Serdar Ortaç'tan eşine İrlandalı benzetmesi

Serdar Ortaç'tan eşine İrlandalı benzetmesi

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç önceki gün Sahne İstanbul Bodrum'da muhteşem bir performansa imza attı. Ortaç sevilen şarkısı 'Nar Çiçeğim' ile hayranlarını selamlarken konserinde Sahne İstanbul'u tıklım tıklım doldurdu. Başarılı şarkıcı kendisini izlemeye gelen beş yüzü aşkın misafiri için yaptığı şovla göz doldurdu.

İlk şarkısının ardından Ortaç 'Bugün 1999 'Karabiberim'den bugüne kadar yazdığım bütün şarkıları okuyacağım size. Bakalım havaya girecek misiniz? Bu şarkım bekar çiftler için yani evliliği ve doğru yolu bulamamışlar için. Bundan sonra kimseye canım, cicim, bebeğim, sevgilim falan diyemeyeceksiniz. Çünkü artık evlendiniz. Geçmiş olsun baba.' sözleriyle 'Balım' şarkısını seslendirdi.

Öte yandan şarkı aralarında kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla sohbet de eden  Serdar Ortaç 'Rahmetli babam derdi ki  'Kadınlarla hiçbir şey konuşulmaz. Bir gün evlenirsen kadınınla arkadaş olmaya çalışma. Ya kadının olacak ya arkadaşın. İkisi aynı anda olmaz'.

Bende ona hep şöyle derdim. Yapma baba, imkansız. Ben eşimle futbolda konuşacağım makyaj da... Nitekim öyle de oldu. Elin gavuruyla yani İrlandalı karımla her gün her şeyi konuşuyorum. Eğer sizde aynı şeyi yapıyorsanız ne mutlu size.  Ama yapamayanlar da üzülmesin onlar için  de bir şarkım var' diyerek 'Mesafe' adlı şarkısını söyledi.

Yaklaşık iki buçuk kaldığı sahnede zaman zaman türküler de seslendiren Serdar Ortaç konserinin finalini 'Haydi Gamzelim Gece Yanar Tenin' şarkısı ile yaptı.

Uludağ tatili; Sosyetenin gözdesi, garibanın hayali! (ÖZEL HABER) Uludağ tatili; Sosyetenin gözdesi, garibanın hayali! (ÖZEL HABER)

Bursa İnegöl'de sis ve gizli buzlanma tehlikesi Bursa İnegöl'de sis ve gizli buzlanma tehlikesi

Yüksek Hızlı Tren kazası: 7 kişi hayatını kaybetti, 46 kişi yaralandı Yüksek Hızlı Tren kazası: 7 kişi hayatını kaybetti, 46 kişi yaralandı

Mesut Demir; <br /> Yerel seçimlerde Bursalılar ne karar verecek? Mesut Demir;
Yerel seçimlerde Bursalılar ne karar verecek?

Youtuber ve sosyal medya fenomenlerine gözaltı Youtuber ve sosyal medya fenomenlerine gözaltı

Metehan Demir; <br /> 3 noktada kriz uyarısı Metehan Demir;
3 noktada kriz uyarısı

Aysın Komitgan; <br /> TOKİ-Doğanbey yeni krizin eşiğinde Aysın Komitgan;
TOKİ-Doğanbey yeni krizin eşiğinde

Türk bilim insanı bebek ağlamasına çözüm buldu! Türk bilim insanı bebek ağlamasına çözüm buldu!

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Aralık 2018 Perşembe) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Aralık 2018 Perşembe)

Üvey oğlunu açlığa mahkum etti Üvey oğlunu açlığa mahkum etti

Holding binasında zaman ayarlı bomba bulundu Holding binasında zaman ayarlı bomba bulundu

Şişli Belediyesi Kültür Merkezi'ne silahlı saldırı Şişli Belediyesi Kültür Merkezi'ne silahlı saldırı

Yabancı uyruklu çift evlerinde ölü bulundu Yabancı uyruklu çift evlerinde ölü bulundu

AB'nin 2019 bütçesi belli oldu: Türkiye'ye mali yardımlarda 147 milyon euroluk kesinti AB'nin 2019 bütçesi belli oldu: Türkiye'ye mali yardımlarda 147 milyon euroluk kesinti

Soma maden ocağında göçük: Yaralılar var Soma maden ocağında göçük: Yaralılar var