Sahte içki imalathanesine operasyon: 4 gözaltı

Sahte içki imalathanesine operasyon: 4 gözaltı

İstanbul Pendik'te sahte içki üretilen bir depoya operasyon düzenleyen polis ekipleri 4 kişiyi gözaltına aldı. Operasyonda 640 şişe sahte içki ile 711 şişe etil alkol ele geçirildi.

İstanbul Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine Esenler Mahallesi'nde bulunan bir adreste sahte içki imalatı yapıldığı ve bu içkilerin dağıtım için araca yüklendiğine yönelik bir ihbar geldi.

Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri sahte içki üretilen depoya 10 Şubat'ta baskın düzenledi. Sahte içki dolu kolileri araca yükleyen H.A., K.B., D.B. ve A.K. yakalanarak gözaltına alındı.

Depoda ve araçta yapılan aramalarda farklı markalara ait 640 şişe sahte içki, 711 şişe etil alkol, 709 boş içki şişesi, bin 64 plastik şişe, 3 bin 12 kapak, 1 buçuk litre anason, ölçme aleti, 4 su deposu, ısıtıcı cihaz ile çok sayıda etiket ve TAPDK bandrolü ele geçirildi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüphelilerden H.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. K.B., D.B. ve A.K. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


 

Ankara'da kışlada patlama Ankara'da kışlada patlama

Bursa Yıldırım'da su kesintisi Bursa Yıldırım'da su kesintisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etimesgut'ta halka hitap etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etimesgut'ta halka hitap etti

Bursa'da inşaattan düşen üniversiteli son yolculuğuna uğurlandı Bursa'da inşaattan düşen üniversiteli son yolculuğuna uğurlandı

Bursa'da ''Kedili Tekke'' binası millet kıraathanesi oldu Bursa'da "Kedili Tekke" binası millet kıraathanesi oldu

Bursa'da önce eski karısını, sonra kendisini bıçakladı Bursa'da önce eski karısını, sonra kendisini bıçakladı

Bursa'da muayene için geldiği hastanede temizlik yaptı Bursa'da muayene için geldiği hastanede temizlik yaptı

Bursalı Hümeyra, 5 gün sonra eve döndü Bursalı Hümeyra, 5 gün sonra eve döndü

Cinsel yaşamının sona ermesini gerekçe gösteren kadından rekor tazminat davası! Cinsel yaşamının sona ermesini gerekçe gösteren kadından rekor tazminat davası!

Bakan Soylu, Türkiye'de doğan Suriyeli çocuk sayısı açıkladı Bakan Soylu, Türkiye'de doğan Suriyeli çocuk sayısı açıkladı

TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın görevden alındı TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın görevden alındı

Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu

Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak