Park halindeki otomobile EYP'li saldırı

Park halindeki otomobile EYP'li saldırı

Adana'nın Seyhan ilçesinde otomobilde meydana gelen patlama hasara yol açtı. Olay yerinde inceleme yapan ekipler, araçtaki hasarın mahalleye motosikletle gelen iki şüphelinin attığı el yapımı patlayıcıdan kaynaklandığını belirledi. Mahalle sakinlerinden Orkun Akyıldız, "Patlama sesiyle kalbimiz yerinden çıktı" sözleriyle yaşadıkları korkuyu anlattı.

Merkez Seyhan ilçesi Hadırlı Mahallesi'nde 3 katlı bir evin önünde park halinde bulunan 01 AHC 40 plakalı otomobilde patlama oldu. Durumun polise bildirilmesi üzerine bölgeye çok sayıda ekip yönlendirildi. Araçta ve bir evin camlarında hasara yol açan patlama nedeniyle mahalleli korku yaşadı.

NEDENİ EYP...

Olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları incelemede araçtaki hasarın mahalleye gelen motosikletli iki şüphelinin attığı el yapımı patlayıcıdan kaynaklandığını belirledi.  Patlayıcıya ait olduğu tespit edilen parçalar Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından delil torbalarına konuldu. 

SEBEBİ ALACAK MESELESİ

Saldırının alacak meselesi yüzünden kaynaklandığını değerlendiren ekipler, kaçan iki şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. 

"KALBİMİZ YERİNDEN ÇIKTI"

Mahalle sakini Orkun Akyıldız, iş dönüşü evde yemek için hazırlık yaptıkları sırada patlama meydana geldiğini belirterek, "Patlama sesiyle kalbimiz yerinden çıktı. Benim pencerenin de kilitleri kırıldı. Dışarı çıktık toz dumandı ortalık. Kimin yaptığını bilmiyoruz." dedi.

Restoran sahibi cinayetinde flaş gelişme Restoran sahibi cinayetinde flaş gelişme

Cinayet sanığına ağırlaştırılmış müebbet Cinayet sanığına ağırlaştırılmış müebbet

Öğrenci pansiyonunda yangın paniği Öğrenci pansiyonunda yangın paniği

Kadın polisi darp etti! Yakalandığında kopan saçları elinden çıktı Kadın polisi darp etti! Yakalandığında kopan saçları elinden çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Böyle bir şey olabilir mi? Bu kabul edilebilir mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan: Böyle bir şey olabilir mi? Bu kabul edilebilir mi?

Bursa'da otomobil şans oyunları dükkanına daldı! Bursa'da otomobil şans oyunları dükkanına daldı!

Kayalıklarda intihara kalkışan kişiyi polis ikna etti Kayalıklarda intihara kalkışan kişiyi polis ikna etti

Her satırı korkunç... ''Yalvardım kimse bir şey yapmadı'' Her satırı korkunç... "Yalvardım kimse bir şey yapmadı"

Saldırganın babası konuştu: ''Yaptıysa cezasını çeksin'' Saldırganın babası konuştu: "Yaptıysa cezasını çeksin"

İngiltere'de 'Brexit' için son nokta! İngiltere'de 'Brexit' için son nokta!

Kayınpederini öldürüp ormana attı Kayınpederini öldürüp ormana attı

İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! ''Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum...'' İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! "Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum..."

Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı