Pelin Batu anne oldu

Pelin Batu anne oldu

Ünlü oyuncu ve sunucu Pelin Batu anne oldu. Geçtiğimiz ocak ayında ünlü kalp ve demar cerrahı Dortor Macit Bitargil ile evlenen Batu, iki gün önce erkek bir çocuk dünyaya getirdi.

Öğrenilenlere göre çift oğullarına Rafael adını verdi. Abdullah Öcalan'ın yakalandığı dönemde Roma Büyüklçesi olan ünlü diplomat merhum İnal Batu'nun kızı olan Pelin Batu, oyunculuk ve sunuculuk yaparak adını duyurmuştu.

Ünlü sanatçı geçtiğimiz Ocak ayında babasını işi dolayısıyla bir dönem kendisinin de yaşadığı Roma'daki büyükelçilikte dünya evine girdi.

İstanbul'a döndükten sonra bir düğün daveti vererek yakın dostlarıyla kutlama yapan Bitargil çifti, iki gün önce anne baba olmanın mutluluğunu yaşamaya başladılar.

Çocuklarına Rober adını verdiler. Batu oğlunu eşinin memleketi Antakya'da dünyaya getirdi.

Şu an Hatay'ın sayfiye beldesi Arsuz'da en mutlu günlerini yaşıyorlar.

Macit Bitargil, Şişli Etfal Hastanesi'nde çalışan başarılı bir kalp damar cerahisi olmanın yanı sıra İstanbul gece hayatındaki yaşantısıyla da ün salmıştı.

Bir dönem ünlü isimlerle aşk yaşayan Bitargil, en uzun soluklu ilişkisini Berrak Tüzünataç ile yaşamıştı. Pelin Batu, on parmağında on marifet bir ünlü olarak sanatı pek çok alanında adını duyurdu.

Sinema filmleriyle başlayan, ardından televizyon ve tiyatro oyunculuğu da yapan Batu, sunuculukta da önemli bir şöhrete sahip.

Kültür, sanat ve tarih programlarında sunuculuk yaparak aldığı iyi eğitimi şöhretili harmanlayarak farklı bir şöhretli profili çizmeyi başardı.

Pelin Batu 2013 yılında hayatını kaybeden babasının, misyon şefi olarak son görev yeri olmasından ötürü Roma'da evlenmeyi tercih etmişti.

Kendisi için çok anlamlaı olan bi yerdeki nikahında Raşit Bağzıbağlı tasarımı bir gelinlik giymişti.

Macit Bitargil, ünlü müzayedeci Rafi Portakal'ın kızı Maya Portakal ile evlenen İbrahim Bitargil'in de kardeşi.

Demir korkuluklara bağlı erkek cesedi bulundu Demir korkuluklara bağlı erkek cesedi bulundu

Erdoğan ve Trump '75 milyar dolarlık ticaret hedefi' için mutabık kaldı Erdoğan ve Trump '75 milyar dolarlık ticaret hedefi' için mutabık kaldı

Kayınvalidesini tüfekle yaraladı Kayınvalidesini tüfekle yaraladı

Ekonomide düzenlemeler içeren teklif yasalaştı Ekonomide düzenlemeler içeren teklif yasalaştı

Teröristlere ait 9 mağara, 13 sığınak ve 11 barınak imha edildi Teröristlere ait 9 mağara, 13 sığınak ve 11 barınak imha edildi

TIR ikiye bölündü: 1 ölü TIR ikiye bölündü: 1 ölü

Riskli tarihi Rum evin bitişindeki evde iki aile tahliye edildi Riskli tarihi Rum evin bitişindeki evde iki aile tahliye edildi

''Başka yerlere de yapacağız... 27 bin metrekarelik 'eko köy' kuruluyor'' "Başka yerlere de yapacağız... 27 bin metrekarelik 'eko köy' kuruluyor"

200 kiloluk top mermisi bulundu 200 kiloluk top mermisi bulundu

14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar iddiası: 7 gözaltı 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar iddiası: 7 gözaltı

Kepçeyle kazı yaparak define arayan kişi, suçüstü yakalandı
Kepçeyle kazı yaparak define arayan kişi, suçüstü yakalandı

Otlattığı tekenin boynuz darbeleriyle öldü Otlattığı tekenin boynuz darbeleriyle öldü

Ruhsat mağdurlarına Bursa Büyükşehir'den su jesti Ruhsat mağdurlarına Bursa Büyükşehir'den su jesti

Bursa'da Suriyeli kadınlara ''aile içi iletişim'' eğitimi verildi Bursa'da Suriyeli kadınlara "aile içi iletişim" eğitimi verildi