Talat Bulut ile Eda Ece'den Yasak Elma setinde romantik sahne!

Talat Bulut ile Eda Ece'den Yasak Elma setinde romantik sahne!

FOX'un "Yasak Elma" dizisinin yeni sezon çekimleri tam gaz sürüyor.

Geçen mayıs sonunda kostüm asistanı Ö.Ş. başrol oyuncusu Talat Bulut'un tacizine uğradığını öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulunmuş, bu sırada dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, başrol oyuncuları Şevval Sam, Eda Ece ve Şafak Pekdemir bir bildiri yayınlayarak Talat Bulut'a karşı tavır almış, başrol oyuncularından Onur Tuna da setin kadınlarına destek vermişti.

Yapılan soruşturma kapsamında aralarında "Yasak Elma" dizisinin diğer kostüm görevlileri, makyözü ve set amirlerinin de olduğu toplam 12 kişinin ifadesine başvuran Cumhuriyet Başsavcısı, Talat Bulut'a yönelik suçlamayla ilgili takipsizlik kararı vermişti.

Yaşanan bu gelişmenin üzerine yapımcı Fatih Aksoy'un da desteğiyle dizideki işine geri dönen Talat Bulut, geçen çarşamba günü sete çıktı. Herkes Talat Bulut'un ekiple nasıl çalışacağını, set ortamında gerginlik çıkıp çıkmayacağını merak ediyordu. Ancak tüm ekibin sette profesyonel bir şekilde işini yaptığı görüldü.

Hafta sonu ise "Yasak Elma"nın tekne sahneleri çekildi. Dizinin Halit Argun'u Talat Bulut ile genç eşi Yıldız Argun'a hayat veren Eda Ece romantik sahneler için kamera karşısına geçti ve senaryo gereği aşk tazeledi. 

BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması! BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları"

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Çalıştığı inşaatta intihar etti Çalıştığı inşaatta intihar etti

Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!

Akıl almaz kaza: 1 yaralı Akıl almaz kaza: 1 yaralı

Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı

Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı! Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı!

Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı

Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı  Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı