Rose McGowan'dan Asia Argento'ya mesaj!

Rose McGowan'dan Asia Argento'ya mesaj!

Asia Argento'nun reşit olmayan bir erkekle ilişkiye girmesinin ortaya çıkmasıyla ilgili olarak bir açıklama yayınlayan Rose McGowan, yaşanan süreci anlatırken Argento'nun bundan sonraki süreçte adil ve dürüst olması gerektiğini vurguladı.

Geçtiğimiz yılın son aylarıyla birlikte büyük bir ivmeyle ortaya çıktıktan sonra tüm dünyayı kasıp kavuran #MeToo hareketinin öncülerinden Rose McGowan ve Asia Argento'ydu.

Filmloverss'ın aktardığına göre; Kevin Spacey'nin oyuncu kadrosunda yer aldığı bir filmin vizyona girmesi ve Louis C.K.'in hakkındaki taciz skandallarının ardından ilk kez sahneye çıkması hareketin o ilk zamanki efektifliğini kayıp edip etmediğini sorgulatırken yaklaşık 1 hafta önce Asia Argento ile ilgili gelen haberler pek de hayra alamet değildi.

Rose McGowan'dan Asia Argento'ya: Harvey Weinstein'ın olmasını istediğin kişi ol

Hatırlayacaksınız geçtiğimiz hafta içerisinde Asia Argento'nun şu sıralarda 22 yaşında olan Jimmy Bennett'la henüz reşit olmadan cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıkmıştı. Dahası Argento'nun Bennett'a sessiz kalması için para ödediği iddiaları da konuşulmuştu. Ancak tüm bunlara rağmen Argento, iddiaları reddetmiş ve Bennett'la herhangi bir şekilde cinsel iddiaya girmediğini söylemişti.

Çıkan fotoğraflar Argento'yu yalanlayacak nitelikteyken oyuncu, bu durum nedeniyle doğal olarak #MeToo'dan dışlanmış gibi görünüyor. Keza Rose McGowan'ın mail yoluyla duyurduğu basın açıklamasına göre son dönemde oldukça yakın arkadaş olan ikilinin yolları ayrılmış gibi görünüyor.

McGowan, açıklamasında kendisinin hayat arkadaşı olan Rain Dove'un aracılığıyla ortaya çıkan sürece açıklık getirirken bu durumun kendisine ulaşmasının ardından yaşananları anlatmış. Argento'nun hakkındaki skandal ortaya çıkmadan önce onun arkadaşı olduğunu ve onu sevdiğini söyleyen McGowan, mesajını onu adil ve dürüst olarak doğru şeyi yapmaya çağırarak noktalamış.

Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk

Mesut Demir; <br /> Emirsultan siyasi arenaya döndü Mesut Demir;
Emirsultan siyasi arenaya döndü

Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL

Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi

Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı

Aysın Komitgan; <br /> Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur? Aysın Komitgan;
Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur?

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe)

SMA hastaları üzerinden 75 milyon dolarlık vurgun! SMA hastaları üzerinden 75 milyon dolarlık vurgun!

Ünlü türkücüden mağaza çalışanı iki kadına darp! Ünlü türkücüden mağaza çalışanı iki kadına darp!

Bursa'da 4 katlı binanın çatısı yandı Bursa'da 4 katlı binanın çatısı yandı

İki gencin nasıl öldüğü ortaya çıktı! İki gencin nasıl öldüğü ortaya çıktı!

Mahkeme kararını verdi! ''Bile bile birlikte olmuş''' Mahkeme kararını verdi! "Bile bile birlikte olmuş'"

Hatay'daki tarihi meclis, künefeci oldu Hatay'daki tarihi meclis, künefeci oldu

Yargıtay'dan ticari hayatı etkileyecek karar! Yargıtay'dan ticari hayatı etkileyecek karar!

Maaşı bin liranın altında olan emeklilere seyyanen zam yapılacak Maaşı bin liranın altında olan emeklilere seyyanen zam yapılacak