Sinan Akçıl'dan imalı aşk mesajı

Sinan Akçıl'dan imalı aşk mesajı

Önceki akşam Azka Otel'de sahne al alan şarkıcı Sinan Akçıl, konsersonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Programına kendi şarkısı 'Fark Atıyor' ile başlayan Sinan Akçıl, bir ara sahne önünde kendisini izleyen çocukları yanına çağırarak "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Öyle uzakta durmayın, gelin hep birlikte eğlenelim" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Shakira konserini çocuklarla birlikte izlediğini dile getiren Sinan Akçıl, "O gün istemişlerdi, bugüne nasipmiş" diyerek, Aleyna Tilki'nin 'O Sen Olsan Bari' şarkısını seslendirdi.

Çocukları sahneden uğurladıktan sonra Megastar Tarkan'ı diline dolayan Akçıl, "O bile evlendi, biz galiba evde kaldık. Sıradaki şarkıyı tüm evde kalan bekarlara armağan ediyorum" diyerek, 'Biri Bana Gelsin' şarkısıyla konser alanında duygusal bir rüzgar estirdi.

Programının son bölümünde 'Güzeller İçinden Bir Seni Seçtim' ile kendisini dinlemeye gelenleri halaya davet eden Akçıl, özçekim isteklerini de geri çevirmeyerek tüm masaları teker teker gezdi.

İki saat süren programı boyunca repertuvarı ve performans ile dinleyicilerinden tam not alan Akçıl, konserini alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde noktaladı. 

AŞK SORUSUNA CEVAP

Konser sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, "Dört günde beşinci konserime çıkıyorum. Fark ediyorsanız hiç durmuyorum. Kendimi pazartesi gününün şampiyonu ilan ediyorum. Pazartesi benim kadar çalışan sanatçı var mıdır bilmiyorum" diyerek iddialı bir açıklamada bulundu.

Gazetecilerin aşk hayatıyla ilgili sorularına "Bundan sonra elini tutup insanların karşısına çıkabileceğim biri olsun istiyorum. Hakkımda yazılıp çizilenleri umursamıyorum. Çocukluğumdan beri bu tip haberlere alıştım. Bu haberlerle mücadele etmeyi öğrendim" cevabını veren Akçıl, daha sonra muhabirlerle vedalaşarak dinlenmek için odasının yolunu tuttu.

İstanbul'daki silahlı saldırı kamerada İstanbul'daki silahlı saldırı kamerada

Trabzon'da fuhuş operasyonu Trabzon'da fuhuş operasyonu

Kalp krizinden ölen öğretmen, 2 ay önce göreve başlamış Kalp krizinden ölen öğretmen, 2 ay önce göreve başlamış

Eşine kızıp kendini yaktı, 'İnandırmak için yaptım' dedi Eşine kızıp kendini yaktı, 'İnandırmak için yaptım' dedi

Bursa Gemlik'te ahşap ev alev alev yandı Bursa Gemlik'te ahşap ev alev alev yandı

Bursa'daki hamam faciasında flaş gelişme! Bursa'daki hamam faciasında flaş gelişme!

Bursa İznik Belediye Başkanı Sargın isyan etti: Yazıklar olsun bunu yapanlara Bursa İznik Belediye Başkanı Sargın isyan etti: Yazıklar olsun bunu yapanlara

Bursa'da izne gelen asker kullandığı minibüsle otomobile çarptı Bursa'da izne gelen asker kullandığı minibüsle otomobile çarptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert yanıt! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert yanıt!

Bursa'da eğlence mekanlarında denetim Bursa'da eğlence mekanlarında denetim

Bursa'da defineciler suçüstü yakalandı Bursa'da defineciler suçüstü yakalandı

ABD'den flaş FETÖ hamlesi! ''Gülen'i sınır dışı etmek için çalışıyoruz'' ABD'den flaş FETÖ hamlesi! "Gülen'i sınır dışı etmek için çalışıyoruz"

Bursa Uludağ'da hafta sonu yoğunluğu Bursa Uludağ'da hafta sonu yoğunluğu

Bursa'da GSM bayisinde dehşet saçtı: Gülünce silahımı çekip mermileri boşalttım Bursa'da GSM bayisinde dehşet saçtı: Gülünce silahımı çekip mermileri boşalttım

Kredi kartlarınızdaki puanlar için sayılı günler kaldı Kredi kartlarınızdaki puanlar için sayılı günler kaldı

4 yıl sonra yine yıkıldılar! 4 yıl sonra yine yıkıldılar!