Selami Şahin sahnesinde Yalın sürprizi

Selami Şahin sahnesinde Yalın sürprizi

Usta sanatçı Selami Şahin, geçtiğimiz akşam Semih Erdoğan'ın şefliğinde SemiJazz Orkestrası eşliğinde Moda Kayıkhane sahnesinde sevenleriyle buluştu. 

Konseri izlemeye gelenler arasında yer alan başarılı sanatçı Yalın, Selami Şahin'in kendisini sahneye davet etmesiyle Gitme Sana Muhtacım şarkısını duayen sanatçı ile birlikte seslendirdi. 

Büyük alkış alan düet sonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayan Selami Şahin'in : " Dünyada gitmediğim ülke kalmadı. Dünya ülkeleri diyorlar ki gelmiş geçmiş en büyük lider Atatürk. Türkiye böyle bir lidere sahip olduğu için çok şanslı. Hepimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun." sözlerine karşılık Yalın:" Selami Şahin, çok teşekkür ederim ve en büyük teşekkürüm de size. Sizi bunca sene boşuna sevmemişim. Çok güzel bir 30 Ağustos mesajı verdiniz. Tüm herkesin bayramı kutlu olsun. " dedi. 

Sahnede bir diğer sürpriz: Ahmet Selçuk İlkan! 

İzlemeye gelenler arasında yer alan bir diğer isim olan Ahmet Selçuk İlkan sahnede Gözler Kalbin Aynasıdır şiirini okudu. Selami Şahin ise:" Büyük şairle tanışmamız 80'den önceye denk geliyor. Bir gün oturuyoruz, sohbet ediyoruz. Şair arkadaşım sevgilisine dedi ki: ' Yeter artık senden hoşlanmıyorum. Sevgilisi de : ' Aşkım, yalan söylüyorsun; gözlerin öyle demiyor. Gözler kalbin aynasıdır.' dedi. Yazdı, ben de besteledim. Bu büyük şair kim: Ahmet Selçuk İlkan." sözleriyle şarkısının hikayesini anlattı. Selami Şahin ve Ahmet Selçuk İlkan dillere dolanan birçok Selami Şahin  şarkısında beraber çalıştıklarını dile getirdi. 

Yeni albüm çalışmalarını tamamlamak üzere olan Selami Şahin, bir yandan 30 Eylül'de Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda vereceği Eskimeyen Şarkılar konseptli sürprizlerle dolu konserine hazırlanıyor.

Devriye gezen polisler tacizciyi suçüstü yakaladı Devriye gezen polisler tacizciyi suçüstü yakaladı

Belediye Başkanı çileden çıktı! ''Alın bunu görevden'' Belediye Başkanı çileden çıktı! "Alın bunu görevden"

Bursa'da 15 bin dolarlık tespih serginin gözdesi oldu Bursa'da 15 bin dolarlık tespih serginin gözdesi oldu

Mesleğine başlayacağı gün feci şekilde can verdi! Mesleğine başlayacağı gün feci şekilde can verdi!

Bursa'da iş yeri yangını otobüsün sürücü bölümünden başlamış Bursa'da iş yeri yangını otobüsün sürücü bölümünden başlamış

Mehmet Ali Ekmekçi; <br /> Vali Canbolat hangi kritik soruyu sordu? Mehmet Ali Ekmekçi;
Vali Canbolat hangi kritik soruyu sordu?

Hastanedeki 115 hamile çocuk davasında tanık dinlendi Hastanedeki 115 hamile çocuk davasında tanık dinlendi

IKEA 7 bin 500 kişiyi işten çıkaracak IKEA 7 bin 500 kişiyi işten çıkaracak

Marmaris'te çifte hortum paniği! Marmaris'te çifte hortum paniği!

Müslüm Gürses'in babasının annesini öldürdüğü olayın belgeleri ortaya çıktı Müslüm Gürses'in babasının annesini öldürdüğü olayın belgeleri ortaya çıktı