TSYD Sivas'tan Cumhuriyet'le işbirliği

TSYD Sivas'tan Cumhuriyet'le işbirliği

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ortak bir çalışmaya imza attı.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız, Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şube yönetimi ile bir araya gelerek, üniversite yerleşkesi içerisinde TSYD ile Üniversite(BEYSO) işbirliği içerisinde  yapılacak olan organizasyonlarla ilgili ortak çalışma kararı aldı.

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız'ı ziyaret etti. Ziyarette Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile TSYD  ortaklığında yapılması planlanan sportif, sosyal ve kültürel amaçlı çalışmalara yer verildi.

Ziyarette, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız,  70 bine yakın öğrenciye hitap eden Sivas Cumhuriyet  Üniversitesi'nin  her dalda olduğu gibi sportif açıdan da  tanıtılması ve BEYSO bünyesinde spora yönelik çalışmaların yapılması amacıyla TSYD'nin vereceği desteğe teşekkür ettiklerini belirtti.

Rektör Yıldız, "Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi ile  üniversitemiz bünyesinde gerçekleşecek olan  her türlü sportif  çalışmalarda ortak hareket etme kararı aldık. Ortak hareketle  TSYD  bizim sporda elçimiz olacaktır. Bizlere verdikleri destekten ötürü teşekkür ederiz. Özellikle Spor Akademisi ve BEYSO bünyesindeki  öğrenciler bundan sonra  yapılacak olan sempozyum, konferans ve  çalıştaylarla  daha da başarılı olacaklardır. Üniversite yerleşkesi  içerisinde  TSYD 'ye yer tahsisi yaptık. En yakın zamanda çalışmalar başlayacaktır  "dedi

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan sportif faaliyetlerde TSYD olarak her zaman  desteğe hazır olduklarını söyledi.

Çağlayan,  TSYD üyelerine yönelik Sivas Cumhuriyet Üniversitesi yerleşkesi içerisinde bulunan Mihmandar Oteli, sportif, sosyal ve kültürel amaçlı tesislerden TSYD mensuplarının indirimli bir şekilde yararlanması ve daha da önemlisi TSYD adına bir yer tahsisi konusunda yardım ve desteklerini esirgemeyen  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız'a teşekkür etti ve günün anısına TSYD rozeti takıp, plaket takdiminde bulundu.

Milyoner işadamının 15 yaşındaki kızı uçakta fenalaşıp öldü Milyoner işadamının 15 yaşındaki kızı uçakta fenalaşıp öldü

Uyuşturucu partisine şok baskın! Uyuşturucu partisine şok baskın!

Hırsızlık için girdiği evdeki kadını rehin aldı! Hırsızlık için girdiği evdeki kadını rehin aldı!

Aşiret düğününde böyle mesaj verdiler Aşiret düğününde böyle mesaj verdiler

Eczaneden aldığı ilaçla yaşlı kadına dehşeti yaşattı! Eczaneden aldığı ilaçla yaşlı kadına dehşeti yaşattı!

Sular kesilince ortaya çıktı! Görenler gözlerine inanamadı Sular kesilince ortaya çıktı! Görenler gözlerine inanamadı

Bir anda ortadan kayboldular! Evcil hayvanı... Bir anda ortadan kayboldular! Evcil hayvanı...

Ajda Pekkan'ın tatil pozları olay oldu! Ajda Pekkan'ın tatil pozları olay oldu!

İmamları kızdıran yoruma tepki: Cenaze namazını kıldırmayın İmamları kızdıran yoruma tepki: Cenaze namazını kıldırmayın

İmzayı attı hayatı karardı! İmzayı attı hayatı karardı!

Müşteri iletişim merkezlerine yeni standart Müşteri iletişim merkezlerine yeni standart

Van'da korkunç olay! Van'da korkunç olay!

Evlilik yarışmasında gelin adayları birbirine aşık olup programı terk etti! Evlilik yarışmasında gelin adayları birbirine aşık olup programı terk etti!

Bursa Büyükorhan'da toplu balık ölümleri korkuttu Bursa Büyükorhan'da toplu balık ölümleri korkuttu