Samsung IFA 2018'de yeni ürünlerini tanıtacak!

Samsung IFA 2018'de yeni ürünlerini tanıtacak!

Bu yıl 31 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında Almanya'nın Berlin şehrinde düzenlenecek olan IFA fuarında birçok markayla beraber Samsung da yeni ürünlerini tanıtacak.

Avrupa'da düzenlenen en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri olan IFA, birçok markanın olduğu gibi Samsung'un da ilgisini çekiyor. Birçok yeni ürününü fuarda tanıtması beklenen Samsung'un bu etkinlikte Galaxy Note 9 modelini de görücüye çıkarması bekleniyor. Bilindiği gibi bu telefon 9 Ağustos'ta ABD'nin New York şehrinde yapılacak olan bir etkinlikle tanıtılacak. Ancak Samsung genelde IFA öncesinde tanıttığı modelleri, bu fuarda sergiliyor. Benzer bir durumun bu yılki IFA'da da olması bekleniyor.

Öte yandan Samsung'un IFA'da sadece yeni cep telefonunu modelini değil aynı zamanda yeni akıllı saatini de sergilemesine kesin gözle bakılıyor. Gear S4 ya da Gear Watchismiyle Note 9 ile beraber tanıtılması beklenen bu akıllı saat de IFA'da sergilenecek. Yine bazı orta sınıf cep telefonları, Bixby sanal asistan özellikle akıllı hoparlör gibi cihazların da yine fuarda sergilenmesi muhtemel.

Bunlara ek olarak Smasung'un beyaz eşya ve ev ürünlerinin de IFA'da görücüye çıkacağını söyleyebiliriz. Zira firma sadece elektronik eşya değil aynı zamanda beyaz ve kahverengi eşya da üretiyor. IFA fuarı da sadece elektronik ürün fuarı olmadığından bu tarz ürünler de sergileniyor. Samsung da bu kapsamda yeni mutfak ve ev ürünlerini fuarda tanıtacaktır. Bu ürünler arasında yer alan çamaşır makineleri, süpürgeler ve benzeri cihazların fuarda tanıtılmasını bekleyebiliriz. 

Samsung IFA 2018 etkinliği 30 Ağustos'ta gerçekleştirilecek!

Samsung, basına gönderdiği davetiyelerde Berlin'deki etkinliğini 30 Ağustos 2018 tarihinde yapacağını resmi olarak duyurdu. Türkiye saati ile 11:45'te başlayacak olan etkinlikte Galaxy Watch'un da duyurulması bekleniyor. Bazı çevreler bu yeni saatin Note 9 ile beraber tanıtılmayacağını iddia ediyor. Etkinliğin davetiyesinde yer alan televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi ve kalemli telefon (muhtemelen Galaxy Note 9 zira sarı renkli bir kalem görünüyor) ikonları akla birçok yeni ya da eski ürünün bu etkinlikte sergileneceğini getiriyor.

Bursa'nın yeni misafirleri gergedanların sağlık durumu iyi Bursa'nın yeni misafirleri gergedanların sağlık durumu iyi

AK Parti'de kurultay günü AK Parti'de kurultay günü

Bursa'da bayram tatilini memleketinde geçirmek isteyenler otobüs terminaline akın etti Bursa'da bayram tatilini memleketinde geçirmek isteyenler otobüs terminaline akın etti

Bursa'da bayram öncesi yolcu otobüslerine denetim Bursa'da bayram öncesi yolcu otobüslerine denetim

Bursa'da bayram coşkusu ExtremPark'ta yaşanacak Bursa'da bayram coşkusu ExtremPark'ta yaşanacak

Varlık barışında önemli değişiklik Varlık barışında önemli değişiklik

2012 model araca 2004 yılında trafik cezası kesildi 2012 model araca 2004 yılında trafik cezası kesildi

Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (18 Ağustos 2018 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (18 Ağustos 2018 Cumartesi)

Bayram tatiline giden aile kaza yaptı: 6 yaralı Bayram tatiline giden aile kaza yaptı: 6 yaralı

Afrin şehidi Sergen Pamukçu'nun vasiyeti yerine getirildi Afrin şehidi Sergen Pamukçu'nun vasiyeti yerine getirildi

9 günlük Kurban Bayramı tatili başladı! 9 günlük Kurban Bayramı tatili başladı!

Alkollü şahıs kendi evini yaktı Alkollü şahıs kendi evini yaktı

En güzel şeftali uzaya yollandı En güzel şeftali uzaya yollandı

Apartmanın bahçesinde erkek cesedi bulundu Apartmanın bahçesinde erkek cesedi bulundu

Gıdada sonsuz tüketim tarihi! Gıdada sonsuz tüketim tarihi!

Taksim'de temizlik işçisinden insanlık dersi Taksim'de temizlik işçisinden insanlık dersi

Kızını yeğenine sattı Kızını yeğenine sattı