Shazam kullanıcılarına ücretsiz Apple Music denemesi!

Shazam kullanıcılarına ücretsiz Apple Music denemesi!

Apple, bu gece yapılacak Grammy Awards etkinliğini izlerken uygulamayı kullanan Shazam kullanıcılarına ücretsiz Apple Music denemesi sunacak!

Shazam kullanıcılarına ücretsiz Apple Music!

Apple, geçen sene müzik tanımlayıcı bir servis olan Shazam'ı satın almıştı. Uygulamayı satın almasından kısa bir süre sonra tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sundu.

Bugün ise Apple, Shazam uygulamasını kullanarak Grammy Awards etkinliğini yayınlayacak ve yeni abonelere dört aylık ücretsiz Apple Music aboneliği verecek. Varsayılan Apple teklifinden bir ay daha fazla olan bu teklif Apple Music deneyimini yaşamak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat.

Dört aylık ücretsiz Apple Music teklifinizi nasıl aktifleştireceğinize gelecek olursak, Grammy Awards etkinliğindeki yayın akışı esnasında, herhangi bir şarkıyı Shazam ile tanımlayarak Apple Music'ten özel teklifin kilidiniaçabileceksiniz.

Etkinlik ABD saati ile öğleden sonra 20.00'da başlayacak ve 24.00'a kadar sürmesi planlanıyor. Türkiye'de ise bu saat ortalama sabah 04.00 ve 08.00aralığına denk gelmektedir.

Apple şu anda agresif bir şekilde iPhone kullanıcıları ile Apple Music abonelik tabanını artırmak için zorluyor. Eğer bir süredir Apple Music'i denemek istiyorsanız, bunu yapmak için iyi bir zaman olabilir.

Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı! Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı!

Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı

Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti

Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı

BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması! BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları"

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret

Trump'a karşı dava açtı Trump'a karşı dava açtı

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Facebook kullananlar için çok önemli haber! Facebook kullananlar için çok önemli haber!

Çalıştığı inşaatta intihar etti Çalıştığı inşaatta intihar etti

Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!