The Avengers Project hakkında heyecanlandıran gelişme!

The Avengers Project hakkında heyecanlandıran gelişme!

Crystal Dynamics, Washington'da yeni bir stüdyo açtı. Crystal Northwest adındaki yeni stüdyo, The Avengers Project'in hızlandırma çalışmalarına yardım edecek. 

İlk olarak 2017'de duyurulan The Avengers Project, o günden beri karanlığa bürünmüş durumda.

Oyun hakkında elimizde sadece kısa bir teaser tanıtımı mevcut. Oyun içeriğinin nasıl olacağı hakkında bile herhangi net bir bilgiye sahip değiliz. Bu durumun farkında olan Crystal Dynamics, çalışmaları hızlandırmak adına harekete geçti.

Crystal Dynamics, Washington'da yeni bir stüdyo açtı. Crystal Northwest adındaki yeni stüdyo, The Avengers Project'in hızlandırma çalışmalarına yardım edecek. 

Stüdyonun başındaki isim Scot Amos, yeni stüdyoda sektörün önemli isimleri ile birlikte çalışacaklarını belirtti. Daha öncesinde ortaya çıkan bilgilere göre zaten stüdyoda oyun dünyasından önemli isimler yer alıyordu. Bunlara ek yeni geliştiriciler katılacak mı bilemiyoruz.

Uncharted, iptal edilen Star Wars projesi, inFamaous ve yeni çıkacak olan Spider-Man yapımlarından bazı çalışanlarda bu projeye dahil edilmiş durumda şimdiden.

The Avengers Project, Ocak 2017'de duyurulduğunda büyük heyecan yaratmayı başarmıştı. Ancak o günden bu güne kadar Crystal Dynamics'ten, Avengers oyunu ile ilgili ses seda çıkmadı. Hatta bir ara Twitter üzerinden oyunun iptal edildiği dedikoduları bile dolaşıyordu.

Gelen söylentilere göre, Shaun Escayg'ın Avengers Projesinin başında, yaratıcı yönetmen olarak yer alacak. Visceral Games'den Stephan Barry ise, oyun yönetmeni olarak Crystal Dynamics tarafından The Avengers Project'in başına getirilmişti.

'Onarıcı adalet' tartışması 'Onarıcı adalet' tartışması

Tescilli güzele mahkemeden eski eş kararı Tescilli güzele mahkemeden eski eş kararı

Fransa'dan İsrail'e flaş çağrı Fransa'dan İsrail'e flaş çağrı

Merkel'den ''ticaret ihtilafları'' uyarısı Merkel'den "ticaret ihtilafları" uyarısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter'da paylaştı: Dünya 5'ten büyüktür Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter'da paylaştı: Dünya 5'ten büyüktür

Whatsapp kullanıcılarına kötü haber Whatsapp kullanıcılarına kötü haber

Bir çocuk bir hamile rolü yapan kadın ve çiğ köfteli 46 hırsızlık Bir çocuk bir hamile rolü yapan kadın ve çiğ köfteli 46 hırsızlık

AK Parti ve MHP'den 'ittifak' anlaşması AK Parti ve MHP'den 'ittifak' anlaşması

Cumhurbaşkanı Erdoğan BM Genel Kurulu'nda konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan BM Genel Kurulu'nda konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump ile görüştü

İPhone şeklinde mezar taşı İPhone şeklinde mezar taşı

Parkta tartıştığı kocasını tabancayla vurdu Parkta tartıştığı kocasını tabancayla vurdu

3 gündür aranan adam, 5 metrelik çukurda bulundu 3 gündür aranan adam, 5 metrelik çukurda bulundu

İntihar etmeden önceki son sözleri ''Evlatlarımdan özür diliyorum'' oldu  İntihar etmeden önceki son sözleri "Evlatlarımdan özür diliyorum" oldu