TSYD Sivas'tan Cumhuriyet'le işbirliği

TSYD Sivas'tan Cumhuriyet'le işbirliği

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ortak bir çalışmaya imza attı.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız, Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şube yönetimi ile bir araya gelerek, üniversite yerleşkesi içerisinde TSYD ile Üniversite(BEYSO) işbirliği içerisinde  yapılacak olan organizasyonlarla ilgili ortak çalışma kararı aldı.

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız'ı ziyaret etti. Ziyarette Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile TSYD  ortaklığında yapılması planlanan sportif, sosyal ve kültürel amaçlı çalışmalara yer verildi.

Ziyarette, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız,  70 bine yakın öğrenciye hitap eden Sivas Cumhuriyet  Üniversitesi'nin  her dalda olduğu gibi sportif açıdan da  tanıtılması ve BEYSO bünyesinde spora yönelik çalışmaların yapılması amacıyla TSYD'nin vereceği desteğe teşekkür ettiklerini belirtti.

Rektör Yıldız, "Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi ile  üniversitemiz bünyesinde gerçekleşecek olan  her türlü sportif  çalışmalarda ortak hareket etme kararı aldık. Ortak hareketle  TSYD  bizim sporda elçimiz olacaktır. Bizlere verdikleri destekten ötürü teşekkür ederiz. Özellikle Spor Akademisi ve BEYSO bünyesindeki  öğrenciler bundan sonra  yapılacak olan sempozyum, konferans ve  çalıştaylarla  daha da başarılı olacaklardır. Üniversite yerleşkesi  içerisinde  TSYD 'ye yer tahsisi yaptık. En yakın zamanda çalışmalar başlayacaktır  "dedi

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan sportif faaliyetlerde TSYD olarak her zaman  desteğe hazır olduklarını söyledi.

Çağlayan,  TSYD üyelerine yönelik Sivas Cumhuriyet Üniversitesi yerleşkesi içerisinde bulunan Mihmandar Oteli, sportif, sosyal ve kültürel amaçlı tesislerden TSYD mensuplarının indirimli bir şekilde yararlanması ve daha da önemlisi TSYD adına bir yer tahsisi konusunda yardım ve desteklerini esirgemeyen  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız'a teşekkür etti ve günün anısına TSYD rozeti takıp, plaket takdiminde bulundu.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: İznik'te üretimi ve turizmi artıracağız Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: İznik'te üretimi ve turizmi artıracağız

Bursa Mudanya Belediye Başkan Adayı Ünal, muhtarlarla buluştu Bursa Mudanya Belediye Başkan Adayı Ünal, muhtarlarla buluştu

Bursa'da tespih taneleriyle aydınlatılan cinayete 3 müebbet Bursa'da tespih taneleriyle aydınlatılan cinayete 3 müebbet

Bursa'da droneli ve köpekli operasyon! Bursa'da droneli ve köpekli operasyon!

Bursa'da Azeri kardeşlerin yürek burkan dramı! Bursa'da Azeri kardeşlerin yürek burkan dramı!

Bursa'da MİT ve TEM'den ortak DEAŞ operasyonu Bursa'da MİT ve TEM'den ortak DEAŞ operasyonu

Bursa'da ellerindeki cam kesikleri ele verdi Bursa'da ellerindeki cam kesikleri ele verdi

Bursa'da bu tuvalete girenler duvara not yazmadan çıkmıyor Bursa'da bu tuvalete girenler duvara not yazmadan çıkmıyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: ''Kültürpark içinde 12 ay etkinliklerin yapılacağı bir cazibe merkezi haline gelecek'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: "Kültürpark içinde 12 ay etkinliklerin yapılacağı bir cazibe merkezi haline gelecek"

Bursa'da fabrika içinde stand up gösterisi Bursa'da fabrika içinde stand up gösterisi

Doğumdan 5 saat sonra korkunç son! Doğumdan 5 saat sonra korkunç son!

E-devlet'te yeni dönem başlıyor E-devlet'te yeni dönem başlıyor

Bursa'da elektrik direğine çarpıp takla attı Bursa'da elektrik direğine çarpıp takla attı

Bursa'da feci kaza! Şarampole uçmaktan son anda kurtuldu Bursa'da feci kaza! Şarampole uçmaktan son anda kurtuldu

Üniversiteli Alara'nın şüpheli ölümünde yeni gelişme! Üniversiteli Alara'nın şüpheli ölümünde yeni gelişme!