Red Dead Online beta Kasım ayının sonunda başlayacak

Red Dead Online beta Kasım ayının sonunda başlayacak

Red Dead Redemption 2 oyun dünyasına bomba gibi düştü. Oyunun çevrimiçi modunun bu ay geleceğini biliyorduk ve Rockstar'ın sahibi Take-Two Interactive Red Dead Online beta sürecinin Kasım sonunda başlayacağını doğruladı.

Take-Two CEO'su Strauss Zelnick açıklamasında Red Dead Online için "bu ayın sonuna doğru açık beta yayınlanacağını ve Rockstar'ın bunun hakkında söyleyecek çok şeyi olacağını" belirtti. Zelnick kesin bir tarih vermedi ve fazla ayrıntıya girmedi, ama çevrimiçi modun en azından önümüzdeki birkaç hafta sonra yayınlanması sürpriz olmayacak.

Oyuncular Red Dead Redemption 2 hakkında artık fikir sahibi olsalar da çevrimiçi modu hala gölgede. Take-Two başkanı Karl Slatoff, Red Dead Online'ın ilk Red Dead Redemption oyunundaki klasik çok oyunculu deneyimin bir evrimi olacağını, eğlenceli bir anlatı ve yeni kooperatif, rekabetçi karışımı bir deneyim sunacağını açıkladı.

Geliştiriciler, Red Dead Redemption 2'nin tüm dünyasını kullanacaklarını ve Red Dead Online oyuncu tabanının ilk sürümde sevdikleri ya da sevmedikleri (GTA Online gibi) şeyler temel alınarak gelişimin oldukça akıcı olacağını doğruladılar.

Zelnick'in planı Red Dead Redemption 2'nin GTA Online'ın oyuncu tabanını kısmen alması fikrini de kapsıyordu. Take-Two GTA Online oyuncularının yeni Rockstar oyununu oynamak için oyundan vazgeçtiğine dair belirti görmediğini söylüyor. Elbette yeni çevrimiçi modun henüz gelmediği dikkate alındığında büyük bir anlam ifade etmiyor.

Rockstar Red Dead Online olmadan bile, Red Dead Redemption 2'nin gösterdiği performanstan memnun. Oyun 26 Ekim'den bu yana 17 milyondan fazla kopya dağıttı, ki bu ilk oyunun 8 yıl içindeki performansından daha fazla. Finansal raporda ortaya çıkan bu sayı, Red Dead Redemption 2'nin "satılan" kopyalarını değil, perakendeciler tarafından satın alınan ancak tüketicilere henüz satılmayan kopyaları da temsil ediyor.

Plastikler poşetler ücretli oluyor Plastikler poşetler ücretli oluyor

Farkındalık için köpeğine ''doğum günü'' düzenledi Farkındalık için köpeğine "doğum günü" düzenledi

Okul müdürü uyuşturucudan gözaltına alındı Okul müdürü uyuşturucudan gözaltına alındı

Sağlık torbası Meclis'ten geçti Sağlık torbası Meclis'ten geçti

Bakan Soylu duyurdu: 3600 konusunda söz verdik, yerine getireceğiz Bakan Soylu duyurdu: 3600 konusunda söz verdik, yerine getireceğiz

'Trump, FETÖ elebaşı Gülen'in iadesiyle ilgili talimat verdi' iddiası 'Trump, FETÖ elebaşı Gülen'in iadesiyle ilgili talimat verdi' iddiası

İstanbul 6 katlı bina boşaltıldı İstanbul 6 katlı bina boşaltıldı

Üst geçidin merdivenleri çöktü: Yaralılar var Üst geçidin merdivenleri çöktü: Yaralılar var

Türkiye-AB arasında ilk üst düzey toplantı günü belli oldu Türkiye-AB arasında ilk üst düzey toplantı günü belli oldu

Bursa'da otomobil ile motosiklet çarpıştı Bursa'da otomobil ile motosiklet çarpıştı

FETÖ'nün 'gaybubet evleri' sorumlusu külçe külçe altınlarla yakalandı FETÖ'nün 'gaybubet evleri' sorumlusu külçe külçe altınlarla yakalandı

Bursa'da cinayet şoku! Bursa'da cinayet şoku!

25 bin kişi Bursa'da festivale katılacak 25 bin kişi Bursa'da festivale katılacak