Sevgiliyle kanlı plan

Sevgiliyle kanlı plan

İstanbul Avcılar'da, evden gelen kötü koku üzerine cesedi bulunan 59 yaşındaki Mustafa Kırlılar'ın, gelini ve gelininin sevgilisi tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Gelini Sinem K'nın dikkat çekmemek için kayınpederi için polise kayıp başvurusu yaptığı ortaya çıktı.

Avcılar Cihangir Mahallesi Yeşilırmak Sokak Numara 30 daire 9'dan gelen kötü koku ihbarı üzerine Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri binaya gitti. Çilingir yardımıyla kapı açıldı ve bir çuval içinde elleri arkadan bağlanmış erkek cesedi ile karşılaşıldı. Cesedi bulunan kişinin 59 yaşındaki Mustafa Kırlılar olduğu belirlendi.

KAYIP BAŞVURUSU

Polis yaptığı araştırmada, Mustafa Kırlılar'ı gelini Sinem K'nın (26) bir hafta önce kayınpederi ile ilgili kayıp başvurusu yaptığı belirlendi.

Sinem K'nın eşinin cezaevinde olduğunu, sabah 09.00 sıralarında evden çıkan kayınpederinden bir daha haber alamadıklarını söylediği belirlendi.

İTİRAF ETTİ

Mustafa Kırlılar'ın boğularak öldürüldüğünü belirleyen Avcılar Araştırma Büro Amirliği ekipleri, soruşturmayı derinleştirerek, bölgede yaptığı araştırmanın ardından  olayın şüphelisi olarak Ahmet A'yı(23) gözaltına aldı. Ahmet A., Emniyetteki sorgusunda, Mustafa Kırlılar'ı yaklaşık 10 gün önce, arkadaşı olan Mustafa Kırlılar'ın gelini Sinem K. ile birlikte öldürerek çuvala koyduklarını söyledi. Polis, bu ifade üzerine gelin Sinem K'nın peşine düştü. Sinem K. Küçükçekmece'de gözaltına alındı. Gelin Sinem K'da kayınpederini arkadaşı Ahmet A. ile birlikte öldürdüklerini itiraf etti. Mustafa Kırlılar'ın, Sinem K. ve Ahmet A'nın ilişkilerini öğrenmesi nedeniyle ikilinin hedefi olduğu öne sürüldü.

Bursa merkezli FETÖ/PDY operasyonu! 17 gözaltı Bursa merkezli FETÖ/PDY operasyonu! 17 gözaltı

Bursa'da 20 bin liralık ameliyatla sağlığına kavuşacak küçük çocuğun sessiz çığlığı Bursa'da 20 bin liralık ameliyatla sağlığına kavuşacak küçük çocuğun sessiz çığlığı

Bursa Uludağ'ı sanatçılar ısıtacak Bursa Uludağ'ı sanatçılar ısıtacak

Bursa'daki bu kabakların tanesi köyü doyuruyor Bursa'daki bu kabakların tanesi köyü doyuruyor

Mesut Demir; <br /> Erdoğan heyecanı haftaya bıraktı Mesut Demir;
Erdoğan heyecanı haftaya bıraktı

Aysın Komitgan; <br /> Yerel seçimlerde oy verme kriteri ne olmalı? Aysın Komitgan;
Yerel seçimlerde oy verme kriteri ne olmalı?

Murat Sağman; <br /> Büyüme mi enflasyon mu? Murat Sağman;
Büyüme mi enflasyon mu?

Başarısız meme küçültme ameliyatı yapan doktora Yargıtay şoku! Başarısız meme küçültme ameliyatı yapan doktora Yargıtay şoku!

Bursa'da bu yollara dikkat! (17 Aralık 2018 Pazartesi)	Bursa'da bu yollara dikkat! (17 Aralık 2018 Pazartesi)

Bursa'da fabrikalar kapıya kilit vurabilir! (ÖZEL HABER) Bursa'da fabrikalar kapıya kilit vurabilir! (ÖZEL HABER)

Bursa'da, İstanbul havası almak isterseniz işte adresiniz.. Bursa'da, İstanbul havası almak isterseniz işte adresiniz..

İşte 2018'in en sağlıklı kentleri (Listede Bursa kaçıncı sırada) İşte 2018'in en sağlıklı kentleri (Listede Bursa kaçıncı sırada)

Bursa'da Suriyelilerin entegrasyonu için broşür dağıtıldı Bursa'da Suriyelilerin entegrasyonu için broşür dağıtıldı

Osmanlı süs tavukları Bursa'da 10 bin liradan satılıyor Osmanlı süs tavukları Bursa'da 10 bin liradan satılıyor

Çalışma Bakanı'ndan mecliste EYT Açıklaması Çalışma Bakanı'ndan mecliste EYT Açıklaması

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (17 Aralık 2018 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (17 Aralık 2018 Pazartesi)