Red Dead Online beta Kasım ayının sonunda başlayacak

Red Dead Online beta Kasım ayının sonunda başlayacak

Red Dead Redemption 2 oyun dünyasına bomba gibi düştü. Oyunun çevrimiçi modunun bu ay geleceğini biliyorduk ve Rockstar'ın sahibi Take-Two Interactive Red Dead Online beta sürecinin Kasım sonunda başlayacağını doğruladı.

Take-Two CEO'su Strauss Zelnick açıklamasında Red Dead Online için "bu ayın sonuna doğru açık beta yayınlanacağını ve Rockstar'ın bunun hakkında söyleyecek çok şeyi olacağını" belirtti. Zelnick kesin bir tarih vermedi ve fazla ayrıntıya girmedi, ama çevrimiçi modun en azından önümüzdeki birkaç hafta sonra yayınlanması sürpriz olmayacak.

Oyuncular Red Dead Redemption 2 hakkında artık fikir sahibi olsalar da çevrimiçi modu hala gölgede. Take-Two başkanı Karl Slatoff, Red Dead Online'ın ilk Red Dead Redemption oyunundaki klasik çok oyunculu deneyimin bir evrimi olacağını, eğlenceli bir anlatı ve yeni kooperatif, rekabetçi karışımı bir deneyim sunacağını açıkladı.

Geliştiriciler, Red Dead Redemption 2'nin tüm dünyasını kullanacaklarını ve Red Dead Online oyuncu tabanının ilk sürümde sevdikleri ya da sevmedikleri (GTA Online gibi) şeyler temel alınarak gelişimin oldukça akıcı olacağını doğruladılar.

Zelnick'in planı Red Dead Redemption 2'nin GTA Online'ın oyuncu tabanını kısmen alması fikrini de kapsıyordu. Take-Two GTA Online oyuncularının yeni Rockstar oyununu oynamak için oyundan vazgeçtiğine dair belirti görmediğini söylüyor. Elbette yeni çevrimiçi modun henüz gelmediği dikkate alındığında büyük bir anlam ifade etmiyor.

Rockstar Red Dead Online olmadan bile, Red Dead Redemption 2'nin gösterdiği performanstan memnun. Oyun 26 Ekim'den bu yana 17 milyondan fazla kopya dağıttı, ki bu ilk oyunun 8 yıl içindeki performansından daha fazla. Finansal raporda ortaya çıkan bu sayı, Red Dead Redemption 2'nin "satılan" kopyalarını değil, perakendeciler tarafından satın alınan ancak tüketicilere henüz satılmayan kopyaları da temsil ediyor.

Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp... Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp...

Kömür kavgasında kan aktı! Kömür kavgasında kan aktı!

İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı

Birlikte çay içti, sonrası korkunç! Birlikte çay içti, sonrası korkunç!

2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı 2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı

Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim? Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim?

Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı

İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde... İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde...

Vitesleri karıştırdı, markete daldı! Vitesleri karıştırdı, markete daldı!

Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı

Liselilerin meydan savaşı! Ortalık birbirine girdi Liselilerin meydan savaşı! Ortalık birbirine girdi

Bakan Soylu: 37 bin 710 adres değişikliği haksız şekilde yapılmıştır Bakan Soylu: 37 bin 710 adres değişikliği haksız şekilde yapılmıştır

Binali Yıldırım: Meclis başkanlığı görevimdeki son işim belki de bu olacak Binali Yıldırım: Meclis başkanlığı görevimdeki son işim belki de bu olacak

Bursa'da zabıtanın dikkati hayat kurtardı! Bursa'da zabıtanın dikkati hayat kurtardı!

Bursa Uludağ'da kilometrelerce kuyruk oluştu Bursa Uludağ'da kilometrelerce kuyruk oluştu