Quick Networking ile 2 saatte 10 milyonluk ticaret üretimi

Quick Networking ile 2 saatte 10 milyonluk ticaret üretimi

Patronlar Platformu networking sistemini hızlandırdı. Quick Networking adı verilen yeni yöntem ile 90 işadamı bir araya geldi. 2 saat içinde iki dakika boyunca göz teması kurarak birbirlerine işlerini aktaran üyeler arasında 10 milyonluk ticaret hacmi gerçekleşti

Üyelerinin birbirleri ile iş ve güç birliği yaparak kendi içlerinde veya yakın çevrelerindeki iş potansiyellerini, ticari faaliyetlerini ve network ağlarını artırmak için kurulan Patronlar Platformu, üyeler arasında hızlı ve etkili iletişimi sağlamak amacıyla Quick Networking sistemini hayata geçirdi. Önceki gün ilk kez gerçekleştirilen sistemde katılımcılar, göz teması kurarak birbirlerine işlerini anlattı. İlk etapta 20 üyenin ikili ticarete başlamasını sağlayan sistemde 10 milyonluk iç ticaret hacmi ticaret gerçekleşti.

BU SİSTEM KOBİ'LERE YARIYOR

İş hayatında zamanın oldukça önemli olduğunun altını çizen Patronlar Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Küçükoğlu, "İşadamları ile yaptığımız görüşmeler çerçevesinde insanların networklerini ve zamanlarını iyi değerlendiremediklerini gördük. Bu yöntem ile üyelerimize hızlı ve etkili iletişim eğitimi verirken aynı zamanda ikili ticaret yapmalarının önünü açtık. Şuan için 10 milyonluk ticaret gerçekleşti ama üyelerimiz arasında görüşmeler devam diyor. Üyelerimizin iki dakika görüşmesinin ardından devam eden bu görüşmeler sonucu bir hafta içerisinde 50 milyonluk ticaret oluşmasını bekliyoruzö şeklinde konuştu.

İki saat içerisinde 90 işadamını tanıma imkanı sunan Quick Networking sistemi özellikle KOBİ patronları için ideal. Patronlar bu yöntem ile hem kendilerini tanıtma ikanı buluyor hem de kendilerini geliştirmek adına eğitim almış oluyorlar. Böylece çok uzun sürede elde edebilecekleri kazançları kısa sürede temin etme şansı yakalıyorlar. 

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

Quick Netwroking sisteminde B2B masaları oluşturuluyor. 60 üyeli bir grupta 30 kişi masanın bir tarafında oturuyor diğer 30 kişi karşı tarafında bir kanat sabit kalıyor diğer kanat 2 dakikada bir zil çalınca bir sandalye sola geçiyor. 2 dakika sonra zil çalıyor yine sola geçiyor bu şekilde 1 saat boyunca 30 kişi karşısındaki 30 kişi ile el sıkışmış göz temasına geçmiş kartvizit alışverişinde bulunmuş oluyor daha sonra bu 30 kişilik gruplar kendi içlerinde 15 + 15 gruplara ayrılıyor. Yine 15 kişi sabit oturuyor diğer 15 kişi 2 dakikada bir sandalye kayıyor böylelikle toplamda 2 saat içinde 60 üyenin tamamı birebir tanışma kartvizitleşme tokalaşma ve göz göze gelme imkanı buluyor. 2 Dakikada 60 kişiyi tanımak kolay bir şey değil bu yüzden hızlı tanışma programın ismi Quick Networking olarak belirlenmiş. 


 

Bursa'da Çiftlik Bank'ta FETÖ izleri ortaya çıktı Bursa'da Çiftlik Bank'ta FETÖ izleri ortaya çıktı

Bursa'da bu yollara dikkat! (19 Mart 2018 Pazartesi)	Bursa'da bu yollara dikkat! (19 Mart 2018 Pazartesi)

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (19 Mart 2018 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (19 Mart 2018 Pazartesi)

Altın fiyatları zirveyi zorluyor Altın fiyatları zirveyi zorluyor

İstanbul'a inen uçağı temizlerken yüz binlerce TL değerinde döviz buldu İstanbul'a inen uçağı temizlerken yüz binlerce TL değerinde döviz buldu

UBER sürücüsü dehşeti yaşadı UBER sürücüsü dehşeti yaşadı

Eski bakan Hasan Celal Güzel hayatını kaybetti! Eski bakan Hasan Celal Güzel hayatını kaybetti!

Bursa'da 5 aylık hamile olan eski eşini vurdu! Bursa'da 5 aylık hamile olan eski eşini vurdu!

Bursa'da kahreden kaza! Eski başkanın eşi de can verdi Bursa'da kahreden kaza! Eski başkanın eşi de can verdi

Akılalmaz olay! Titremeye başlayıp, arkadaşını ısırdı Akılalmaz olay! Titremeye başlayıp, arkadaşını ısırdı

Atatürk'süz koreografiye büyük tepki! Atatürk'süz koreografiye büyük tepki!

Yok böyle boşanma davası! Dudak uçuklatan protokol... Yok böyle boşanma davası! Dudak uçuklatan protokol...

Bu mesaja dikkat! 'Cesur ol, seni göremeyecekler' Bu mesaja dikkat! 'Cesur ol, seni göremeyecekler'

ASELSAN mühendisinin ölümünde dikkat çeken detaylar! ASELSAN mühendisinin ölümünde dikkat çeken detaylar!

Putin'den eksi 12 derecede zafer konuşması! Putin'den eksi 12 derecede zafer konuşması!

Teröristlerin nasıl kaçtığı belli oldu! Sivillerin arasına karışıp... Teröristlerin nasıl kaçtığı belli oldu! Sivillerin arasına karışıp...

İBB Başkanı Uysal'dan ayrımcılık açıklaması! İBB Başkanı Uysal'dan ayrımcılık açıklaması!