Sırp şarkıcıdan Türkiye'ye övgü

Sırp şarkıcıdan Türkiye'ye övgü

İsviçre doğumlu Sırp şarkıcı Milica Pavlovic ''Azka Yaz Konserleri'' kapsamında önceki gün Bodrum Azka Otel'de sahne aldı.

Sahne öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtlayan Pavlovic 'Bodrum eşsiz bir yer. Yaptığım kısa şehir turunda bunu çıplak gözle gördüm. Türkiye'ye sık sık gelen arkadaşlarım var ve Bodrum'u gördükten sonra bende Türkiye'ye daha sık gelme kararı aldım. En kısa zamanda Ayasofya, Peribacaları ve Nemrut'u görmek için Türkiye'ye tekrar döneceğim.' dedi.

Yurt dışında Türkiye'nin riskli bir ülke gibi gösterildiğini de söyleyen başarılı sanatçı, ''Bence burası hiçte bahsedildiği gibi bir yer değil. İnsanlar Türkiye'ye ve Bodrum'a gelirken endişe etmemeli. İnsanlar çok sıcak kanlı ve zarif.'' ifadeleri ile Türkiye ve Bodrumdan övgü ile bahsetti.

Röportajın ardından sahneye yönelen Milica Pavlovic sevilen şarkılarını Azka Otel misafirleri için seslendirdi. Neşeli ve esprili tavırları ile sempati toplayan Pavlovic, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen kimseyi kırmadı.

Konserini büyük bir sürprizle Ayten Alpman'ın ölümsüz eseri ''Memleketim'' şarkısından bir kuble ile kapatan Milica Pavlovic, seyirciler tarafından uzun süre alkışlandı. Performansının yanı sıra güzelliği ile de dikkat çeken Sırp Sanatçı, yoğun istek üzerine sahneye tekrar dönüp programını yirmi dakika daha uzattı.

İngiltere: Kaşıkçı cinayetinin sorumlularından hesap sorulmalı İngiltere: Kaşıkçı cinayetinin sorumlularından hesap sorulmalı

Boğazı kesilerek öldürüldü Boğazı kesilerek öldürüldü

İsrail jetleri El Aksa televizyonunu vurdu İsrail jetleri El Aksa televizyonunu vurdu

8. kattan düşen 12 yaşındaki çocuk öldü 8. kattan düşen 12 yaşındaki çocuk öldü

Stan Lee hayatını kaybetti Stan Lee hayatını kaybetti

Afyonkarahisar'da trafik kazası: 1 ölü, 5 yaralı Afyonkarahisar'da trafik kazası: 1 ölü, 5 yaralı

Eski eş cinayetinde şok ses kaydı ortaya çıktı  Eski eş cinayetinde şok ses kaydı ortaya çıktı

Cem Yılmaz Emanet'in çekimlerine başladı, oyuncuları duyurdu Cem Yılmaz Emanet'in çekimlerine başladı, oyuncuları duyurdu

2017'de 6 bin 18 kişi göç esnasında hayatını kaybetti 2017'de 6 bin 18 kişi göç esnasında hayatını kaybetti

Bakan Varank açıkladı: FETÖ üyesi bin 289 TÜBİTAK personelinin işine son verildi Bakan Varank açıkladı: FETÖ üyesi bin 289 TÜBİTAK personelinin işine son verildi

Bursa'da tapu vurgun soruşturmasında 4 kişi tutuklandı Bursa'da tapu vurgun soruşturmasında 4 kişi tutuklandı

CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti

5 yıllık faiz 5 ayın dibinde 5 yıllık faiz 5 ayın dibinde

Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL! Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: ''Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez'' Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez"