Sabancı'dan dev satın alma!

Sabancı'dan dev satın alma!

Sabancı Holding'in iştiraklerinden biri olan KordSA, ABD menşei olan Advanced Honeycomb Technologies Corporation'ı 3.2 milyon dolar bedelle satın aldı.

Kordsa, ABD menşeili şirketi 3,2 milyon dolar bedel ile satın aldığını duyurdu. Advanced Honeycomb Technologies Corporation, Sabancı Holding'in iştiraki olan Kordsa tarafından 3,2 milyon dolar bedel ile satın alındı. 

Lastik, kompozit ve inşaat güçlendirme teknolojileri alanında faaliyet gösteren Kordsa, ABD'deki yatırımlarını arttırmaya devam ediyor. Dün akşam saatlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) satın alma işlemine ilişkin açıklamada bulunan Kordsa, söz konusu satın alma ile kompozit gelirlerinde yılda yaklaşık 4 milyon dolar artış beklediklerini ifade etti. 

Kordsa'nın ABD'deki bağlı ortaklığı Kordsa Inc tarafından Advanced Honeycomb Technologies Corporation adlı şirketin satın alımının gerçekleştiği belirtildi. Sabancı Holding'in iştiraki olan Kordsa 2 ay önce Fabric Development Inc. (FDI) ve Textile Products Inc. (TPI) şirketlerini satın almıştı.

Akut Bursa, Afrika'ya yardıma gidiyor Akut Bursa, Afrika'ya yardıma gidiyor

İşte SIM kart yerine gelecek teknoloji!
İşte SIM kart yerine gelecek teknoloji!

Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Bursa'ya birlikte geliyor! Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Bursa'ya birlikte geliyor!

Zirveyi sallayan iddia Zirveyi sallayan iddia

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: ''Uygulanacak projelere Bursalılarla karar vereceğiz'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: "Uygulanacak projelere Bursalılarla karar vereceğiz"

Bursa'da ev arkadaşını öldüren sanık: Doldur boşalt yaparken silah ateş aldı Bursa'da ev arkadaşını öldüren sanık: Doldur boşalt yaparken silah ateş aldı

Antalya'da eski sevgili cinayetinde 3 kişiye 25'er yıl hapis Antalya'da eski sevgili cinayetinde 3 kişiye 25'er yıl hapis

Oğluna Suriyeli gelin buldu, hayatının şokunu yaşadı! Oğluna Suriyeli gelin buldu, hayatının şokunu yaşadı!

Çavuşoğlu Bursa'da konuştu: ''Şimdiden parsel parsel peşkeş çekmeye başladılar'' Çavuşoğlu Bursa'da konuştu: "Şimdiden parsel parsel peşkeş çekmeye başladılar"

Denizli'deki deprem anından inanılmaz görüntüler Denizli'deki deprem anından inanılmaz görüntüler

Bursa Gülbahçe'de Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş rüzgarı esti Bursa Gülbahçe'de Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş rüzgarı esti

Bursa'da bu bahçede 3 şehit yatıyor! 'Mezarlara sahip çıkılsın' Bursa'da bu bahçede 3 şehit yatıyor! 'Mezarlara sahip çıkılsın'

Bursa'da tekstil fabrikasında korkutan yangın Bursa'da tekstil fabrikasında korkutan yangın