TOFAŞ'ın Başantrenörü Orhun Ene: Konsantre olmak kolay değil

TOFAŞ'ın Başantrenörü Orhun Ene: Konsantre olmak kolay değil

Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol'un yaşadığı durumdan dolayı böyle bir karşılaşmaya konsantre olmanın kolay olmadığını belirten TOFAŞ Basketbol Takımı Başantrenörü Orhun Ene, "Buraya gelen taraftarlarımız için daha iyi bir basketbol, daha keyifli bir oyun ortaya koymamız gerekiyordu" dedi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 22. haftasında Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol'u 89-72 yenerek ligdeki 14. galibiyetine imza atan TOFAŞ'ta Başantrenör Orhun Ene ve Kamerunlu oyuncu Kenny Kadji, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Bu tür maçlara konsantre olmanın kolay olmadığını dile getiren Ene, "Sakarya takımı çok büyük sıkıntılar yaşıyor. Yaşamış oldukları sıkıntılarla da bu kadar zor bir ligde rakiplerine karşı sahaya çıktıklarında hep bir problemi taşıyarak geliyorlar. Bu durum hem onlar için hem oynayan takımlar için kolay olmuyor. Tabii ki bu durum kötü basketbol oynamak için mazeret değil, onu oyuncu arkadaşlarımızla konuşuruz biz. Daha iyi oynamaları gerekiyor, daha büyük beklentilerimiz var. Her maçı ciddiye almaları gerekiyor. Buraya gelen taraftarlarımız için daha iyi bir basketbol, daha keyifli bir oyun ortaya koymamız gerekiyordu" dedi. Önlerinde önemli maçlar olduğunu hatırlatan deneyimli çalıştırıcı, "Bizim için iyi oynamamız gereken, önümüzdeki haftalar için daha iyi ritim ve motivasyon sağlamamız gereken bir maçtı. İyi kullandığımızı söyleyemeyiz. Şimdi önümüzde önemli maçlar var. Bu haftaları iyi değerlendireceğiz ve o maçlara daha iyi hazırlanacağız" şeklinde konuştu.

KENNY KADJI: İYİ MÜCADELEYLE KAZANDIK

TOFAŞ Basketbol Takımı'nın Kamerunlu oyuncusu Kenny Kadji ise karşılaşmayla ilgili şu ifadeleri kullandı; "Öncelikle şunu söylemek isterim ki; Sakarya'nın bulunduğu durumdan dolayı bizim için zor bir maç oldu. Ama savunmada ve hücumda iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. İyi mücadeleyle kazandığımız bir maç oldu. Bundan sonra çok çalışarak önümüzdeki önemli maçlara daha iyi hazırlanmak ve iyi skorlar almak istiyoruz."

Bursa'da sevgilisini taciz iddiasıyla arkadaşını vuran şüpheli tutuklandı Bursa'da sevgilisini taciz iddiasıyla arkadaşını vuran şüpheli tutuklandı

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç ilk kez konuştu! Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç ilk kez konuştu!

Beyazıt'taki feci kazanın görüntüleri ortaya çıktı! Beyazıt'taki feci kazanın görüntüleri ortaya çıktı!

Bursa'da toplu sözleşme mutluluğu Bursa'da toplu sözleşme mutluluğu

Bursa'nın dağ yöresi Bozbey'i bağrına bastı Bursa'nın dağ yöresi Bozbey'i bağrına bastı

Bursa Mustafakemalpaşa'ya ''Mustafa Dündar Parkı'' Bursa Mustafakemalpaşa'ya "Mustafa Dündar Parkı"

Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı

Ekin Kopal; <br /> MomTalks 2019 başlıyor! Gelecek anneden başlar.. Ekin Kopal;
MomTalks 2019 başlıyor! Gelecek anneden başlar..

Mesut Demir; <br /> Hastaneler siyasilere çalışıyor! Hasta olan olana.. Mesut Demir;
Hastaneler siyasilere çalışıyor! Hasta olan olana..

Metehan Demir; <br /> Seçim öncesi ve sonrası için son durum Metehan Demir;
Seçim öncesi ve sonrası için son durum

Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapıyı ortaya çıkardı Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapıyı ortaya çıkardı

Bursa'da ovaya proje bereketi geliyor Bursa'da ovaya proje bereketi geliyor