Slimani günah çıkarttı

Slimani günah çıkarttı

Son haftaların en fazla tepki çeken ismi Islam Slimani, gol yollarında yaşadığı sıkıntıya kendisi de şaşırdı. Cezayirli golcü, "Durumdan şikayetçiyim. Bir an önce toparlanmak istiyorum. Belki de üzerimde baskı yaptı" dedi.

Fenerbahçe'nin sezon başında forvet hattına büyük umutlarla transfer ettiği Islam Slimani, hayal kırıklığı yaşattı. Şu ana kadar 1 gol atabilen Cezayirli futbolcu, geçmiş performanslarından uzak bir görüntü çiziyor.

Bu durumdan kendisi de şikayetçi olan Slimani, bir an önce toparlanmak istediğini ifade ediyor. Teknik heyet ile yaptığı değerlendirmede tecrübeli futbolcu "Daha önce hiç yaşamadığım bir sıkıntı bu. Çok rahat goller attığım dönemden bu noktaya geldi. Bu durumdan ben de şikayetçiyim. Bir an önce toparlanmak istiyorum. Bu durum belki de üzerimde baskı yaratıyor" ifadelerini kullandı.

Teknik sorumlu Erwin Koeman özellikle Slimani'den fazla geriye gelmemesini istiyor. Golcü oyuncu kimi zaman kendi ceza sahasından top çıkarıyor.

İlk etapta bu iyi bir durum gibi gözükse de teknik heyet, bunun sistem için sakıncalı olduğunu kaydediyor. Slimani'nin en fazla orta sahaya kadar gelebileceğini ve orta saha çizgisini geçmemesi istendi.

BASKI FREY'DEN

 

Teknik heyet, 31 yaşındaki oyuncudan tehlikeli bölgede iş bitirmesini istiyor. Michael Frey'in baskı yapıp, fiziği ile savunmayı dağıtma özelliği bulunuyor. Ancak tecrübesi ve tekniği Slimani kadar üst düzey değil. Bu nedenle Slimani'nin tam da burada tamamlayıcı olması gerektiği vurgulandı. Frey'in kazandırdığı topları sonuca ulaştırması istendi.

 

ELJİF'E UYARI

Bu sezon takımın önemli isimlerinden olan Eljif Elmas'a uyarı geldi. Erwin Koeman, Makedon yıldızın yerini kaybetmesinden şikayetçi oluyor.  Koeman, Islam Slimani'ye yaptığı uyarının bir benzerini de Eljif'e yaptı. Genç oyuncunun maç içinde sağ ve sol kanada çok gittiği, bu nedenle merkezi boşalttığı ifade edildi.

Bursa'da yoldan çıkan TIR bariyerlere çarptı Bursa'da yoldan çıkan TIR bariyerlere çarptı

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri'nin sahipleri belli oldu Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri'nin sahipleri belli oldu

Ekmekten çıkan cisimle şoke oldu Ekmekten çıkan cisimle şoke oldu

Kaza yapan hafriyat kamyon duvara metreler kala durdu Kaza yapan hafriyat kamyon duvara metreler kala durdu

Emekli doktorun feci sonu! Emekli doktorun feci sonu!

Düğün hazırlığı yapan Bizar, kalp krizinden öldü Düğün hazırlığı yapan Bizar, kalp krizinden öldü

Bursa'da emekliler sıkıntılarını dile getirdiler Bursa'da emekliler sıkıntılarını dile getirdiler

Talha Uğurluel tutuklandı! Talha Uğurluel tutuklandı!

Kılıçdaroğlu bütçe görüşmelerinde konuştu Kılıçdaroğlu bütçe görüşmelerinde konuştu

Bursa'da TIR şoförüne kopya ehliyet şoku Bursa'da TIR şoförüne kopya ehliyet şoku

Bursa'da maket polis aracını gerçek sanıp, kamyonetiyle 1 saat bekledi! Derdi ünlü olmak Bursa'da maket polis aracını gerçek sanıp, kamyonetiyle 1 saat bekledi! Derdi ünlü olmak

Bursa'da CNC tezgahında feci ölüm Bursa'da CNC tezgahında feci ölüm

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'den dolandırıcılık uyarısı! Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'den dolandırıcılık uyarısı!

Abdullah Gül'ün ofisinden Kılıçdaroğlu açıklaması Abdullah Gül'ün ofisinden Kılıçdaroğlu açıklaması