Slimani günah çıkarttı

Slimani günah çıkarttı

Son haftaların en fazla tepki çeken ismi Islam Slimani, gol yollarında yaşadığı sıkıntıya kendisi de şaşırdı. Cezayirli golcü, "Durumdan şikayetçiyim. Bir an önce toparlanmak istiyorum. Belki de üzerimde baskı yaptı" dedi.

Fenerbahçe'nin sezon başında forvet hattına büyük umutlarla transfer ettiği Islam Slimani, hayal kırıklığı yaşattı. Şu ana kadar 1 gol atabilen Cezayirli futbolcu, geçmiş performanslarından uzak bir görüntü çiziyor.

Bu durumdan kendisi de şikayetçi olan Slimani, bir an önce toparlanmak istediğini ifade ediyor. Teknik heyet ile yaptığı değerlendirmede tecrübeli futbolcu "Daha önce hiç yaşamadığım bir sıkıntı bu. Çok rahat goller attığım dönemden bu noktaya geldi. Bu durumdan ben de şikayetçiyim. Bir an önce toparlanmak istiyorum. Bu durum belki de üzerimde baskı yaratıyor" ifadelerini kullandı.

Teknik sorumlu Erwin Koeman özellikle Slimani'den fazla geriye gelmemesini istiyor. Golcü oyuncu kimi zaman kendi ceza sahasından top çıkarıyor.

İlk etapta bu iyi bir durum gibi gözükse de teknik heyet, bunun sistem için sakıncalı olduğunu kaydediyor. Slimani'nin en fazla orta sahaya kadar gelebileceğini ve orta saha çizgisini geçmemesi istendi.

BASKI FREY'DEN

 

Teknik heyet, 31 yaşındaki oyuncudan tehlikeli bölgede iş bitirmesini istiyor. Michael Frey'in baskı yapıp, fiziği ile savunmayı dağıtma özelliği bulunuyor. Ancak tecrübesi ve tekniği Slimani kadar üst düzey değil. Bu nedenle Slimani'nin tam da burada tamamlayıcı olması gerektiği vurgulandı. Frey'in kazandırdığı topları sonuca ulaştırması istendi.

 

ELJİF'E UYARI

Bu sezon takımın önemli isimlerinden olan Eljif Elmas'a uyarı geldi. Erwin Koeman, Makedon yıldızın yerini kaybetmesinden şikayetçi oluyor.  Koeman, Islam Slimani'ye yaptığı uyarının bir benzerini de Eljif'e yaptı. Genç oyuncunun maç içinde sağ ve sol kanada çok gittiği, bu nedenle merkezi boşalttığı ifade edildi.

D 100 Karayolunda kaza: Sürücü sıkıştığı araçtan 1,5 saatte çıkarılabildi D 100 Karayolunda kaza: Sürücü sıkıştığı araçtan 1,5 saatte çıkarılabildi

Otomobil ile otobüsün çarpışma anı kamerada Otomobil ile otobüsün çarpışma anı kamerada

Antalya'daki cinayetin zanlısı Konya'da menfezde yakalandı Antalya'daki cinayetin zanlısı Konya'da menfezde yakalandı

TSK'dan ''KIŞ-2019'' Tatbikatı TSK'dan "KIŞ-2019" Tatbikatı

'100'ün üzerinde komiser yardımcısı tutuklandı' '100'ün üzerinde komiser yardımcısı tutuklandı'

Mavi bereliler terörist inini imha etti Mavi bereliler terörist inini imha etti

DSP'nin Ankara adayı belli oldu DSP'nin Ankara adayı belli oldu

Üniversiteli genç kızdan acı haber Üniversiteli genç kızdan acı haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Emek tanzim satış noktasına Bursalılar büyük ilgi gösterdi  Emek tanzim satış noktasına Bursalılar büyük ilgi gösterdi

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Erdem ''Merhaba Nilüfer'' dedi CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Erdem "Merhaba Nilüfer" dedi

Bursa'da Bozbey'den ruhsat açıklaması Bursa'da Bozbey'den ruhsat açıklaması

İstanbul'da silahla başından vurulan kişi ağır yaralandı İstanbul'da silahla başından vurulan kişi ağır yaralandı

Bursa İznik Müzesi'nin 7 yıldır kapalı olmasına tepki Bursa İznik Müzesi'nin 7 yıldır kapalı olmasına tepki