Ribery gündeme oturdu

Ribery gündeme oturdu

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Fransız futbolcu Franck Ribery, 2 bin pound (yaklaşık 16 bin TL) değerindeki Gucci marka eşofmanıyla gündeme oturdu.

Bayern Münih'te forma giyen 35 yaşındaki Fransız, ABD'nin ünlü rapçilerinden Tekashi 6ix9ine ile bir araya geldi. 13 yaşındaki kızı Hiziya'nın hayranı olduğu asıl adı Daniel Hernandez adlı rapçiyle buluşan Ribery'nin ilginç eşofmanı dikkatlerden kaçmadı.

Instagram hesabından beraber çekildikleri bir fotoğrafı paylaşan Ribery, "Seninle tanıştığıma memnun oldum kardeşim" yazıp 6ix9ine'i etiketlerken kızı Hiziya'ya ise "Sanırım sonunda senden daha çılgın birini bulduk" ifadelerini kullandı. Ribery'nin kızı Hiziya ise "Teşekkürler baba, teşekkürler 6ix9ine - Bu çılgıncaydı" yazarak birlikte oldukları bir fotoğrafı paylaştı.

Kayınpederini öldürüp ormana attı Kayınpederini öldürüp ormana attı

İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! ''Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum...'' İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! "Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum..."

Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı

Bursa Nilüfer'de şehitlerimiz unutulmadı Bursa Nilüfer'de şehitlerimiz unutulmadı

Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: ''Bursa'da 5 bin yeni istihdam, 1 milyon turist'' Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: "Bursa'da 5 bin yeni istihdam, 1 milyon turist"

Marmaris'te eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü Marmaris'te eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü

Bursa'da kahramanlara duygusal anma Bursa'da kahramanlara duygusal anma

Jandarma 22 bin askeri personel alacak! Başvurular yarın başlıyor Jandarma 22 bin askeri personel alacak! Başvurular yarın başlıyor

Hollanda'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var Hollanda'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var

Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı

Antalya'da falezlerde korku dolu anlar Antalya'da falezlerde korku dolu anlar

Gülben Ergen'den 'cinayeti azmettirdi' iddiasına sert tepki Gülben Ergen'den 'cinayeti azmettirdi' iddiasına sert tepki

Bursa'da 30 bin ücretsiz fidan dağıtıldı Bursa'da 30 bin ücretsiz fidan dağıtıldı