"Tatil destinasyonlarına 100 lira civarında uçak bileti bulunabiliyor"

''Tatil destinasyonlarına 100 lira civarında uçak bileti bulunabiliyor''

Enuygun.com Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu, "Uçaklardaki doluluk oranları da şimdiden yüzde 90'a ulaştı. Bilet fiyatları da buna paralel artış sergilese de bayram tatili için hala İstanbul, Antalya, İzmir, Dalaman gibi tatil destinasyonlarına 100 lira civarında uçak bileti bulunabiliyor. Uygun fiyatlı bilet bulmak için acele etmek gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Enuygun.com'dan yapılan yazılı açıklamayla, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi uçak bileti satışlarındaki son duruma ilişkin bilgi verildi. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Enuygun.com Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu bayram uçak biletleri için acele etmek gerektiğini belirterek, tatilcilerin Ege ve Akdeniz'e akın etmeye başladığını aktardı.

Uçaklardaki doluluk oranlarının şimdiden yüzde 90'a ulaştığını bildiren Hacıbayramoğlu, şunları kaydetti:

"Bilet fiyatları da buna paralel artış sergilese de bayram tatili için hala İstanbul, Antalya, İzmir, Dalaman gibi tatil destinasyonlarına 100 lira civarında uçak bileti bulunabiliyor. Uygun fiyatlı bilet bulmak için acele etmek gerekiyor. Bayram tatilinin uzun olması sebebiyle uçak biletlerine çok yoğun ilgi var. Özellikle 17 Ağustos Cuma ve 26 Ağustos Pazar günleri en çok talep gören günler. Enuygun.com'da bayram tatili dönemleri için çok fazla bilet araması gerçekleşiyor. Fiyatlar da talep doğrultusunda artıyor. Yine de bayram öncesi olmasa bile bayramın birinci ya da ikinci günü yola çıkabilecekler için uygun fiyatlı bilet seçenekleri var."

Hacıbayramoğlu, biletleri erken alanların "Ya gidemezsem." endişesi taşımasına gerek olmadığını ifade ederek, Enuygun Bilet İptal Güvencesi sayesinde biletlerin herhangi bir gerekçe göstermeden 3 saat öncesine kadar iptal edilip, bilet ücretinin yüzde 90'ının iade olarak alınabildiğini anımsattı.

Fuhuş pazarlığı yaparken pencereden düşmüştü! Evdeki travesti gözaltında Fuhuş pazarlığı yaparken pencereden düşmüştü! Evdeki travesti gözaltında

Mucize annenin, mucize bebeği doğdu Mucize annenin, mucize bebeği doğdu

Bursa'da 31 aracın karıştığı kazaya yol açan TIR sürücüsü gözaltında Bursa'da 31 aracın karıştığı kazaya yol açan TIR sürücüsü gözaltında

Erdoğan: Oyunu gördük ve meydan okuyoruz Erdoğan: Oyunu gördük ve meydan okuyoruz

Kadın turistler arasında kavga çıktı: 2 yaralı Kadın turistler arasında kavga çıktı: 2 yaralı

BM eski genel sekreteri Kofi Annan hayatını kaybetti BM eski genel sekreteri Kofi Annan hayatını kaybetti

Bursa'nın yeni misafirleri gergedanların sağlık durumu iyi Bursa'nın yeni misafirleri gergedanların sağlık durumu iyi

Bursa'da bayram tatilini memleketinde geçirmek isteyenler otobüs terminaline akın etti Bursa'da bayram tatilini memleketinde geçirmek isteyenler otobüs terminaline akın etti

Bursa'da bayram öncesi yolcu otobüslerine denetim Bursa'da bayram öncesi yolcu otobüslerine denetim

Bursa'da bayram coşkusu ExtremPark'ta yaşanacak Bursa'da bayram coşkusu ExtremPark'ta yaşanacak

Varlık barışında önemli değişiklik Varlık barışında önemli değişiklik

2012 model araca 2004 yılında trafik cezası kesildi 2012 model araca 2004 yılında trafik cezası kesildi

Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (18 Ağustos 2018 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (18 Ağustos 2018 Cumartesi)

Bayram tatiline giden aile kaza yaptı: 6 yaralı Bayram tatiline giden aile kaza yaptı: 6 yaralı

Afrin şehidi Sergen Pamukçu'nun vasiyeti yerine getirildi Afrin şehidi Sergen Pamukçu'nun vasiyeti yerine getirildi

Alkollü şahıs kendi evini yaktı Alkollü şahıs kendi evini yaktı

En güzel şeftali uzaya yollandı En güzel şeftali uzaya yollandı