Sony Xperia XA3 serisi yeni sızıntılar ile gündemde!

Sony Xperia XA3 serisi yeni sızıntılar ile gündemde!

Sony, mobil cihazlarındaki markalaşma sürecini tamamen değiştirmeyi planlıyor. Sızdırılan bilgilere göre şirket, Xperia XA3 ve Xperia XA3 Ultra cihazları için Xperia 10 ve Xperia 10 Plus ismini kullanacak!

Sony Xperia XA3, Xperia 10 olarak isimlendirilecek!

Yaklaşık üç yıl önce Sony, akıllı telefon Xperia X adına karar vermişti. O zamandan bu yana, XZ adı altında amiral gemisi modeller piyasaya sürdü ve orta sınıf modelleri ise XA cihazları olarak devam ettirdi.

Ancak, isabetli sızıntıları ile tanınan İshan Agarwal'a göre, Japon markası yakında farklı bir yön alabilir diyerek önemli bilgiler paylaştı.

Xperia XA3 ve Xperia XA3 Ultra olarak yakında piyasaya süreceği orta segmentcihazlarını, şirket biraz daha basitleştirilmiş bir isim kullanarak Sony Xperia 10ve 10 Plus isimleri altında piyasaya sürecek.

Yeniden markalanmış ikilinin özellikleri konusunda henüz net bilgiler yok. Fakat Sony, hem ince yan çerçevelerle, hem de alt tarafı çentiksiz bir ekran ile farklı bir ekran tasarımına gitmesi bekleniyor. Fakat daha önce sızdırılan görsellere göre üst tarafında halen büyük bir telefon çerçevesi bulunacak.

Cihazların arka tarafına bakacak olursak, sızdırılan görsellere göre cam bir yapıve çift kamera kurulumları ile karşımıza çıkacak.

Her iki cihazın da Qualcomm'un Snapdragon 660 işlemcisi, 6GB RAM ve 64GBdahili depolama alanıyla birlikte sunulması bekleniyor. Android 9 Pie ile de cihazlar piyasaya sürüleceği sızıntılar arasında.

Xperia 10 ve Plus, amiral gemisi Xperia XZ4 ile birlikte 25 Şubat'ta tanıtılacak. İş analistleri tarafından bu isim değiştirme sürecinin de şirketin lehine olacağı söyleniyor.

Bursa'da copların konuştuğu yol verme kavgasında çok sayıda kişi gözaltına alındı Bursa'da copların konuştuğu yol verme kavgasında çok sayıda kişi gözaltına alındı

Cumhur İttifakı genişledi! MHP 16, AK Parti 3 ilde adayını geri çekti Cumhur İttifakı genişledi! MHP 16, AK Parti 3 ilde adayını geri çekti

Bakan Gül: Nöbetçi noter uygulamasını ülkemizde göreceğiz Bakan Gül: Nöbetçi noter uygulamasını ülkemizde göreceğiz

Minik Esma, yaşam savaşını kaybetti Minik Esma, yaşam savaşını kaybetti

İdris Naim Şahin, Saadet Partisi'nin Ordu adayı oldu İdris Naim Şahin, Saadet Partisi'nin Ordu adayı oldu

Bursa'da arabanın lambasına sakladıkları uyuşturucu ile yakalandılar Bursa'da arabanın lambasına sakladıkları uyuşturucu ile yakalandılar

Ankara Emniyeti'nden taciz iddiasına yanıt Ankara Emniyeti'nden taciz iddiasına yanıt

Sosyal medyaya damga vurmuştu, Peak reklamı için flaş karar! Sosyal medyaya damga vurmuştu, Peak reklamı için flaş karar!

Bursa Karacabey'de minibüsçüler uzlaştı Bursa Karacabey'de minibüsçüler uzlaştı

Yanarak ölen Cemal bebek toprağa verildi Yanarak ölen Cemal bebek toprağa verildi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: İnegöl'e geldim rayları arıyorum Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: İnegöl'e geldim rayları arıyorum

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'tan esnaf ziyareti Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'tan esnaf ziyareti

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Özener'den Bursa'da deprem açıklaması Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Özener'den Bursa'da deprem açıklaması