PUBG Mobile güncellemesi yeni silahlarla geldi!

PUBG Mobile güncellemesi yeni silahlarla geldi!

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından olan PUBG Mobile yeni silahlara ve araçlara kavuştu. Yeni PUBG Mobile güncellemesi bakalım hangi yeniliklerle geliyor?

PUBG Mobile güncellemesi neler getiriyor?

Tencent Games tarafından yayınlanan ve mobil oyun dünyasına bomba gibi bir giriş yapan PUBG Mobile yeni araçlara ve silahlara kavuştu.

PUBG Mobile 0.11.5 güncellemesi ile birlikte oyuna Vikendi haritasında kullanabileceğiniz Scar-L yerine 5.56 mm mermi kullanan G36C taarruz tüfeği eklendi. Bunun yanı sıra Tukshai ya da Auto-Rickshaw adlı araç Sanhok haritasında kullanıma sunuldu.

Zombi modunda da güncellemeye giden Tencent Games, zombilerin erişemedikleri yerleri güncelledi ve bazı bölgelere erişmelerine olanak sağladı. Ayrıca zaman zaman oyun içerisindeki güçlerinin zayıflaması sağlanacak.

Görsel anlamda da yenilikler sunulan oyunda Erangel ve Miramar haritalarına dinamik hava durumu özelliği eklendi. Yani artık bu haritalarda oyun içerisinde güneşli, sisli, yağmurlu gibi farklı hava durumlarıyla karşılaşabileceksiniz.

Son olarak hazır mesajlarda da ufak bir güncelleme yapan Tencent Games, "İkmal aldım" mesajını ekledi.

Şu an için sadece Tencent'in resmi web sayfasında yayınlanan güncellemenin yakında Play Store üzerinde de yayınlanması bekleniyor.

Yolcu minibüsü kamyona çarptı: 2 ölü, 10'dan fazla yaralı Yolcu minibüsü kamyona çarptı: 2 ölü, 10'dan fazla yaralı

İnşaatın en üst katına çıkıp intihara kalkıştı İnşaatın en üst katına çıkıp intihara kalkıştı

Düğün magandasını özel ekip yakaladı Düğün magandasını özel ekip yakaladı

Bursa'da devrilen kamyonun tankerindeki 20 ton süt tarlaya döküldü Bursa'da devrilen kamyonun tankerindeki 20 ton süt tarlaya döküldü

ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili davada FETÖ itirafı ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili davada FETÖ itirafı

Otomobilde kanlı infaz! Otomobilde kanlı infaz!

Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası

Üniversiteli Berfin'in ölümüyle ilgili korkunç ifadeler Üniversiteli Berfin'in ölümüyle ilgili korkunç ifadeler

ABD'den Türkiye açıklaması ABD'den Türkiye açıklaması

Bursa'da ticari araca çarpan motosiklet sürücüsü hastanede öldü Bursa'da ticari araca çarpan motosiklet sürücüsü hastanede öldü