Trump bu defa Google'ı hedefine aldı

Trump bu defa Google'ı hedefine aldı

Attığı tweetlerle ciddi tartışmalara imza atan ABD Başkanı Donal Trump'ın hedefinde Google vardı.

ABD Başkanı Donald Trump Twitter hesabından, dünyanın en değerli şirketlerinden olan Google'ı 'arama sonuçlarında hile yapmakla' suçladı.

Trump'ın iddiasına göre; Google; Trump ile ilgili yapılan arama sonuçlarında bilinçli olarak olumsuz ve yalan haberleri ön plana çıkarıyor.

Trump tweetinde; "Trump haberleri ile ilgili Google aramalarında yalnızca yalan haberler çıkıyor. Bu oran yüzde 96. Başka bir deyişle çıkan sonuçların hepsi hileli, yalan ve kötü. Google ve diğerleri sesimizi bastırıyor, iyi ve gerçek haberleri ise gizliyor. Bizim neyi görüp göremeyeceğimizi kontrol ediyorlar. Bu çok önemli bir konu..." yazdı.

CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti

5 yıllık faiz 5 ayın dibinde 5 yıllık faiz 5 ayın dibinde

Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL! Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: ''Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez'' Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez"

Bursa'da o caddelere otopark yasağı Bursa'da o caddelere otopark yasağı

Bakan Koca açıkladı: Başvurular işleme alındı, süreç başladı Bakan Koca açıkladı: Başvurular işleme alındı, süreç başladı

Boy yasağına uyulmadan avlanan 5 ton 842 kilo balığa el kondu Boy yasağına uyulmadan avlanan 5 ton 842 kilo balığa el kondu

İş adamı feci şekilde can verdi! İş adamı feci şekilde can verdi!

Kan dondurdu! 'Beni öldürecek, yarın son günüm' Kan dondurdu! 'Beni öldürecek, yarın son günüm'

Zabıtadan skandal görüntü! Zabıtadan skandal görüntü!