Sinan Akçıl'dan imalı aşk mesajı

Sinan Akçıl'dan imalı aşk mesajı

Önceki akşam Azka Otel'de sahne al alan şarkıcı Sinan Akçıl, konsersonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Programına kendi şarkısı 'Fark Atıyor' ile başlayan Sinan Akçıl, bir ara sahne önünde kendisini izleyen çocukları yanına çağırarak "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Öyle uzakta durmayın, gelin hep birlikte eğlenelim" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Shakira konserini çocuklarla birlikte izlediğini dile getiren Sinan Akçıl, "O gün istemişlerdi, bugüne nasipmiş" diyerek, Aleyna Tilki'nin 'O Sen Olsan Bari' şarkısını seslendirdi.

Çocukları sahneden uğurladıktan sonra Megastar Tarkan'ı diline dolayan Akçıl, "O bile evlendi, biz galiba evde kaldık. Sıradaki şarkıyı tüm evde kalan bekarlara armağan ediyorum" diyerek, 'Biri Bana Gelsin' şarkısıyla konser alanında duygusal bir rüzgar estirdi.

Programının son bölümünde 'Güzeller İçinden Bir Seni Seçtim' ile kendisini dinlemeye gelenleri halaya davet eden Akçıl, özçekim isteklerini de geri çevirmeyerek tüm masaları teker teker gezdi.

İki saat süren programı boyunca repertuvarı ve performans ile dinleyicilerinden tam not alan Akçıl, konserini alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde noktaladı. 

AŞK SORUSUNA CEVAP

Konser sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, "Dört günde beşinci konserime çıkıyorum. Fark ediyorsanız hiç durmuyorum. Kendimi pazartesi gününün şampiyonu ilan ediyorum. Pazartesi benim kadar çalışan sanatçı var mıdır bilmiyorum" diyerek iddialı bir açıklamada bulundu.

Gazetecilerin aşk hayatıyla ilgili sorularına "Bundan sonra elini tutup insanların karşısına çıkabileceğim biri olsun istiyorum. Hakkımda yazılıp çizilenleri umursamıyorum. Çocukluğumdan beri bu tip haberlere alıştım. Bu haberlerle mücadele etmeyi öğrendim" cevabını veren Akçıl, daha sonra muhabirlerle vedalaşarak dinlenmek için odasının yolunu tuttu.

Adıyaman'da üç otomobil çarpıştı! Bursa plakalı araç... Adıyaman'da üç otomobil çarpıştı! Bursa plakalı araç...

Bursa'da motosikleti ile intihar girişiminde bulundu iddiası Bursa'da motosikleti ile intihar girişiminde bulundu iddiası

Lahmacun sırasında iki grup birbirine girdi! Yaralılar var Lahmacun sırasında iki grup birbirine girdi! Yaralılar var

Yalova'da tanker devrildi: 1 yaralı Yalova'da tanker devrildi: 1 yaralı

Bursa'da trafik kazası: 2 yaralı Bursa'da trafik kazası: 2 yaralı

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say Bursa'da öğrencilerle sahne aldı Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say Bursa'da öğrencilerle sahne aldı

Erdoğan, sanatçı ve sporcularla iftar programında buluştu Erdoğan, sanatçı ve sporcularla iftar programında buluştu

4 gündür her yerde aranıyor 4 gündür her yerde aranıyor

Gazeteci Sabahattin Önkibar'a evinin önünde saldırı Gazeteci Sabahattin Önkibar'a evinin önünde saldırı

İngilizlerin çoğunluğu ülkenin krizde olduğunu düşünüyor İngilizlerin çoğunluğu ülkenin krizde olduğunu düşünüyor

Görüntüler şoke etmişti... Açıklama geldi Görüntüler şoke etmişti... Açıklama geldi

Suç makinesi kız kardeşler yakalandı Suç makinesi kız kardeşler yakalandı

Taksi şoförü dehşet saçtı... Kanlı infaz! Taksi şoförü dehşet saçtı... Kanlı infaz!

Bursa'da işçi servisi devrildi! Bursa'da işçi servisi devrildi!

Numan Kurtulmuş'tan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'a ziyaret Numan Kurtulmuş'tan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'a ziyaret

Kimyevi madde taşıyan gemi yandı: 130 kişi hastanelik oldu Kimyevi madde taşıyan gemi yandı: 130 kişi hastanelik oldu

Oğlunun cenaze namazını kıldırdı Oğlunun cenaze namazını kıldırdı