Şenol Güneş'le birlikte milli takımın yaşı yükseldi

Şenol Güneş'le birlikte milli takımın yaşı yükseldi

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Arnavutluk ve Moldova maçlarının aday kadrolarını açıkladı. Lucescu döneminde 26.07 yaş ortalaması olan ay-yıldızlı ekibin Güneş'in gelmesiyle yaş ortalaması 26.53'e yükseldi.

A Milli Futbol Takımı'nın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 22 Mart'ta deplasmanda Arnavutluk ve 25 Mart'ta Eskişehir'de Moldova ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu açıklandı. Şenol Güneş tarafından belirlen ve 28 oyuncunun davet edildiği kadrodaki futbolcuların yaş toplamı 743 oldu. Böylece ay-yıldızlı ekibin yaş ortalaması 26.53'e yükseldi.

Şenol Güneş'ten önce görevde bulunan ve aday kadro tercihleri ile çok tartışılan Mircea Lucescu'nun, 17 Kasım'da İsveç ile oynanan Uluslar Ligi mücadelesi ile 20 Kasım'da Ukrayna ile oynanan dostluk maçlarına davet ettiği 26 oyuncunun yaş ortalaması ise 26.07 idi.

En yaşlısı Emre Belözoğlu, en genci ise Ozan Kabak

Şenol Güneş'in Milli Takım'a davet ettiği aday kadroda en tecrübeli isim M. Başakşehir'de top koşturan 39 yaşındaki Emre Belözoğlu oldu. Takımın en geç ismi ise devre arasında Galatasaray'dan Almanya'nın Stuttgart ekibine transfer olan 19 yaşındaki Ozan Kabak olması dikkatlerden kaçmadı.

Gençler tıp dünyasında iddialı Gençler tıp dünyasında iddialı

7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı 7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)

Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı

Bursa'da turizmde tanıtım atağı Bursa'da turizmde tanıtım atağı

Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: ''Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız'' Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: "Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız"

 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest! 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest!

Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! ''Gel beni buradan al'' Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! "Gel beni buradan al"

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: ''Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: "Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan"

Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış

Ucuz konutta sıra emeklide Ucuz konutta sıra emeklide

12 saat uçuş yok 12 saat uçuş yok

Deprem haritası değişti! Deprem haritası değişti!

TikTok Türkiye için iş ilanı verdi TikTok Türkiye için iş ilanı verdi

''Birden büyük bir gürültü oldu'' Saniyelerle kurtuldular "Birden büyük bir gürültü oldu" Saniyelerle kurtuldular