Oyunculara özel telefon tanıtıldı: Nubia Red Magic 2

Oyunculara özel telefon tanıtıldı: Nubia Red Magic 2

Nubia'nin yeni oyun telefonu Red Magic 2, zengin bellek kapasitesi, güçlü işlemcisi ve gelişmiş soğutma sistemi ile resmi olarak tanıtıldı.

Çinli akıllı telefon üreticisi Nubia, şirketin ikinci nesil oyun odaklı akıllı telefonu Red Magic 2'yi resmi olarak duyurdu. 10GB LPDDR4X RAM'i ve 256GB UFS 2.1 dahili depolama alanı ile sıradan bir amiral gemisine göre çok daha zengin bir bellek kapasitesi sunan cihaz, 2.8Ghz frekans hızına sahip Snapdragon 845 işlemcisi ile performans konusunda da beklentileri karşılamayı başarıyor.

Yeni Nubia Red Magic 2, performansı üst seviyede tutmak için biri hava biri sıvı olmak üzere çift soğutma sistemine sahip.

Bu gelişmiş soğutma sistemi, işlemci sıcaklığını 13.2 °C'a kadar düşürerek cihaz performansının %70 daha yüksek olmasını sağlıyor. Red Magic 2, DTS 7.1 surround ses, 3D stereo ses, yapay zeka destekli gürültü engelleme, DTSX Ultra ve SMART PA amplifikatör ile oldukça yüksek ses kalitesi vadediyor.

Nubia, cihazın ekranı, bataryası ve kameraları ile ilgili detayları henüz paylaşmış değil ancak kısa süre içinde bu bilgilerin de ortaya çıkması muhtemel. Ayrıca şirketin açıklamasına göre Red Magic 2, Android'in son sürümü olan Android Pie ile kutudan çıkacak. Nubia Red Magic 2, 560 dolarlık (~3050 TL) fiyat etiketi ile tüketiciler ile buluşacak.

Bursa'da master ulaşım planına muhalefetten destek Bursa'da master ulaşım planına muhalefetten destek

Bursa polisi, Fenerbahçe taraftarlarını didik didik aradı Bursa polisi, Fenerbahçe taraftarlarını didik didik aradı

Bursa'da Üniversite ve Emek metro hatları uzatılacak, yeni hatlar gelecek Bursa'da Üniversite ve Emek metro hatları uzatılacak, yeni hatlar gelecek

Kar nedeniyle 1 hafta mahsur kalan dayı-yeğen kurtarıldı Kar nedeniyle 1 hafta mahsur kalan dayı-yeğen kurtarıldı

Bursa'da abla-kardeşi öldüren zanlı cinayeti itiraf etti Bursa'da abla-kardeşi öldüren zanlı cinayeti itiraf etti

Bursa'da 3 gündür haber alınamayan genç adam her yerde aranıyor Bursa'da 3 gündür haber alınamayan genç adam her yerde aranıyor

Bursa'da özlenen tablo. İki rakip bir arada dostluk mesajı verdi Bursa'da özlenen tablo. İki rakip bir arada dostluk mesajı verdi

Görenler şaşkına döndü! Kadın kılığına girip... Görenler şaşkına döndü! Kadın kılığına girip...

Seri katil Kayapınar'ın 'akıl sağlığı' raporu ortaya çıktı Seri katil Kayapınar'ın 'akıl sağlığı' raporu ortaya çıktı

Erdoğan'dan önemli açıklamalar Erdoğan'dan önemli açıklamalar