Şiva, güzelliğiyle dikkat çekti

Şiva, güzelliğiyle dikkat çekti

Geçtiğimiz gece çıktığı Bodrum Pasha Club sahnesinde yüzlerce hayranına unutamayacakları bir gece yaşatan Şiva, güzelliği ile de göz kamaştırdı.

Sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Şiva, ''Biraz önce kapı açılınca içerideki kalabalığı gördüm ve yine dizlerimin bağı çözüldü. Böylesine coşkulu bir kalabalığın önünde şarkı söyleyecek olmak bizim gibi gençler için gurur verici.'' diyerek heyecanını dile getirdi. 

Muhabirlerin son günlerde alevlenen Sertab Erener ile Demet Akalın arasındaki ''Atarlı şarkı-içi boş şarkı'' polemiğiyle ilgili sorularına ''Biz genciz, daha yolun başındayız. İkisi de ablam yaşında, kendi alanlarında rüşdünü ispatlamış iki dev isim. Yorum yapmamız ne kadar doğru olur bilemem ancak bence bu sorunu karşılıklı konuşarak ve diyalogla çözebilirler. İki medeni insan gibi münazara edebilirler. Bu ülkede kadının kadına yaptığını başka kimse yapmıyor. Bunu da hesaba katmalı her iki büyüğümde. Ben bu polemikten çok sıkı bir kadın dayanışması çıkabileceğini düşünüyorum.'' sözleri ile yanıt veren genç şarkıcı konu aşk hayatına gelince ise kısa süreli bir panik yaşadı. Hayatına kimse olmadığını ve tamamen işine odaklandığını dile getiren Şiva, ''Hayat, çiçekler, gökyüzü, yıldızlar... Hadi sahneye geç kalıyorum ben arkadaşlar...'' diyerek röportajı kaçarcasına sonlandırıp akıllarda soru işareti bıraktı.

Yeni şarkısı 'Tatlı Telaş' ile hayranlarını selamlayan Şiva bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ve performansı ile kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Yaklaşık bin kişilik kalabalığı repertuvarı ve performansıyla coşturan Şiva, performansının sonunda mikrofonu ünlü dj Kemal Doğulu'ya teslim etti.

Öte yandan gece için seçtiği süper beyaz elbisesiyle de yürek hoplatan genç şarkıcı Şiva, seyircilerden biri ile yaşadığı diyalogla da geceye damgasını vurdu. Bir hayranının kendisine gönderdiği elli şişe şampanyayı ''galiba şampanya fabrikanız var.' sözleriyle kabul eden genç sanatçı, hayranının gönderdiği şampanyı içmek yerine pet şişeden su içmeyi tercih etti. güzelliğiyle Yaklaşık bir buçuk kaldığı sahnede zaman zaman pop şarkılar da seslendiren Şiva sahnesinin finalini 'Kabahat' şarkısı ile yaptı.

Bursa'da engelli kızının yaşamına komşusunun ayakkabılığı engel Bursa'da engelli kızının yaşamına komşusunun ayakkabılığı engel

Bursa'da kırmızı ışıkta 2 aracı biçti: 7 yaralı Bursa'da kırmızı ışıkta 2 aracı biçti: 7 yaralı

Oğluna pantolon alamadığı için canına kıymıştı, Haluk Levent harekete geçti Oğluna pantolon alamadığı için canına kıymıştı, Haluk Levent harekete geçti

Kars'ta kaybolan Sedanur'un cesedi bulundu Kars'ta kaybolan Sedanur'un cesedi bulundu

İran'ın Ahvaz kentinde terör saldırısı İran'ın Ahvaz kentinde terör saldırısı

Dehşet anları! Kavgaya müdahale eden polis bıçaklandı Dehşet anları! Kavgaya müdahale eden polis bıçaklandı

KKTC karasularına giren Yunan gemisine el konuldu KKTC karasularına giren Yunan gemisine el konuldu

FETÖ'nün izdivaç genelgesi ortaya çıktı FETÖ'nün izdivaç genelgesi ortaya çıktı

Siirt Valisi, havalimanı inşaatı denetiminde yüklenici firmaya ateş püskürdü Siirt Valisi, havalimanı inşaatı denetiminde yüklenici firmaya ateş püskürdü

Çalışma hayatında önemli değişiklikler geliyor Çalışma hayatında önemli değişiklikler geliyor

Kocaeli'de midibüs devrildi: 2 ölü, 16 yaralı Kocaeli'de midibüs devrildi: 2 ölü, 16 yaralı

Türkiye'nin en derin göllerinden Burdur Gölü kurudu! Türkiye'nin en derin göllerinden Burdur Gölü kurudu!

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan 'yerel para' açıklaması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan 'yerel para' açıklaması

Gürültü kavgasında kan aktı: 1 ölü, 2 yaralı Gürültü kavgasında kan aktı: 1 ölü, 2 yaralı

Muz kutularından 18 milyon dolarlık kokain çıktı Muz kutularından 18 milyon dolarlık kokain çıktı

Uzmanlar kontak lens kullananları uyardı Uzmanlar kontak lens kullananları uyardı

Mehmet Ali Ekmekçi; <br /> Bursaspor'da güzel günler peki mi yakında, az mı sonra? Mehmet Ali Ekmekçi;
Bursaspor'da güzel günler peki mi yakında, az mı sonra?

Tazminat alan bedelli askeri işe almak zorunlu değil Tazminat alan bedelli askeri işe almak zorunlu değil