Sinan Akçıl'dan imalı aşk mesajı

Sinan Akçıl'dan imalı aşk mesajı

Önceki akşam Azka Otel'de sahne al alan şarkıcı Sinan Akçıl, konsersonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Programına kendi şarkısı 'Fark Atıyor' ile başlayan Sinan Akçıl, bir ara sahne önünde kendisini izleyen çocukları yanına çağırarak "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Öyle uzakta durmayın, gelin hep birlikte eğlenelim" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Shakira konserini çocuklarla birlikte izlediğini dile getiren Sinan Akçıl, "O gün istemişlerdi, bugüne nasipmiş" diyerek, Aleyna Tilki'nin 'O Sen Olsan Bari' şarkısını seslendirdi.

Çocukları sahneden uğurladıktan sonra Megastar Tarkan'ı diline dolayan Akçıl, "O bile evlendi, biz galiba evde kaldık. Sıradaki şarkıyı tüm evde kalan bekarlara armağan ediyorum" diyerek, 'Biri Bana Gelsin' şarkısıyla konser alanında duygusal bir rüzgar estirdi.

Programının son bölümünde 'Güzeller İçinden Bir Seni Seçtim' ile kendisini dinlemeye gelenleri halaya davet eden Akçıl, özçekim isteklerini de geri çevirmeyerek tüm masaları teker teker gezdi.

İki saat süren programı boyunca repertuvarı ve performans ile dinleyicilerinden tam not alan Akçıl, konserini alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde noktaladı. 

AŞK SORUSUNA CEVAP

Konser sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, "Dört günde beşinci konserime çıkıyorum. Fark ediyorsanız hiç durmuyorum. Kendimi pazartesi gününün şampiyonu ilan ediyorum. Pazartesi benim kadar çalışan sanatçı var mıdır bilmiyorum" diyerek iddialı bir açıklamada bulundu.

Gazetecilerin aşk hayatıyla ilgili sorularına "Bundan sonra elini tutup insanların karşısına çıkabileceğim biri olsun istiyorum. Hakkımda yazılıp çizilenleri umursamıyorum. Çocukluğumdan beri bu tip haberlere alıştım. Bu haberlerle mücadele etmeyi öğrendim" cevabını veren Akçıl, daha sonra muhabirlerle vedalaşarak dinlenmek için odasının yolunu tuttu.

Bursa'da otobanda can pazarı Bursa'da otobanda can pazarı

Erzincan Tercan Kaymakamlığında silahlı kavga: 2 ölü, 5 yaralı Erzincan Tercan Kaymakamlığında silahlı kavga: 2 ölü, 5 yaralı

Bursa Kumla sahillerindeki işgallere operasyon Bursa Kumla sahillerindeki işgallere operasyon

Brunson davasında ev hapsine yapılan itiraz reddedildi Brunson davasında ev hapsine yapılan itiraz reddedildi

Türkiye'nin Oscar adayı belli oldu Türkiye'nin Oscar adayı belli oldu

Elektrikte yeni fiyat modeli geliyor! Elektrikte yeni fiyat modeli geliyor!

İş adamı, 36 yaşındaki kadının bekaretini satın aldı! İş adamı, 36 yaşındaki kadının bekaretini satın aldı!

Genç kadına dehşeti yaşatan o zanlılar yakalandı! Genç kadına dehşeti yaşatan o zanlılar yakalandı!

Sanayiciye 16 maddelik destek paketi açıklandı Sanayiciye 16 maddelik destek paketi açıklandı

Madonna'ya benzemek için bir servet harcadı! şimdi tanınmıyor
Madonna'ya benzemek için bir servet harcadı! şimdi tanınmıyor

Samsung Türkiye'den zam! Samsung Türkiye'den zam!

Bursa'nın 23 ünlü lezzet durağı
Bursa'nın 23 ünlü lezzet durağı

Çevrede büyük panik! Bir anda patladı Çevrede büyük panik! Bir anda patladı

Bursa'da kucağında çocuğuyla adliyeye sevk edildi Bursa'da kucağında çocuğuyla adliyeye sevk edildi

Bursa'da araçtan fırlayan kadın sürücü hayata 4 gün tutunabildi Bursa'da araçtan fırlayan kadın sürücü hayata 4 gün tutunabildi

 500 yıllık patlama Bursa'yı yerle bir edebilir 500 yıllık patlama Bursa'yı yerle bir edebilir

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'tan kent estetiğine saygı çağrısı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'tan kent estetiğine saygı çağrısı