Sinan Akçıl'dan imalı aşk mesajı

Sinan Akçıl'dan imalı aşk mesajı

Önceki akşam Azka Otel'de sahne al alan şarkıcı Sinan Akçıl, konsersonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Programına kendi şarkısı 'Fark Atıyor' ile başlayan Sinan Akçıl, bir ara sahne önünde kendisini izleyen çocukları yanına çağırarak "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Öyle uzakta durmayın, gelin hep birlikte eğlenelim" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Shakira konserini çocuklarla birlikte izlediğini dile getiren Sinan Akçıl, "O gün istemişlerdi, bugüne nasipmiş" diyerek, Aleyna Tilki'nin 'O Sen Olsan Bari' şarkısını seslendirdi.

Çocukları sahneden uğurladıktan sonra Megastar Tarkan'ı diline dolayan Akçıl, "O bile evlendi, biz galiba evde kaldık. Sıradaki şarkıyı tüm evde kalan bekarlara armağan ediyorum" diyerek, 'Biri Bana Gelsin' şarkısıyla konser alanında duygusal bir rüzgar estirdi.

Programının son bölümünde 'Güzeller İçinden Bir Seni Seçtim' ile kendisini dinlemeye gelenleri halaya davet eden Akçıl, özçekim isteklerini de geri çevirmeyerek tüm masaları teker teker gezdi.

İki saat süren programı boyunca repertuvarı ve performans ile dinleyicilerinden tam not alan Akçıl, konserini alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde noktaladı. 

AŞK SORUSUNA CEVAP

Konser sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, "Dört günde beşinci konserime çıkıyorum. Fark ediyorsanız hiç durmuyorum. Kendimi pazartesi gününün şampiyonu ilan ediyorum. Pazartesi benim kadar çalışan sanatçı var mıdır bilmiyorum" diyerek iddialı bir açıklamada bulundu.

Gazetecilerin aşk hayatıyla ilgili sorularına "Bundan sonra elini tutup insanların karşısına çıkabileceğim biri olsun istiyorum. Hakkımda yazılıp çizilenleri umursamıyorum. Çocukluğumdan beri bu tip haberlere alıştım. Bu haberlerle mücadele etmeyi öğrendim" cevabını veren Akçıl, daha sonra muhabirlerle vedalaşarak dinlenmek için odasının yolunu tuttu.

Bursa'da FETÖ operasyonu! 14 eski askeri öğrenci gözaltına alındı Bursa'da FETÖ operasyonu! 14 eski askeri öğrenci gözaltına alındı

Üniversiteli Başak mezarlıkta intihar etti Üniversiteli Başak mezarlıkta intihar etti

Bursa'da can alan korkunç kaza! Bursa'da can alan korkunç kaza!

Bursa Uludağ'da kaybolan genç 4 saat sonra bulundu Bursa Uludağ'da kaybolan genç 4 saat sonra bulundu

Sakarya-İznik yolunda erkek cesedinin yanında ağır yaralı kadın bulundu Sakarya-İznik yolunda erkek cesedinin yanında ağır yaralı kadın bulundu

Cinsel ilişki sırasında yataktan düştü, felç kaldı! Cinsel ilişki sırasında yataktan düştü, felç kaldı!

Bursa Osmangazi'de kentsel dönüşüm kent merkezine taşınıyor Bursa Osmangazi'de kentsel dönüşüm kent merkezine taşınıyor

Kaybolan kocasını ararken erkek sevgilisi ortaya çıktı Kaybolan kocasını ararken erkek sevgilisi ortaya çıktı

Eşinin kalçasına ismini dövdürttü
Eşinin kalçasına ismini dövdürttü

Dehşet veren görüntüler! Ölüm anı saniye saniye kaydedildi Dehşet veren görüntüler! Ölüm anı saniye saniye kaydedildi

Otomobilde fuhuş yaparken yakalandılar Otomobilde fuhuş yaparken yakalandılar

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

'O adamdan nefret ediyorum' deyince iğrenç olay ortaya çıktı! 'O adamdan nefret ediyorum' deyince iğrenç olay ortaya çıktı!

İran'da düşen Türk jetinin karakutuları çözüldü İran'da düşen Türk jetinin karakutuları çözüldü

Kaza süsü verdiklerinden aracın içinden kilolarca esrar çıktı! Kaza süsü verdiklerinden aracın içinden kilolarca esrar çıktı!