bulundu

Babasının öldüğünü duyan kadın vefat etti Babasının öldüğünü duyan kadın vefat etti

Bursa Yıldırım'da su kesintisi Bursa Yıldırım'da su kesintisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etimesgut'ta halka hitap etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etimesgut'ta halka hitap etti

Bursa'da inşaattan düşen üniversiteli son yolculuğuna uğurlandı Bursa'da inşaattan düşen üniversiteli son yolculuğuna uğurlandı

Bursa'da ''Kedili Tekke'' binası millet kıraathanesi oldu Bursa'da "Kedili Tekke" binası millet kıraathanesi oldu