TSYD Sivas'tan Cumhuriyet'le işbirliği

TSYD Sivas'tan Cumhuriyet'le işbirliği

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ortak bir çalışmaya imza attı.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız, Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şube yönetimi ile bir araya gelerek, üniversite yerleşkesi içerisinde TSYD ile Üniversite(BEYSO) işbirliği içerisinde  yapılacak olan organizasyonlarla ilgili ortak çalışma kararı aldı.

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız'ı ziyaret etti. Ziyarette Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile TSYD  ortaklığında yapılması planlanan sportif, sosyal ve kültürel amaçlı çalışmalara yer verildi.

Ziyarette, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız,  70 bine yakın öğrenciye hitap eden Sivas Cumhuriyet  Üniversitesi'nin  her dalda olduğu gibi sportif açıdan da  tanıtılması ve BEYSO bünyesinde spora yönelik çalışmaların yapılması amacıyla TSYD'nin vereceği desteğe teşekkür ettiklerini belirtti.

Rektör Yıldız, "Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi ile  üniversitemiz bünyesinde gerçekleşecek olan  her türlü sportif  çalışmalarda ortak hareket etme kararı aldık. Ortak hareketle  TSYD  bizim sporda elçimiz olacaktır. Bizlere verdikleri destekten ötürü teşekkür ederiz. Özellikle Spor Akademisi ve BEYSO bünyesindeki  öğrenciler bundan sonra  yapılacak olan sempozyum, konferans ve  çalıştaylarla  daha da başarılı olacaklardır. Üniversite yerleşkesi  içerisinde  TSYD 'ye yer tahsisi yaptık. En yakın zamanda çalışmalar başlayacaktır  "dedi

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan sportif faaliyetlerde TSYD olarak her zaman  desteğe hazır olduklarını söyledi.

Çağlayan,  TSYD üyelerine yönelik Sivas Cumhuriyet Üniversitesi yerleşkesi içerisinde bulunan Mihmandar Oteli, sportif, sosyal ve kültürel amaçlı tesislerden TSYD mensuplarının indirimli bir şekilde yararlanması ve daha da önemlisi TSYD adına bir yer tahsisi konusunda yardım ve desteklerini esirgemeyen  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız'a teşekkür etti ve günün anısına TSYD rozeti takıp, plaket takdiminde bulundu.

Bursa yolunda korkunç kaza! Bursa yolunda korkunç kaza!

Anne bebeğini öldürdü! Verdiği cevap ise... Anne bebeğini öldürdü! Verdiği cevap ise...

Bursa'da Hazreti Muhammed'i anma gecesi Bursa'da Hazreti Muhammed'i anma gecesi

Bursa'da ''Labranza Flamenko'' sahnelendi Bursa'da "Labranza Flamenko" sahnelendi

Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

Komşuda ortalık karıştı! Gözaltılar var Komşuda ortalık karıştı! Gözaltılar var

Cemal Kaşıkçı'nın dini nikahlı eşi ortaya çıktı Cemal Kaşıkçı'nın dini nikahlı eşi ortaya çıktı

Henüz birkaç ay önce nişanlanmıştı... Üzücü haber! Henüz birkaç ay önce nişanlanmıştı... Üzücü haber!

Bursa'da Ahıska Türkleri, sürgünün 74'üncü yılında anıldı Bursa'da Ahıska Türkleri, sürgünün 74'üncü yılında anıldı

Yolcu otobüsü refüje çarptı! Çok sayıda yaralı var Yolcu otobüsü refüje çarptı! Çok sayıda yaralı var

Bursa'da mobilya imalathanesindeki cinayette flaş gelişme! Bursa'da mobilya imalathanesindeki cinayette flaş gelişme!

Erdoğan'dan o ziyarete ilişkin açıklama: Siyasi malzeme yapılmasın Erdoğan'dan o ziyarete ilişkin açıklama: Siyasi malzeme yapılmasın

Bunu hiç beklemiyorlardı... Ceza yağdı Bunu hiç beklemiyorlardı... Ceza yağdı