Tanem Sivar'dan vefa satırları

Tanem Sivar'dan vefa satırları

Sunucu Tanem Sivar sosyal medya hesabından geçen yıl öldürülen köpeği Django ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak altına son derece duygusal satırlar yazdı.

Komşusu tarafından öldürülen köpeklerinin acısını yüreğinde taşıyan Sivar, dava süreci hakkında bilgi de verdiği paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"7 Kasım 2017... Tam bir yıl geçti ama aklımdan kalbimden bir saniye bile çıkmıyorsun. Seni çok özlüyoruz güzel gözlü Django'muz! 3. duruşmamız 25 Aralık'da olacak. 300 duruşma daha olsa hiç yorulmayacağız ve asla mücadelemizin peşini bırakmayacağız. Senin için, Pamuk için... Sahipli sahipsiz tüm canlar için. Daha 3,5 yaşındaydın ve oğlumun seninle büyüyeceğini hayal ediyordum. Hayallerimiz elimizden alındı ama diliyorum oğlum bunların hayal olmadığı bir düzende yaşayacak. Bunun için sonuna kadar uğraşacağız. Seni çok ama çok seviyorum. Bize müthiş destek olan, acımızı bilen ya da anlayabilen ve en önemlisi desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz minnettarız. Basına ayrıca teşekkür ediyorum bu konu sayenizde sonunda bir yerlere geldi ve gelebilecek."

Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı

Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu

Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı! Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı!

Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi! Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi!

Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı)

Dekolteli kıyafeti başına dert oldu Dekolteli kıyafeti başına dert oldu

Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar

Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı