Terör örgütü YPG/PKK 10 sivili öldürdü

Terör örgütü YPG/PKK 10 sivili öldürdü

Terör örgütü YPG/PKK, Suriye'nin Deyrizor ilinde bir köyü bastı, en az 10 sivili öldürdü, onlarcasını ise alıkoydu. Köyü kuşatan YPG/PKK'lı teröristler, evlerinden çıkarttığı sivillerin girişini engelliyor.

Terör örgütü YPG/PKK, Suriye'nin Deyrizor  ilinde bir köye baskın yaparak en az 10 sivili öldürdü, onlarcasını ise alıkoydu. 

Yerel kaynaklardan edinen bilgiye göre, YPG/PKK'lı teröristler, Deyrizor ilinin kuzey kırsalındaki Ebu Elnitel köyüne onlarca zırhlı askeri araç  ve DEAŞ karşıtı uluslararası koalisyona ait Apache helikopter eşliğinde dün  öğleden sonra baskın yaptı.

YPG/PKK, köye, DEAŞ'lı teröristlerin saklandığı bahanesiyle girerek en  az 10 sivili öldürdü, onlarca sivili ise alıkoydu.

Köylüleri darbeden YPG/PKK'lı teröristler, bazı evlerden para, cep  telefonu ve altın gibi değerli eşyaları çaldı, birçok eve el koydu.

YPG/PKK, halihazırda köyü kuşatmış durumda. Sivillerin eve girişlerini  engelliyor.

Terör örgütü YPG/PKK, ABD'nin desteğiyle, Fırat Nehri'nin doğusunda  Deyrizor'un doğu ve batı kırsalındaki bölgeleri işgal ediyor. Suriye  topraklarının yaklaşık yüzde 28'i YPG/PKK'nın işgalinde bulunuyor.

Kayınpederini öldürüp ormana attı Kayınpederini öldürüp ormana attı

İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! ''Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum...'' İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! "Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum..."

Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı

Bursa Nilüfer'de şehitlerimiz unutulmadı Bursa Nilüfer'de şehitlerimiz unutulmadı

Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: ''Bursa'da 5 bin yeni istihdam, 1 milyon turist'' Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: "Bursa'da 5 bin yeni istihdam, 1 milyon turist"

Marmaris'te eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü Marmaris'te eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü

Bursa'da kahramanlara duygusal anma Bursa'da kahramanlara duygusal anma

Jandarma 22 bin askeri personel alacak! Başvurular yarın başlıyor Jandarma 22 bin askeri personel alacak! Başvurular yarın başlıyor

Hollanda'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var Hollanda'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var

Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı

Antalya'da falezlerde korku dolu anlar Antalya'da falezlerde korku dolu anlar

Gülben Ergen'den 'cinayeti azmettirdi' iddiasına sert tepki Gülben Ergen'den 'cinayeti azmettirdi' iddiasına sert tepki

Bursa'da 30 bin ücretsiz fidan dağıtıldı Bursa'da 30 bin ücretsiz fidan dağıtıldı