Serbest piyasada altın fiyatları (Gram altın ne kadar oldu?)

Serbest piyasada altın fiyatları (Gram altın ne kadar oldu?)

Kapalı Çarşı altın fiyatları, 8 Kasım'da düşüş içerisinde olurken altın fiyatları, Perşembe günü serbest piyasada ne kadar, kaç TL'den işlem görüyor?

Altın piyasası, 8 Kasım 2018 tarihinde yüzde 0.19 oranında düşüş içerisinde olurken gram altın çeyrek altın fiyatları, bugün ne kadar oldu?

Dolar kurunun düşüşe geçmesinden ötürü gram altının değerinde de düşüş yaşanması piyasalar tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle ABD ara seçim sonuçları üzerinden doların düşüş yaşanmasınadan ötürü gram altının değerinde de düşüş yaşanmasına sebep oldu. Ekonomi uzmanları FED faiz kararının açıklanmasına yakın bir süre kala, bir sürpriz beklemediklerini açıkladı.

Çeyrek altın ne kadar? Çeyrek altın, 8 Kasım Perşembe günü Kapalı Çarşı'da 338 TL'den alınıyor, 346 TL'den satılıyor.

Gram altın ne kadar? Kapalı Çarşı gram altın değerinde 8 Kasım günü alış 211 TL, satıl ise 211 Türk Lirasından işlem görüyor.

Cumhuriyet altını ne kadar? Cumhuriyet altını Kapalı Çarşı'da 8 Kasım Perşembe günü satış değeri 1.418 TL'den satılıyor.

22 ayar bilezik ne kadar? 22 ayar bilezik satış değeri, Kapalı Çarşı'da 8 Kasım günü 195.00 liradan işlem görüyor.

Yarım altın ne kadar? Yarım altın Kapalı Çarşı'da 8 Kasım Perşembe günü alış 675 TL'den işlem görürken, 693 TL'den satılıyor.

Reşat altın ne kadar? Reşat altın, 8 Kasım'da Kapalı Çarşı'da 1.439 Türk Lirasından alınıyor, 1.460 TL'den satılıyor.

Altın yorumları 8 Kasım 2018

Dün gece gerçekleşen ABD ara seçimlerinde Demokrat Parti, sekiz yıl sonra Temsilciler Meclisi'nde çoğunluğu elde ederken senatoda ise Cumhuriyetçi Parti'nin üstünlüğü ile sonuçlandı. Böyle son 105 yılda sadece 5 kez görevdeki Başkan'ın ara seçimlerde Senato'da çoğunluğu kazanmayı başardığı görüldü. Bu durumun, ABD Başkanı Donald Trump'ın yasama çalışmalarını sekteye uğratacağı tahmin ediliyor. Temsilciler Meclisi'nin komiteleri aracılığıyla soruşturma başlatma yetkisi bulunurken ayrıca başkanların azil süreci de Temsilciler Meclisi'nde başlatılıyor. Bununla birlikte Senato'da ise Cumhuriyetçiler sandalye sayılarını artırmayı başardı ve Senato'da elde ettikleri çoğunluk ile şimdilik azil konusu rafa kalkmış görünüyor.

Teknik anlamda, Dolar endeksindeki geri çekilmeden destek bulan değerli metal için yukarı ataklarda 1232, 1236, 1239 ve 1242 seviyelerine kadar yükselişler görülebilir. Tepki satışlarında ise 1226,1222 ve 1218 destek seviyeleri takip edilebilir.

Türkiye'nin devinden rekor tahmin Türkiye'nin devinden rekor tahmin

Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı! Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı!

Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası

Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi

Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat

Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu

Aysın Komitgan; <br /> Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere.. Aysın Komitgan;
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere..

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba)

Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası

Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi

5 milyon emekliye 300 TL! 5 milyon emekliye 300 TL!

Giyim devi konkordato ilan etti! Giyim devi konkordato ilan etti!