Trabzonspor'un Ünal komutanı

Trabzonspor'un Ünal komutanı

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, "Taraftarlarımız şuna emin olsunlar, biz doğru yoldayız. Başarılı ve iyi bir Trabzonsporlu olan teknik patronumuz var. Ünal hocamız elindeki kısıtlı imkanları hiç dert etmeden, mevcudu en iyi şekilde değerlendiren ve sahada savaşan bir takım inşa etmek için tesislerde yatıp kalkan bir komutan gibi." dedi.

Zeyyat Kafkas, 4-0 galip geldikleri Galatasaray maçında 3 puandan çok daha fazlasının olduğunu belirtti.

Rakipleri karşısında ihtiyaçları olan bir galibiyet elde ettiklerini aktaran Kafkas, şunları söyledi: "Kulübümüzün bu zor döneminde camiamızın takıma sahip çıkması, sahiplenmesi ve taraftarlarımızın inanılmaz katkısı sonucunda sahada canla başla mücadele veren, kazanmak isteyen futbolcularımız ve onları yöneten teknik kadromuz vardı. Çok ilginçtir ki maçtan sadece 4 gün önce imza atan oyuncumuz dahi, sanki aylardır bu takımın parçasıymış görüntüsü verebiliyorsa burada en büyük tebriği Ünal Karaman hocamız hak etmiş demektir." 

TARAFTARA MESAJ

Kafkas, bordo-mavili taraftarların her koşulda ve sonuçta kulübe, takıma sahip çıkmaya devam etmesi gerektiğini belirterek, şunları kaydetti: "Biz yönetim olarak ilk gün verdiğimiz söz gereği her konuyu camiamızla, tüm gerçekliğiyle paylaşıyoruz ve buna devam edeceğiz.Taraftarlarımız şuna emin olsunlar, biz doğru yoldayız. Başarılı ve iyi bir Trabzonsporlu olan teknik patronumuz var. Ünal hocamız elindeki kısıtlı imkanları hiç dert etmeden, mevcudu en iyi şekilde değerlendiren ve sahada savaşan bir takım inşa etmek için tesislerde yatıp kalkan bir komutan gibi"

Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp... Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp...

Kömür kavgasında kan aktı! Kömür kavgasında kan aktı!

İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı

Birlikte çay içti, sonrası korkunç! Birlikte çay içti, sonrası korkunç!

2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı 2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı

Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim? Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim?

Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı

İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde... İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde...

Vitesleri karıştırdı, markete daldı! Vitesleri karıştırdı, markete daldı!

Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı

Liselilerin meydan savaşı! Ortalık birbirine girdi Liselilerin meydan savaşı! Ortalık birbirine girdi

Bakan Soylu: 37 bin 710 adres değişikliği haksız şekilde yapılmıştır Bakan Soylu: 37 bin 710 adres değişikliği haksız şekilde yapılmıştır

Binali Yıldırım: Meclis başkanlığı görevimdeki son işim belki de bu olacak Binali Yıldırım: Meclis başkanlığı görevimdeki son işim belki de bu olacak

Bursa'da zabıtanın dikkati hayat kurtardı! Bursa'da zabıtanın dikkati hayat kurtardı!

Bursa Uludağ'da kilometrelerce kuyruk oluştu Bursa Uludağ'da kilometrelerce kuyruk oluştu