Tek teker üstünde giden maganda yakalandı

Tek teker üstünde giden maganda yakalandı

İstanbul'un çeşitli ilçelerinde en işlek noktalarda trafikte tek tekerlek üstünde giden maganda, sivil trafik ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Ehliyetine el konulan maganda, "Pişmanım, bir daha yapmayacağım" dedi.

E-5 Karayolu, Beşiktaş Barbaros Bulvarı, Ortaköy, Etiler ve Şişli Harbiye'de bir motosikletli maganda akan trafikte tek tekerlek üzerine metrelerce gitmişti. Hem kendi hem de sürücülerin canını defalarca tehlikeye atan maganda, o anları kaydettirip bir de sosyal medyadan yayınlamıştı. 

ÜNLÜ BİR FİRMADA KURYELİK YAPIYORMUŞ 
Görüntülerin ardından harekete geçen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı Sivil Trafik Ekipler Amirliğine bağlı görevliler harekete geçti. Görüntüleri inceleyen ekipler, magandanın kullandığı motosikletin plakasını tespit etti. Yapılan çalışmalar sonucunda şahsın Mert O.K. (21) olduğunu belirledi. Ünlü bir firmada kurye olarak çalıştığı öğrenilen şahıs, ekipler tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. 

"PİŞMANIM, BİR DAHA YAPMAYACAĞIM" 
Şubeye götürülen magandaya "trafiği tehlikeye düşürmek" ve "tehlikeli şekilde araç kullanmak" suçlarından toplamda 216 lira para cezası kesilerek ehliyetine de el konuldu. İşlemleri tamamlanan şahıs, adli işlemleri yapılmak üzere Beşiktaş Polis Merkezine sevk edildi. Şahıs şube çıkışında gazetecilerin sorularına, "Pişmanım, bir daha yapmayacağım" dedi. 

Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek! Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek!

Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)

Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER) Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER)

Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası

İlginç olay ''Bebeğim orada'' dedi otobüsün altına girdi İlginç olay "Bebeğim orada" dedi otobüsün altına girdi

Okan Kurt 5 milyon lirayı ödemezse hapis yatacak! Okan Kurt 5 milyon lirayı ödemezse hapis yatacak!

BUDO ve İDO'da sefer iptalleri yapıldı! BUDO ve İDO'da sefer iptalleri yapıldı!

Emlak vergisi 1 Mart'ta başlıyor! Emlak vergisi 1 Mart'ta başlıyor!

Annelere yarım gün iş tam maaş Annelere yarım gün iş tam maaş

Eğlence kanlı bitti Eğlence kanlı bitti

Nike'a büyük şok! Nike'a büyük şok!

Beklenen kar geldi! Beklenen kar geldi!