'Takan Takan'a görücüye çıktı

'Takan Takan'a görücüye çıktı

Erdal Beşikçioğlu'nun sahneye koyduğu 'Takan Takana' oyunu Tatbikat Sahnesi'ndeki davet ile seyirciyle buluştu.

Farklı takıntılara sahip altı kişinin bir terapistin bekleme odasında karşılaşmalarını ve orada yaşadıkları komik sohbeti konu alan 'Takan Takana' oyunu Ankara'da görücüye çıktı. 'Erdal Beşikçioğlu'nun sahneye koyduğu oyunun prömiyeri önceki akşam Fadik Sevin Atasoy, İpek Çeken, Melih Efeçınar gibi ünlü tiyatrocuların katılımıyla Tatbikat Sahnesi'nde gerçekleşti.

Laurent Baffie'nin yazdığı 'Toc Toc' oyunundan çevrilen 'Takan Takana', Ankara'nın ardından İstanbul ve diğer şehirlerde de seyirciyle buluşacak. 'Takan Takkana'da Kıvanç Kürkçü, Melih Efeçınar, Metehan Kuru, Dilan Düzgüner, Ezgi Sonkuş, İlkyaz Arslan, Hayriye Merve Kaya rol alıyor.

Erdal Beşikçioğlu, oyun hakında 'Gurur duyduğumuz bir işe imza attık. Tatbikat Sahnesi'nin vodvil oyunu yoktu. Altı oyuncuyla 2 ay çalıştık. Güçlü ve farklı bir iş oldu. Altı kişinin birbirinin dertlerini dinlediği ve çözüm bulduğu bir oyun.' şeklinde konuştu.

Oyun Hakkında...

Her biri farklı takıntılara sahip altı OKB (Obsesif Kompülsif Bozukluk) hastası, bir terapistin bekleme odasında karşılaşır. Hepsinin aynı doktorla randevusu vardır. Ancak uçağı rötar yapan doktor bir türlü gelmez. İlk kez karşılaşan bu altı insan bir yandan doktoru beklerken bir yandan da birbirlerini tanımaya çalışır.

Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı! Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı!

Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı

Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti

Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı

BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması! BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları"

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret

Trump'a karşı dava açtı Trump'a karşı dava açtı

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Facebook kullananlar için çok önemli haber! Facebook kullananlar için çok önemli haber!

Çalıştığı inşaatta intihar etti Çalıştığı inşaatta intihar etti

Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!