Serena Williams'a kıyafet yasağı!

Serena Williams'a kıyafet yasağı!

Serena Williams'ın giydiği kıyafet nedeniyle Roland Garros'a giyim yönetmeliği geldi. ABDli tenisçinin bir daha böyle giyinemeyeceği belirtildi.

Kadınlar tenisinin yıldızı Serena Williams'a kıyafet ambargosu geldi. Uzun bir aranın ardından bu sene kortlara dönen ABDli yıldız tenisçi, Roland Garros'ta giydiği kıyafetten dolayı ortalığı karıştırdı. 

Sezonun ikinci grand slaminde simsiyah bir kıyafet giyen Serena, sıcak havaya karşın tüm bedenini kaplayan elbise ile dikkat çekmişti. Kedi kıyafeti denilen giysinin Kara Panter filminden esinlenildiği belirtilmişti. 

'Sanırım çok ileri gittik' 

Roland Garros'tan da sorumlu Fransa Tenis Federasyonu Başkanı Bernard Giudicelli, bundan böyle turnuva için bir kıyafet kuralları oluşturacaklarını belirtti "Çünkü sanırım bazen çok ileri gittik" dedi. 

'Mekana ve oyuna saygı gösterilmeli' 

Serena Williams'ın giydiği kara kıyafeti örnek gösteren Giudicelli "Artık bu kabul edilmeyecek. Bu tip kıyafetlere tolerans gösterilmeyecek. Mekana ve oyuna saygı gösterilmeli" diye konuştu. 

'Wimbledon kadar sert olmayacak' 

Tenis ve kurallar denince akla ilk gelen Wimbledon'a da değinen Fransa tenisinin patronu, Londra'daki organizasyon kadar katı kurallar konulmayacağını da sözlerine ekledi.   

İşte TÜSİAD'ın yeni başkanı: Simone Kaslowski İşte TÜSİAD'ın yeni başkanı: Simone Kaslowski

Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu

Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak

Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci

Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz

Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı

Sokak köpeğine yumruklu işkence Sokak köpeğine yumruklu işkence

Bursa'da okulda eşek şakası Bursa'da okulda eşek şakası

Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi

Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! ''Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum'' Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! "Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum"

Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi

''Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu...'' "Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu..."

Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu